Vény nélkül kapható
Vény nékül kapható gyógyszer
EP kártyával kapható
Egészségpénztári kártyára vásárolható

Coldrex MaxGrip citrom ízű por belsőleges oldathoz 10x

A Coldrex MaxGrip citrom ízű por belsőleges oldathoz felnőttek és 12 éves vagy annál idősebb gyermekek és serdülők számára a megfázás és az influenza tüneteinek, mint például fejfájás, láz, torokfájás, végtagfájdalom, orrdugulás, valamint az orrmelléküreg‑gyulladás (szinuszitisz) és a vele járó fájdalom rövid távú enyhítésére javallott.

Raktáron

Személyes átvétel az alábbi gyógyszertárakban,
házhoz szállítás 695 Ft (11 000 Ft felett ingyenes)

Ár: 2 449 Ft

Egységár: 244,90 Ft/db

Vagy

Egységár: 244,90 Ft/db

Az ár internetes megrendelés esetén érvényes.

A kockázatokról és a mellékhatásokról olvassa el a betegtájékoztatót, vagy kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét!

Coldrex MaxGrip citrom ízű por belsőleges oldathoz 10x leírása, használati útmutató

Hatóanyag paracetamolum
Kiszerelés 10x

Coldrex MaxGrip citrom ízű por belsőleges oldathoz 10x

Betegtájékozató Coldrex MaxGrip citrom ízű por belsőleges oldathoz 10x

Betegtájékoztató: Információk a felhasználó számára

 

Coldrex MaxGrip citrom ízű por belsőleges oldathoz

 

paracetamol, fenilefrin-hidroklorid, aszkorbinsav (C-vitamin)

 

Mielőtt elkezdi alkalmazni ezt a gyógyszert, olvassa el figyelmesen az alábbi betegtájékoztatót, mert az Ön számára fontos információkat tartalmaz.

Ezt a gyógyszert mindig pontosan a betegtájékoztatóban leírtaknak, vagy az Ön kezelőorvosa vagy gyógyszerésze által elmondottaknak megfelelően alkalmazza.

-                Tartsa meg a betegtájékoztatót, mert a benne szereplő információkra a későbbiekben is szüksége lehet.

-                További információkért vagy tanácsért forduljon gyógyszerészéhez.

-                Ha Önnél bármilyen mellékhatás jelentkezik, tájékoztassa kezelőorvosát vagy gyógyszerészét. Ez a betegtájékoztatóban fel nem sorolt bármely lehetséges mellékhatásra is vonatkozik. Lásd 4. pont.

-                Feltétlenül tájékoztassa kezelőorvosát, ha tünetei egy hét múlva sem enyhülnek, vagy éppen súlyosbodnak.

 

A betegtájékoztató tartalma

1.             Milyen típusú gyógyszer a Coldrex MaxGrip citrom ízű por belsőleges oldathoz és milyen betegségek esetén alkalmazható?

2.             Tudnivalók a Coldrex MaxGrip citrom ízű por belsőleges oldathoz alkalmazása előtt

3.             Hogyan kell alkalmazni a Coldrex MaxGrip citrom ízű por belsőleges oldathoz készítményt?

4.             Lehetséges mellékhatások

5.             Hogyan kell a Coldrex MaxGrip citrom ízű por belsőleges oldathoz készítményt tárolni?

6.             A csomagolás tartalma és egyéb információk

 

 

1.       Milyen típusú gyógyszer a Coldrex MaxGrip citrom ízű por belsőleges oldathoz és milyen betegségek esetén alkalmazható?

 

A Coldrex MaxGrip citrom ízű por belsőleges oldathoz felnőttek és 12 éves vagy annál idősebb gyermekek és serdülők számára a megfázás és az influenza tüneteinek, mint például fejfájás, láz, torokfájás, végtagfájdalom, orrdugulás, valamint az orrmelléküreg‑gyulladás (szinuszitisz) és a vele járó fájdalom rövid távú enyhítésére javallott.

 

A Coldrex MaxGrip citrom ízű por belsőleges oldathoz paracetamolt, fenilefrin-hidrokloridot és aszkorbinsavat (C‑vitamint) tartalmaz:

·                a paracetamol fájdalom- és lázcsillapító hatással rendelkezik,

·                a fenilefrin-hidroklorid egy szimpatomimetikum, mely szabaddá teszi a náthásan eldugult orrot és orrmelléküregeket, így könnyíti a légzést,

·                a C-vitamin (aszkorbinsav) a megfázás és influenza során fellépő természetes C‑vitamin‑veszteség pótlásában segít, ezáltal hozzájárul a szervezet fokozott C‑vitamin igényének fedezéséhez.

 

 

2.       Tudnivalók a Coldrex MaxGrip citrom ízű por belsőleges oldathoz alkalmazása előtt.

 

A Coldrex MaxGrip citrom ízű por belsőleges oldathoz paracetamolt és az orrdugulás csökkentésére szolgáló hatóanyagot tartalmaz.

 

 
Ezért, ne alkalmazza egyéb paracetamol-tartalmú, vagy a megfázás, influenza és orrdugulás kezelésére szolgáló más készítményekkel együtt!

 

 

Ne alkalmazza a Coldrex MaxGrip citrom ízű por belsőleges oldathoz készítményt

·                ha allergiás a paracetamolra, a fenilefrin-hidrokloridra, az aszkorbinsavra vagy a gyógyszer (6. pontban felsorolt) egyéb összetevőjére.

·                ha triciklikus antidepresszánsokat, béta‑blokkolókat vagy más vérnyomáscsökkentő szereket szed.

·                ha depressziója kezelésére jelenleg is úgynevezett monoamin-oxidáz‑gátló (MAO‑gátló) gyógyszereket szed, vagy ezek szedését az elmúlt két héten belül hagyta abba.

·                szimpatomimetikumok (dekongesztánsok, étvágycsökkentők, amfetaminszerű pszichostimulánsok) szedése esetén.

·                ha pajzsmirigy‑túlműködése van.

·                ha szívbetegségben szenved.

·                ha szív-érrendszeri betegsége van.

·                ha magas a vérnyomása.

·                ha cukorbeteg.

 

Figyelmeztetések és óvintézkedések

A Coldrex MaxGrip citrom ízű por belsőleges oldathoz gyógyszer alkalmazása előtt beszéljen kezelőorvosával, ha a felsoroltak bármelyike igaz Önre:

·                ha máj- vagy vesebetegsége van. Májbetegségben nagyobb a túladagolás veszélye.

·                ha Ön súlyos fertőzésben szenved, mivel ez növelheti a metabolikus acidózis kockázatát. A metabolikus acidózis tünetei közé tartoznak: mély, gyors, nehézkes légzés; émelygés (hányinger), rosszullét (hányás); csökkent étvágy. Azonnal beszéljen kezelőorvosával, ha a fenti tünetek bármilyen kombinációban jelentkeznek Önnél!

·                ha glaukómája (a szem belnyomásának kóros fokozódása) van.

·                ha feokromocitómája (mellékvese‑daganat) van.

·                ha prosztata problémája vagy vizeletürítési nehézsége van.

·                ha érbetegsége van (például Raynaud-kór: a kéz-, és lábujjakon hideg- vagy stresszhatásra jelentkező reakció).

Forduljon kezelőorvosához vagy gyógyszerészéhez ha nem biztos abban, hogy szedheti-e ezt a gyógyszert.

 

Gyermekek és serdülők

12‑16 év közötti és/vagy 65 kg alatti gyermekeknek és serdülőknek csak orvos utasítására adható a Coldrex MaxGrip citrom ízű por belsőleges oldathoz készítmény.

12 év alatti gyermekeknek ez a gyógyszer nem javasolt.

A gyógyszer gyermekektől elzárva tartandó.

 

A tünetek tartós fennállása esetén orvoshoz kell fordulni.

 

Egyéb gyógyszerek és a Coldrex MaxGrip citrom ízű por belsőleges oldathoz

Feltétlenül tájékoztassa kezelőorvosát vagy gyógyszerészét a jelenleg vagy nemrégiben szedett, valamint szedni tervezett egyéb gyógyszereiről.

 

A készítmény alkalmazása előtt beszéljen kezelőorvosával, ha az alábbi gyógyszereket szedi:

·                warfarin vagy más véralvadásgátló gyógyszerek.

·                depresszió kezelésére szolgáló gyógyszerek, például triciklikus antidepresszánsok (pl. amitriptilin) vagy monoamin-oxidáz-gátlók (pl. moklobemid, szelegilin).

·                magas vérnyomás kezelésére szolgáló ún. béta‑blokkoló gyógyszerek.

·                szívbetegség kezelésére való digoxin, vagy hasonló készítmények.

·                étvágycsökkentő vagy –fokozó gyógyszerek.

 

Terhesség és szoptatás

Ha Ön terhes vagy szoptat, illetve ha fennáll Önnél a terhesség lehetősége vagy gyermeket szeretne, a gyógyszer alkalmazása előtt beszéljen kezelőorvosával vagy gyógyszerészével

 

Ez a készítmény orvosi felügyelet nélkül terhesség és szoptatás alatt nem alkalmazható.

 

A készítmény hatásai a gépjárművezetéshez és a gépek kezeléséhez szükséges képességekre

Ez a gyógyszer szédülést okozhat. Amennyiben ilyen tünetet észlel, ne vezessen gépjárművet, illetve ne kezeljen gépeket.

 

A Coldrex MaxGrip citrom ízű por belsőleges oldathoz nátriumot és szacharózt tartalmaz

·                Adagonként 3,7 g szacharózt tartalmaz. Fogkárosodást okozhat. Amennyiben kezelőorvosa korábban már figyelmeztette Önt, hogy bizonyos cukrokra érzékeny, keresse fel kezelőorvosát, mielőtt elkezdi alkalmazni ezt a gyógyszert.

·                A készítmény 0,12 g nátriumot tartalmaz tasakonként, amit kontrollált nátriumdiéta esetén figyelembe kell venni.

 

 

3.       Hogyan kell alkalmazni a Coldrex MaxGrip citrom ízű por belsőleges oldathoz készítményt?

 

Kérdezze meg kezelőorvosát vagy gyógyszerészét, ha nem biztos abban, hogy szedheti-e ezt a gyógyszert!

 

Ezt a gyógyszert mindig pontosan a betegtájékoztatóban leírtaknak, vagy az Ön kezelőorvosa vagy gyógyszerésze által elmondottaknak megfelelően alkalmazza. Amennyiben nem biztos az adagolást illetően, kérdezze meg kezelőorvosát vagy gyógyszerészét.

 

Az ajánlott adagot nem szabad túllépni.

4 óránál gyakrabban ne alkalmazza a gyógyszert.

 

A készítmény ajánlott adagja

 

Felnőttek (időskorúakat is beleértve) és 12 éves vagy idősebb és/vagy 65 kg feletti gyermekek és serdülők számára:

4‑6 óránként 1 tasak. 24 órán belül 4 tasaknál többet ne alkalmazzon.

Két adag alkalmazása között minimum 4 órának el kell telnie.

 

12-16 év közötti és/vagy 65 kg alatti gyermekek és serdülők:

A gyógyszer kizárólag orvosi utasításra adható!

 

12 év alatti gyermekek:

12 év alatti gyermekek számára a készítmény alkalmazása nem javasolt.

 

Alkalmazásának időtartama ne haladja meg a 7 napot.

Ha a tünetek 3 nap alatt nem enyhülnek, hagyja abba a Coldrex MaxGrip citrom ízű por belsőleges oldathoz készítmény alkalmazását, és keresse fel kezelőorvosát. Orvosi felügyelet nélkül 3 napnál tovább nem alkalmazható.

 

Az alkalmazás módja

Szájon át történő alkalmazásra.

Öntse a tasak tartalmát egy pohárba vagy bögrébe, majd a bögrét félig töltse meg nagyon meleg vízzel és jól keverje össze. Ha szükséges adjon hozzá hideg vizet.

 

Ha az előírtnál több Coldrex MaxGrip citrom ízű por belsőleges oldathoz készítményt alkalmazott

Ne vegyen be többet az előírt adagnál! Ha az előírtnál több Coldrex MaxGrip citrom ízű por belsőleges oldathoz készítményt alkalmazott, forduljon mihamarabb orvoshoz még akkor is, ha nem érzi rosszul magát.

Ha valaki túl sok paracetamolt vesz be, fennáll a veszélye egy későbbi, súlyos májkárosodás kialakulásának.

 

Ha elfelejtette alkalmazni a Coldrex MaxGrip citrom ízű por belsőleges oldathoz készítményt

Ne vegyen be kétszeres adagot a kihagyott adag pótlására.

4 óránként egy adagnál többet ne vegyen be.

 

Ha bármilyen további kérdése van a gyógyszer alkalmazásával kapcsolatban, kérdezze meg kezelőorvosát vagy gyógyszerészét.

 

 

4.       Lehetséges mellékhatások

 

Mint minden gyógyszer, így ez a gyógyszer is okozhat mellékhatásokat, amelyek azonban nem mindenkinél jelentkeznek.

 

A készítmény alkalmazása közben a következő gyakori mellékhatásokat (10‑ből legfeljebb 1 beteget érinthet) tapasztalhatja:

·                fejfájás, szédülés, idegesség, álmatlanság.

·                vérnyomás‑emelkedés.

·                hányinger, hányás.

 

Az alábbi ritka mellékhatások (1000‑ből legfeljebb 1 beteget érinthet) fordulhatnak elő. Ha ezeket tapasztalja, hagyja abba a készítmény alkalmazását, és azonnal forduljon kezelőorvosához:

·                hirtelen látásromlás, amely a kórosan magas szemnyomás következménye lehet. Ez a reakció főként glaukómás (zöld hályog) betegeknél fordulhat elő.

·               pulzusa vagy szívverése szokatlanul gyors, vagy szabálytalan.

·                bőrkiütés vagy hámlás, vagy szájnyálkahártya‑fekély és egyéb túlérzékenységi (allergiás) reakció.

·               vizeletürítési nehézség, ez főként azoknál a férfiaknál jelentkezhet, akiknek prosztata‑megnagyobbodásuk van.

 

Az alábbi nagyon ritka mellékhatások (10 000-ből legfeljebb 1 beteget érinthet) fordulhatnak elő. Ha ezeket tapasztalja, hagyja abba a készítmény alkalmazását, és azonnal forduljon kezelőorvosához:

·                tisztázatlan eredetű véraláfutások vagy vérzések, melyek a vérlemezkék számának csökkenése (trombocitopénia) miatt jelentkezhetnek.

·                májműködési zavar.

·                súlyos bőrreakciók.

·                mellkasi szorító érzés, kapkodó légzés, kiütés és ájulásos rosszullét (anafilaxiás reakció - az egész szervezetre kiterjedő súlyos, azonnali túlérzékenységi reakció).

·                olyan allergiás reakció, mint például bőrkiütés vagy viszketés, amely néha légzési problémával jár, vagy az ajkak, a nyelv, a torok vagy az arc duzzanata.

·                légzési nehézség, amely acetilszalicilsav, vagy egyéb nem‑szteroid gyulladáscsökkentő gyógyszer szedésekor korábban már jelentkezett, és hasonló reakciót észlel a Coldrex MaxGrip citrom ízű por belsőleges oldathoz alkalmazása közben.

 

Mellékhatások bejelentése

Ha Önnél bármilyen mellékhatás jelentkezik, tájékoztassa kezelőorvosát vagy gyógyszerészét. Ez a betegtájékoztatóban fel nem sorolt bármilyen lehetséges mellékhatásra is vonatkozik. A mellékhatásokat közvetlenül a hatóság részére is bejelentheti az V. függelékben található elérhetőségeken keresztül. A mellékhatások bejelentésével Ön is hozzájárulhat ahhoz, hogy minél több információ álljon rendelkezésre a gyógyszer biztonságos alkalmazásával kapcsolatban.

 

 

5.       Hogyan kell a Coldrex MaxGrip citrom ízű por belsőleges oldathoz készítményt tárolni?

 

Legfeljebb 25°C-on tárolandó.

 

A gyógyszer gyermekektől elzárva tartandó!

 

A dobozon feltüntetett lejárati idő (Felhasználható:) után ne alkalmazza ezt a gyógyszert. A lejárati idő az adott hónap utolsó napjára vonatkozik.

 

Semmilyen gyógyszert ne dobjon a szennyvízbe vagy a háztartási hulladékba. Kérdezze meg gyógyszerészét, hogy mit tegyen a már nem használt gyógyszereivel. Ezek az intézkedések elősegítik a környezet védelmét.

 

 

6.      A csomagolás tartalma és egyéb információk

 

Mit tartalmaz a Coldrex MaxGrip citrom ízű por belsőleges oldathoz?

·                A készítmény hatóanyagai a paracetamol, fenilefrin‑hidroklorid és az aszkorbinsav (C‑vitamin). Egy tasak 1000 mg paracetamolt, 10 mg fenilefrin‑hidrokloridot és 40 mg aszkorbinsavat tartalmaz.

·                Egyéb összetevők: kolloid szilícium-dioxid, kurkumin (E 100), szacharin‑nátrium, nátrium‑ciklamát, citrom aroma, kukoricakeményítő, nátrium‑citrát, vízmentes citromsav, szacharóz.

 

Milyen a Coldrex MaxGrip citrom ízű por belsőleges oldathoz külleme és mit tartalmaz a csomagolás?

 

Halványsárga színű, citrom ízű és illatú por.

 

6,427 g±2,5% g por papír/polietilén/alumínium fólia/polietilén laminált tasakba töltve.

5 db vagy 10 db tasak dobozban.

Nem feltétlenül mindegyik kiszerelés kerül kereskedelmi forgalomba.

 

A forgalomba hozatali engedély jogosultja és a gyártó

 

A forgalomba hozatali engedély jogosultja:

GlaxoSmithKline Consumer Healthcare

GlaxoSmithKline Export Limited, Brentford, TW8 9GS

Egyesült Királyság

 

Gyártó:

SmithKline Beecham S.A.

Carretera de Ajalvir, km 2500, 28806 Alcalá de Henares Madrid

Spanyolország

 

A forgalomba hozatali engedély jogosultjának magyarországi képviselője:

GlaxoSmithKline Kft., Consumer Healthcare

1124 Budapest

Csörsz u. 43.

Tel.: 06-1-22-55-800

 

OGYI-T-1715/09                    (5×)

OGYI-T-1715/10                    (10×)

 

A betegtájékoztató legutóbbi felülvizsgálatának dátuma: 2015. január

 

A KÉSZLETEK TÁJÉKOZTATÓ JELLEGŰEK!

A megjelölt készletadatok tájékoztató jellegűek és online értékesítés esetén érhetőek el, a gyógyszertári készletek különbözhetnek! A folyamatos értékesítés miatt esetleges készlethiány előfordulhat, melyről a gyógyszertár értesítést küld. A megrendelések visszaigazolása munkanapokon történik, melyről a gyógyszertár értesítést küld!

  • Budapest
  • Budapest, III.
    Csobánka tér 1.

    Raktáron

    >
  • Budapest, III.
    Boglár utca 3.

    Raktáron

    >
  • Budapest, III.
    Heltai Jenő tér 1-3.

    Raktáron

    >
  • Budapest, III.
    Rákóczi út 36.

    Raktáron

    >
  • Budapest, IV.
    Görgey Artúr utca 28-30. fszt. 1.

    Raktáron

    >
  • Budapest, V.
    Irányi utca 15.

    Raktáron

    >
  • Budapest, V.
    Hold utca 21.

    Raktáron

    >
  • Budapest, VIII.
    Rákóczi út 39.

    Raktáron

    >
  • Budapest, VIII.
    Auróra utca 22-28.

    Raktáron

    >
  • Budapest, IX.
    Lónyay utca 5.

    Raktáron

    >
  • Budapest, IX.
    Könyves Kálmán krt. 12-14.

    Raktáron

    >
  • Budapest, X.
    Kőrösi Csoma sétány 10.

    Raktáron

    >
  • Budapest, XI.
    Fehérvári út 82.

    Raktáron

    >
  • Budapest, XI.
    Bartók Béla út 51.

    1-3 munkanapon belül átvehető

    >
  • Budapest, XI.
    Tétényi út 63.

    Raktáron

    >
  • Budapest, XI.
    Karinthy Frigyes utca 2.

    Raktáron

    >
  • Budapest, XIII.
    Váci út 87.

    Raktáron

    >
  • Budapest, XIII.
    Lehel út 74-76.

    Raktáron

    >
  • Budapest, XIII.
    Rokolya utca 1-13.

    Raktáron

    >
  • Budapest, XIII.
    Pap Károly utca 4-6.

    1-3 munkanapon belül átvehető

    >
  • Budapest, XIII.
    Váci út 9-15.

    Raktáron

    >
  • Budapest, XIII.
    Pozsonyi út 2.

    Raktáron

    >
  • Budapest, XIV.
    Örs vezér tere 24. (Sugár)

    Raktáron

    >
  • Budapest, XIV.
    Hungária krt. 48-58.

    Raktáron

    >
  • Budapest, XIV.
    Örs vezér tere 23. (Szakorvosi Rendelő)

    1-3 munkanapon belül átvehető

    >
  • Budapest, XIV.
    Kerepesi út 24.

    1-3 munkanapon belül átvehető

    >
  • Budapest, XV.
    Hősök útja 1.

    Raktáron

    >
  • Budapest, XV.
    Nyírpalota utca 54.

    Raktáron

    >
  • Budapest, XV.
    Rákos út 5.

    Raktáron

    >
  • Budapest, XVI.
    Jókai utca 2-4.

    Raktáron

    >
  • Budapest, XVII.
    Pesti út 34.

    Raktáron

    >
  • Budapest, XVIII.
    Thököly út 3.

    Raktáron

    >
  • Budapest, XVIII.
    Nemes utca 16.

    Raktáron

    >
  • Budapest, XVIII.
    Vándor Sándor utca 1.

    Raktáron

    >
  • Budapest, XIX.
    Üllői út 201. (Shopmark)

    Raktáron

    >
  • Budapest, XIX.
    Üllői út 257.

    Raktáron

    >
  • Budapest, XIX.
    Csengő utca 3.

    1-3 munkanapon belül átvehető

    >
  • Budapest, XX.
    Igló utca 2.

    Raktáron

    >
  • Budapest, XXII.
    Káldor Adolf utca 3-5.

    Raktáron

    >
  • Budapest, XXIII.
    Bevásárló utca 2. (Auchan)

    Raktáron

    >
  • Vidék
  • Abony
    Kossuth tér 17.

    Raktáron

    >
  • Aszód
    Szabadság tér 2.

    Raktáron

    >
  • Baja
    Tóth Kálmán tér 2.

    Raktáron

    >
  • Balassagyarmat
    Teleki utca 2.

    Raktáron

    >
  • Balassagyarmat
    Leiningen Károly út 29.

    1-3 munkanapon belül átvehető

    >
  • Bátonyterenye
    Molnár Sándor út 1-3.

    Raktáron

    >
  • Bátonyterenye
    Vasút út 5.

    1-3 munkanapon belül átvehető

    >
  • Bázakerettye
    Fő utca 22.

    1-3 munkanapon belül átvehető

    >
  • Békéscsaba
    Andrássy út 37-43. (Csaba Center)

    Raktáron

    >
  • Celldömölk
    Széchenyi utca 5.

    Raktáron

    >
  • Csesztreg
    Rákóczi utca 1.

    1-3 munkanapon belül átvehető

    >
  • Debrecen
    Csapó utca 30. (Fórum)

    Raktáron

    >
  • Debrecen
    Széchenyi u. 1.

    Raktáron

    >
  • Debrecen
    Péterfia út 18. (Debrecen Plaza)

    Raktáron

    >
  • Dombóvár
    Hunyadi János tér 10. A ép. Fsz. 2.

    Raktáron

    >
  • Dombóvár
    Hunyadi tér 27. fsz. 8.

    Raktáron

    >
  • Dunakeszi
    Barátság utca 29.

    1-3 munkanapon belül átvehető

    >
  • Eger
    Zalár út 9.

    Raktáron

    >
  • Fertőd
    Vasút sor 1.

    1-3 munkanapon belül átvehető

    >
  • Fertőszentmiklós
    Ifjúság tér 8.

    1-3 munkanapon belül átvehető

    >
  • Girincs
    Sport tér 1.

    1-3 munkanapon belül átvehető

    >
  • Gyöngyös
    Szövetkezet utca 8.

    1-3 munkanapon belül átvehető

    >
  • Gyöngyös
    Kossuth Lajos utca 36.

    Raktáron

    >
  • Győr
    Semmelweis utca 8.

    Raktáron

    >
  • Győr
    Vasvári Pál utca 1/a (Győr Plaza)

    Raktáron

    >
  • Győr
    Baross Gábor út 4.

    Raktáron

    >
  • Győr
    Pálffy utca 8.

    Raktáron

    >
  • Győr
    Árpád út 47.

    Raktáron

    >
  • Győr
    Bem tér 14/b

    Raktáron

    >
  • Győr
    Budai út 1. (Árkád Győr)

    Raktáron

    >
  • Héviz
    Kossuth Lajos utca 5.

    Raktáron

    >
  • Jánosháza
    Bajcsy-Zsilinszky utca 4.

    Raktáron

    >
  • Kaposvár
    Fő út 37-39.

    Raktáron

    >
  • Kapuvár
    Fő tér 10.

    Raktáron

    >
  • Kecskemét
    Dunaföldvári út 2. (Auchan)

    Raktáron

    >
  • Kecskemét
    Irinyi u. 22.

    Raktáron

    >
  • Keszthely
    Rákóczi tér 12/a

    Raktáron

    >
  • Keszthely
    Kossuth Lajos utca 37.

    Raktáron

    >
  • Keszthely
    Tapolcai út 37. (Interspar)

    Raktáron

    >
  • Kisbér
    Batthyányi tér 4.

    1-3 munkanapon belül átvehető

    >
  • Kiskunmajsa
    Fő utca 72.

    1-3 munkanapon belül átvehető

    >
  • Kisvárda
    Városmajor utca 72.

    Raktáron

    >
  • Kisvárda
    Kölcsei utca 5.

    Raktáron

    >
  • Kunszentmárton
    Kossuth utca 4.

    Raktáron

    >
  • Kőszeg
    Pogányi út 7.

    Raktáron

    >
  • Lenti
    Takarék köz 10/A.

    1-3 munkanapon belül átvehető

    >
  • Maglód
    Eszterházy János utca 1. (Auchan)

    Raktáron

    >
  • Mikepércs
    Orosz István utca 12.

    1-3 munkanapon belül átvehető

    >
  • Miskolc
    Szentgyörgy utca 25.

    Raktáron

    >
  • Miskolc
    József Attila út 87. (Auchan)

    Raktáron

    >
  • Miskolc
    Árpád utca 25. fszt. 2.

    Raktáron

    >
  • Mohács
    Kossuth Lajos utca 66.

    Raktáron

    >
  • Nagyigmánd
    Kossuth Lajos utca 42.

    Raktáron

    >
  • Nagykanizsa
    Rozgonyi utca 1.

    1-3 munkanapon belül átvehető

    >
  • Nagykanizsa
    Táborhely utca 4.

    Raktáron

    >
  • Nyíregyháza
    Hősök tere 1.

    Raktáron

    >
  • Nyíregyháza
    Pazonyi út 36. (Tesco)

    Raktáron

    >
  • Pacsa
    Szent István tér 7.

    1-3 munkanapon belül átvehető

    >
  • Paks
    Tolnai út 2/1. Tesco

    Raktáron

    >
  • Pilis
    Kossuth Lajos út 53.

    Raktáron

    >
  • Pilisvörösvár
    Fő utca 124.

    Raktáron

    >
  • Pápa
    Fő utca 24-26. fszt. 1.

    Raktáron

    >
  • Pécs
    Citrom utca 10.

    Raktáron

    >
  • Pécs
    Egressy utca 1.

    1-3 munkanapon belül átvehető

    >
  • Salgótarján
    Fő tér 2.

    Raktáron

    >
  • Salgótarján
    Beszterce tér 1.

    Raktáron

    >
  • Salgótarján
    Rákóczi út 20.

    Raktáron

    >
  • Szeged
    Londoni krt. 3. (Árkád)

    Raktáron

    >
  • Szeged
    Algyői út 1.

    Raktáron

    >
  • Szeged
    Bérkert utca 25.

    Raktáron

    >
  • Szeged
    Budai Nagy Antal utca 12.

    Raktáron

    >
  • Szekszárd
    Tartsay Vilmos utca 9. (Interspar)

    Raktáron

    >
  • Szekszárd
    Széchenyi utca 64.

    Raktáron

    >
  • Szentes
    Sima Ferenc utca 38.

    Raktáron

    >
  • Szigetszentmiklós
    Radnóti utca 4.

    Raktáron

    >
  • Szolnok
    Ady Endre utca 28/a (Pláza)

    Raktáron

    >
  • Szolnok
    Széchenyi körút 121.

    1-3 munkanapon belül átvehető

    >
  • Szolnok
    Krúdy Gyula utca 108.

    Raktáron

    >
  • Szombathely
    Stromfeld Aurél utca 15/A

    Raktáron

    >
  • Szombathely
    Fő tér 31.

    Raktáron

    >
  • Szombathely
    Fő tér 12.

    Raktáron

    >
  • Szombathely
    Újvilág utca 1. (Interspar)

    Raktáron

    >
  • Szombathely
    Szűrcsapó utca 23.

    Raktáron

    >
  • Százhalombatta
    Szent István tér 10. fsz. 35.

    Raktáron

    >
  • Szécsény
    Király utca 1.

    1-3 munkanapon belül átvehető

    >
  • Szécsény
    Rákóczi út 94.

    Raktáron

    >
  • Székesfehérvár
    Aszalvölgyi út 1. (Tesco)

    1-3 munkanapon belül átvehető

    >
  • Székesfehérvár
    Sostói ipari park, Holland fasor 2. (Auchan)

    Raktáron

    >
  • Székesfehérvár
    Távirda utca 8.

    Raktáron

    >
  • Sármellék
    Dózsa utca 103.

    1-3 munkanapon belül átvehető

    >
  • Sárvár
    Alkotmány utca 4.

    Raktáron

    >
  • Sükösd
    Dózsa György út 162.

    Raktáron

    >
  • Tatabánya
    Béla király krt. 61.

    1-3 munkanapon belül átvehető

    >
  • Tiszafüred
    Fő út 27.

    Raktáron

    >
  • Veszprém
    Kossuth Lajos utca 8

    Raktáron

    >
  • Veszprém
    Ady Endre utca 71/b

    Raktáron

    >
  • Vác
    Zrínyi Miklós utca 9.

    Raktáron

    >
  • Vác
    Széchenyi utca 37.

    Raktáron

    >
  • Zalaapáti
    Szt.István tér 7.

    Raktáron

    >
  • Zalaegerszeg
    Kossuth u. 29-33.

    Raktáron

    >
  • Zalaegerszeg
    Köztársaság utca 55.

    Raktáron

    >
  • Zalaegerszeg
    Landorhegyi utca 4.

    Raktáron

    >
  • Zalaegerszeg
    Széchenyi tér 2.

    Raktáron

    >
  • Zalakaros
    Fő út 1.

    Raktáron

    >
  • Zalakomár
    Árpád utca 8.

    Raktáron

    >
  • Zalaszentgrót
    Dózsa utca 9.

    Raktáron

    >
  • Zirc
    József Attila utca 8.

    Raktáron

    >
  • Érd
    Bajcsy-Zsilinszky út 40

    Raktáron

    >
  • Ózd
    Vasvár út 21.

    1-3 munkanapon belül átvehető

    >
Átvétel módja11 000 Ft alatt11 000 Ft felett
Személyes átvétel megjelölt BENU Gyógyszertárban
Vegye át rendelését 150 BENU Gyógyszertár egyikében! Figyelem, az elérhető készletek gyógyszertáranként eltérhetnek!
Átvételi pontok megtekintése
INGYENES INGYENES
Személyes átvétel Postapontokon, csomagautomatákban
Megrendelését 2-4 munkanapon belül átvehető a kiválasztott MPL Postaponton vagy csomagautomatában.
695 Ft INGYENES
Belföldi futárszolgálat
Megrendelését 1-3 munkanapon belül az MPL szállítja házhoz.
695 Ft INGYENES
Európai kiszállítás - Zóna 1.
Megrendelését az alábbi országokba 3-7 munkanapon belül kiszállítjuk: Ausztria, Belgium, Csehország, Dánia, Franciaország, Hollandia, Horvátország, Lengyelország, Lettország, Litvánia, Luxemburg, Németország, Románia, Szlovákia, Szlovénia
4 995 Ft 4 995 Ft
Európai kiszállítás - Zóna 2.
Megrendelését az alábbi országokba 3-7 munkanapon belül kiszállítjuk: Bulgária, Ciprus, Egyesült Királyság, Észtország, Finnország, Görögország, Írország, Málta, Olaszország, Portugália, Spanyolország, Svédország
6 995 Ft 6 995 Ft

 

English version

 

Fizetési módok


Fizetés átvételkor
Megrendelését a rendelés átvételekor készpénzzel vagy bankkártyával egyenlítheti ki. Belföldi futárszolgálat valamint személyes átvétel Postaponton vagy csomagautomatában az utánvét kezelés díja a rendelés összegétől függetlenül 0 Ft.

Online bankkártyás fizetés 
Webáruházunkban házhoz szállítás esetén lehetőség van a megrendelést online, előre bankkártyával kifizetni. A következő, bármely magyar vagy külföldi kibocsátású bankkártyákat fogadjuk el: MasterCard és Visa Classic (dombornyomott bankkártyák), Maestro és Visa Electron (nem dombornyomott bankkártyák). Az online bankkártyás rendszert az OTP Bank üzemelteti.

Paypal fizetés
Webáruházunkban házhoz szállítás esetén lehetőség van a megrendelést online PayPal fizetési szolgáltaón keresztül kifizetni.

Egészségpénztári kártya
Egészségpénztári kártyával fizetni kizárólag gyógyszertári átvétel esetén van lehetőség. Az elfogadott kártyák gyógyszertáranként eltérhet, kérjük érdeklődjön közvetlenül a gyógyszertárnál.

  • Kérdése lenne, de nincs ideje leszaladni a gyógyszertárba? Írja meg kérdését röviden, és gyógyszerészünk három napon belül válaszol Önnek.

Szabályzat

  • Ingyenes szállítás

Termék hozzáadva a kosárhozx
Hatóanyag:
Kosár megtekintése
Hiba!x
Nem adhat hozzá 200-nál több terméket a kosárhoz.
Hiba!x
A termékből nincs az Ön által kért mennyiség készleten.
Maximális rendelhető mennyiség: