Vény nélkül kapható
Vény nékül kapható gyógyszer
EP kártyával kapható
Egészségpénztári kártyára vásárolható

Aspirin Complex forró ital 500mg/30mg granulátum szuszpenzióhoz 10x

Az Aspirin Complex forró ital megküzd a lázzal, az orrdugulással és a fájdalommal, ráadásul gyulladáscsökkentő hatással is rendelkezik.

Készleten

Díjmentes személyes átvétel az alábbi gyógyszertárakban
Belföldi kiszállítás, csomagpont: 650 Ft-tól
International shipping available, more info

Ár: 2 599 Ft

Egységár: 259,90 Ft/db

Vagy

Egységár: 259,90 Ft/db

Az ár internetes megrendelés esetén érvényes.

A kockázatokról és a mellékhatásokról olvassa el a betegtájékoztatót, vagy kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét!

Aspirin Complex forró ital 500mg/30mg granulátum szuszpenzióhoz 10x leírása, használati útmutató

Besorolás típusa Vény nélkül kapható gyógyszer
Kiszerelés 10x

Aspirin Complex forró ital 500mg/30mg granulátum szuszpenzióhoz 10x


Besorolás típusa: vény nélkül kapható gyógyszer

 

A forró ital azonnal felveszi a harcot a lázzal, az orrdugulással, a fájdalommal és a többi megfázás okozta tünettel, ráadásul az egyetlen, gyulladáscsökkentő hatással is rendelkező készítmény a megfázásra vény nélkül kapható forró italporok között.

Hatóanyag:
acetilszalicilsav, pszeudoefedrin-hidroklorid

Forgalmazó:
Bayer Hungária Kft., 1123 Budapest, Alkotás u. 50.

 

Betegtájékozató Aspirin Complex forró ital 500mg/30mg granulátum szuszpenzióhoz 10x

Betegtájékoztató: Információk a felhasználó számára

 

Aspirin Complex Forró Ital 500 mg/ 30 mg granulátum belsőleges szuszpenzióhoz

 

acetilszalicilsav és pszeudoefedrin-hidroklorid

 

Mielőtt elkezdi szedni ezt a gyógyszert, olvassa el figyelmesen az alábbi betegtájékoztatót, mert az Ön számára fontos információkat tartalmaz.

Ezt a gyógyszert mindig pontosan a betegtájékoztatóban leírtaknak, vagy az Ön kezelőorvosa vagy gyógyszerésze által elmondottaknak megfelelően alkalmazza.

·                Tartsa meg a betegtájékoztatót, mert a benne szereplő információkra a későbbiekben is szüksége lehet.

·                További információkért vagy tanácsért forduljon gyógyszerészéhez.

·                Ha Önnél bármilyen mellékhatás jelentkezik, tájékoztassa kezelőorvosát vagy gyógyszerészét. Ez a betegtájékoztatóban fel nem sorolt bármely lehetséges mellékhatásra is vonatkozik. Lásd 4. pont.

·                Feltétlenül tájékoztassa kezelőorvosát, ha tünetei 3 napon belül nem enyhülnek, vagy éppen súlyosbodnak.

 

A betegtájékoztató tartalma:

1.      Milyen típusú gyógyszer az Aspirin Complex Forró Ital 500 mg/30 mg granulátum belsőleges szuszpenzióhoz (a továbbiakban Aspirin Complex Forró Ital granulátum) és milyen betegségek esetén alkalmazható?

2.       Tudnivalók az Aspirin Complex Forró Ital granulátum alkalmazása előtt

3.       Hogyan kell szedni az Aspirin Complex Forró Ital granulátumot?

4.       Lehetséges mellékhatások

5.       Hogyan kell az Aspirin Complex Forró Ital granulátumot tárolni?

6.       A csomagolás tartalma és egyéb információk

 

 

1.       Milyen típusú gyógyszer az Aspirin Complex Forró Ital granulátum és milyen betegségek esetén alkalmazható?

 

Az Aspirin Complex Forró Ital granulátum fájdalomcsillapító, gyulladáscsökkentő, lázcsillapító és orrdugulást csökkentő hatással rendelkezik.

Az Aspirin Complex Forró Ital granulátum két hatóanyagot tartalmaz: acetilszalicilsavat és pszeudoefedrin-hidrokloridot.

Az Aspirin Complex Forró Ital granulátum a fájdalommal és lázzal kísért megfázás és/vagy influenzaszerű megbetegedések esetén az orrdugulás, valamint az arc- és homloküregekben tapasztalt nyomás- és feszülésérzés (rinoszinuszitisz) enyhítésére, és a fájdalom és láz csillapítására szolgál.

Amennyiben a felsorolt tünetek közül csak az egyik jelentkezik Önnél, célszerűbb olyan gyógyszert bevennie, mely csak az egyik hatóanyagot tartalmazza.

Keresse fel kezelőorvosát, ha tünetei 3 napon belül nem enyhülnek, vagy éppen súlyosbodnak.

 

 

2.      Tudnivalók az Aspirin Complex Forró Ital granulátum alkalmazása előtt

 

Ne szedje az Aspirin Complex Forró Ital granulátumot:

·                ha allergiás (túlérzékeny) az acetilszalicilsavra, a pszeudoefedrinre vagy a gyógyszer (6. pontban felsorolt) egyéb összetevőjére;

·                ha korábban már volt olyan asztmája, amelyet szalicilátok vagy hasonló hatású anyagok (nem‑szteroid gyulladáscsökkentők) alkalmazása váltott ki;

·                ha gyomorfekélyben szenved;

·                ha fokozott vérzési hajlama van;

·                ha terhes vagy szoptat;

·                ha vese-, vagy májelégtelensége van;

·                ha súlyos szívelégtelensége van;

·                ha egyidejűleg 15 mg (vagy ennél több) metotrexátot szed hetente;

·                ha nagyon magas a vérnyomása vagy súlyos koszorúér betegsége van;

·                ha monoamin-oxidáz-gátlót (MAO-gátló) tartalmazó antidepresszáns gyógyszert is szed (vagy szedett az elmúlt két hétben).

 

Figyelmeztetések és óvintézkedések

Az Aspirin Complex Forró Ital granulátum alkalmazása előtt beszéljen kezelőorvosával vagy gyógyszerészével:

·                ha allergiás (túlérzékeny) más fájdalomcsillapítókra, reuma-ellenes vagy gyulladásgátló gyógyszerekre;

·                ha allergiában szenved (pl. bőrreakciók, viszketés, csalánkiütés), asztmája, szénanáthája, orrnyálkahártya duzzanata (orr polip), vagy krónikus légúti megbetegedése van;

·                ha vérhígító gyógyszereket is szed a vér alvadásának gátlására (antikoagulánsok);

·                ha volt már gyomorfekélye vagy emésztőrendszeri vérzése;

·                ha vese- vagy májkárosodása van;

·                ha szív- és érrendszeri károsodásban szenved (például, amikor a szíve nem megfelelően pumpálja a vért a testbe, térfogatcsökkenés, nagy műtét, vérmérgezés vagy jelentős vérzéssel járó esemény esetén);

·                ha műtét előtt áll (olyan kis operációkat is beleértve, mint a foghúzás), mert az acetilszalicilsav már kis adagokban is növeli a vérzés kockázatát;

·                ha pajzsmirigy-túlműködése, enyhétől közepesen súlyosig terjedő magasvérnyomás-betegsége, cukorbetegsége, szívbetegsége, szembelnyomás-fokozódása (zöld hályog vagy glaukóma), prosztatamegnagyobbodása van, vagy érzékeny a nátha és megfázás elleni készítmények egyes hatóanyagára pl. fenilefrin és efedrin (szimpatomimetikus gyógyszerek);

·                ha rendszeresen többféle fájdalomcsillapítót együtt szed (különösen különböző fájdalomcsillapítók kombinációja esetén). Tartós vesebetegség kockázatának van kitéve ezáltal;

·                ha köszvényre hajlamos. Kis adagokban az acetilszalicilsav csökkenti a húgysav ürülését a vizelettel, ami köszvényes rohamot okozhat;

·                ha G6PD (glükóz-6-foszfát-dehidrogenáz) hiánya (egy a vörösvértesteket érintő örökletes betegsége) van, mivel a megemelkedett acetilszalicilsav-adagok hemolízishez (a vörösvértestek pusztulásához) vezethetnek.

·                Amennyiben Önnél gennyes hólyagosodással járó generalizált bőrkiütés lép fel, hagyja abba az Aspirin Complex Forró Ital alkalmazását, és azonnal forduljon orvoshoz. Lásd 4. pont.

·                Az Aspirin Complex Forró Ital alkalmazása során előfordulhat hirtelen kialakuló hasi fájdalom vagy végbélvérzés, aminek oka vastagbélgyulladás (iszkémiás colitis) lehet. Ha ezek az emésztőrendszeri tünetek jelentkeznek Önnél, hagyja abba az Aspirin Complex Forró Ital alkalmazását és azonnal forduljon orvoshoz (lásd a 4. pont).

·                Az Aspirin Complex Forró Ital alkalmazása során csökkenhet a látóidegéhez áramló vér mennyisége. Amennyiben hirtelen látásvesztést tapasztal, hagyja abba az Aspirin Complex Forró Ital alkalmazását, és azonnal keresse fel kezelőorvosát vagy kérjen orvosi segítséget. Lásd 4. pont.

 

Kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét, ha nem tudja eldönteni, hogy alkalmazhatja-e ezt a gyógyszert.

 

Idősek:

Időskorú betegek különösen érzékenyek lehetnek a pszeudoefedrinre, és alvászavarokat vagy érzékcsalódásokat (hallucinációkat) tapasztalhatnak.

 

Gyermekek és serdülők:

Lehetséges, hogy kapcsolat van az acetilszalicilsav és a Reye-szindróma között, ha gyermekeknek vagy serdülőknek adják. A Reye-szindróma nagyon ritka, de halálos is lehet. Ezért az acetilszalicilsav nem adható 16 évesnél fiatalabb gyermekeknek és serdülőknek, hacsak az orvos másként nem rendeli.

 

Egyéb gyógyszerek és az Aspirin Complex Forró Ital

Feltétlenül tájékoztassa kezelőorvosát vagy gyógyszerészét a jelenleg vagy nemrégiben szedett, valamint szedni tervezett egyéb gyógyszereiről.

Ha együtt szedi a következő gyógyszereket az Aspirin Complex Forró Ital granulátummal, a hatás változhat. Kérjük, beszélje meg kezelőorvosával, mivel lehetséges, hogy az alábbi gyógyszerek adagolásán változtatnia kell.

 

Az Aspirin Complex Forró Ital granulátum fokozhatja az alábbi gyógyszerek hatását:

·                vérhígítók és véralvadást gátló gyógyszerek, pl. tiklopidin;

·                szájon át vagy injekció formájában a szervezetbe juttatott kortizont vagy prednizolont tartalmazó gyógyszerek;

·                digoxin (szívelégtelenség vagy szabálytalan szívverés kezelésére alkalmazott gyógyszer) koncentrációja nő a vérben;

·                gyulladásgátlók és fájdalomcsillapítók (nem-szteroid fájdalomcsillapítók/ gyulladásgátlók).

·                vércukorszint csökkentők (antidiabetikumok);

·                metotrexát (emelkedhet a mellékhatások száma);

·                valproinsav (epilepszia esetén alkalmazott gyógyszer);

·                depresszió-ellenes szerek, beleértve a MAO-gátlókat is;

·                szalbutamol tabletta, amely gyorsult és szabálytalan szívverést okozhat. Annak nincs akadálya, hogy helyette egy inhalátort használjon (az előírt dózisban);

·                fenilefrint és efedrint tartalmazó egyéb gyógyszerek vagy más szimpatomimetikus anyagok, mint amilyenek orrdugulás elleni készítményekben (pl. orrcseppek) találhatók.

 

Az Aspirin Complex Forró Ital granulátum csökkentheti az alábbi gyógyszerek hatását:

·                a szervezetben lévő felesleges víz kihajtására és a vizelet mennyiségének fokozására használt gyógyszerek (aldoszteron-antagonisták és kacs-diuretikumok);

·                vérnyomást csökkentő gyógyszerek (antihipertenzív szerek, pl. guanetidin, metildopa, béta‑blokkolók);

·                a köszvény kezelésére szolgáló gyógyszerek, melyek elősegítik a vizelettel történő húgysavürítést (pl. probenecid, szulfinpirazon).

 

Az Aspirin Complex Forró Ital granulátum egyidejű alkalmazása étellel, itallal és alkohollal

A készítmény bevehető étkezés közben vagy anélkül. Azonban a granulátumot bevétel előtt egy pohár vízbe kell szórni és jól el kell keverni. Az alkoholfogyasztás az acetilszalicilsav szedésekor növelheti az emésztőrendszeri vérzések kialakulásának kockázatát, és gyengíti a reakcióképességet.

 

Terhesség, szoptatás és termékenység

Minthogy az Aspirin Complex Forró Ital granulátumban lévő két hatóanyag kombinációjával nincs tapasztalat, a készítményt tilos alkalmazni terhességben vagy szoptatás idején.

Ha Ön terhes vagy szoptat, illetve ha fennáll Önnél a terhesség lehetősége vagy gyermeket szeretne, a gyógyszer alkalmazása előtt beszéljen kezelőorvosával vagy gyógyszerészével.

 

A készítmény a nem-szteroid gyulladáscsökkentők (NSAID) csoportjába tartozik, amely a nők fogamzóképességét csökkentheti. Ez a folyamat visszafordítható a készítmény alkalmazásának a leállításával.

 

A készítmény hatásai a gépjárművezetéshez és a gépek kezeléséhez szükséges képességekre

Az Aspirin Complex Forró Ital granulátummal történő kezelés alatt a reakciókészsége romolhat. A kockázat tovább fokozódhat, ha egyidejűleg alkoholt is fogyaszt. Ezt figyelembe kell venni olyan esetekben, amikor fokozott figyelemre van szükség, pl. gépjárművezetéskor.

 

Az Aspirin Complex Forró Ital granulátum szacharózt tartalmaz

Ez a gyógyszer tasakonként 2 g szacharózt (cukrot) tartalmaz (ez 0,17 kenyéregységnek felel meg). Ezt figyelembe kell venni cukorbetegségben szenvedő betegek esetén.

Amennyiben kezelőorvosa korábban már figyelmeztette Önt, hogy bizonyos cukrokra érzékeny, keresse fel orvosát mielőtt elkezdi szedni ezt a gyógyszert.

 

 

3.       Hogyan kell szedni az Aspirin Complex Forró Ital granulátumot?

 

A gyógyszert mindig a kezelőorvosa vagy gyógyszerésze által elmondottaknak megfelelően szedje. Amennyiben nem biztos az adagolást illetően, kérdezze meg kezelőorvosát vagy gyógyszerészét.

 

Ha az orvos másként nem rendeli, az ajánlott adagolást a következő táblázat mutatja:

 

Kor

Egyszeri adag

Teljes napi adag

Felnőttek és serdülők (16 évesek és idősebbek)

1-2 tasak

(500-1000 mg acetilszalicilsavnak / 30‑60 mg pszeudoefedrin-hidrokloridnak felel meg)

Maximum 6 tasak

(3000 mg acetilszalicilsavnak / 180 mg pszeudoefedrin-hidrokloridnak felel meg)

 

Ha szükséges, az egyes adagokat 4-8 órás időközökkel lehet bevenni. A teljes napi adag nem lehet több mint a 6 tasak (amely 3000 mg acetilszalicilsavnak / 180 mg pszeudoefedrin-hidrokloridnak felel meg).

 

Szájon át történő alkalmazásra.

Egy vagy két tasak Aspirin Complex Forró Ital granulátum tartalmát szórja bele egy pohár meleg, de nem forrásban lévő vízbe, és jól keverje el. A belsőleges szuszpenziót fogyasztás előtt megfelelő, iható hőmérsékletre kell hűteni. Az egészet azonnal igya meg! Megjegyzés: a granulátumok nem oldódnak fel teljesen.

 

Ne szedje a gyógyszert 3 napnál tovább, hacsak kezelőorvosa másképp nem rendeli.

 

Alkalmazása gyermekeknél és serdülőknél

Az Aspirin Complex Forró Ital granulátum nem adható 16 évesnél fiatalabb gyermekeknek vagy serdülőknek, hacsak az orvos másképpen nem rendeli. A kevés tapasztalat miatt gyermekeknek és serdülőknek adagolási javaslat nem adható.

 

Ha az előírtnál több Aspirin Complex Forró Ital granulátumot vett be

Túladagolás esetén a következő tünetek léphetnek fel: fejfájás, szédülés, görcsrohamok, hányinger, fülzúgás, gyors szívverés (tahikardia), mellkasi fájdalom, nyugtalanság vagy légszomj.

Ha túladagolás gyanúja áll fenn, azonnal orvoshoz kell fordulni.

 

Ha bármilyen további kérdése van a gyógyszer alkalmazásával kapcsolatban, kérdezze meg kezelőorvosát vagy gyógyszerészét.

 

 

4.       Lehetséges mellékhatások

 

Mint minden gyógyszer, így ez a gyógyszer is okozhat mellékhatásokat, amelyek azonban nem mindenkinél jelentkeznek.

 

Gyakoriság: nem ismert: a rendelkezésre álló adatokból nem állapítható meg

 

Az acetilszalicilsav lehetséges mellékhatásai:

Ezek mind nagyon súlyos, akár sürgős orvosi ellátást vagy kórházi kezelést is igénylő mellékhatások. Azonnal keresse fel kezelőorvosát vagy menjen a legközelebbi kórházba, ha az alábbiak közül bármelyiket észleli:

·                gyomorfekély, mely egyedülálló esetekben a gyomor átfúródásához vezethet;

·                emésztőrendszeri vérzés, mely egyedülálló esetekben vashiányos vérszegénységhez vezethet. Az emésztőrendszeri vérzés jelei: fekete széklet, vérhányás;

·                allergiás reakciók (pl. nehézlégzés, bőrreakciók, melyek esetleg vérnyomáseséssel járnak), különösen asztmás betegeknél;

·                hemolízis (vörösvértest-pusztulás) súlyos G6PD (glükóz-6-foszfát-dehidrogenáz) hiány esetén;

·                vesekárosodás, veseelégtelenség.

 

Ezek mind súlyos mellékhatások, melyek esetén azonnali orvosi ellátásra lehet szüksége. Keresse fel kezelőorvosát, ha az alábbiak közül bármelyiket észleli:

·                fokozódó vérzékenység;

·                gyomor- és bélrendszeri rendellenességek pl. gyomorfájás, emésztési zavar és a gyomornyálkahártya gyulladása;

·                májenzimek szintjének emelkedése;

·                szédülés, fülzúgás (tinnitusz).

 

Ezek mind enyhe mellékhatások:

·                hányinger, hányás, hasmenés.

 

A pszeudoefedrin lehetséges mellékhatásai:

Ezek mind súlyos mellékhatások, melyek esetén azonnali orvosi ellátásra lehet szüksége. Keresse fel kezelőorvosát, ha az alábbiak közül bármelyiket észleli:

·                szívre gyakorolt hatások (pl. gyors vagy rendszertelen szívverés);

·                vizeletürítési nehézség, különösen prosztatamegnagyobbodásban szenvedő betegeknél;

·                a vérnyomás emelkedése, bár ez nem történik meg, ha a magasvérnyomás-betegséget kezelik;

·                álmatlanság, ritkán hallucinációk és más, a központi idegrendszert izgató hatás;

·                bőrre gyakorolt hatások (pl. bőrkiütés, csalánkiütés, viszketés),

·                Hirtelen fellépő láz, a bőr kipirulása vagy több, apró, gennyes bőrkiütés (az akut generalizált exantémás pustulózis lehetséges tünetei) jelenhet meg az Aspirin Complex Forró Ital kezelés első két napján. Lásd 2. pont. Hagyja abba az Aspirin Complex Forró Ital szedését, ha ezeket a tüneteket tapasztalja, és azonnal forduljon kezelőorvosához vagy kérjen orvosi segítséget.

·                Vérellátási zavar miatt kialakuló vastagbélgyulladás (iszkémiás colitis)

·                A látóideg csökkent vérellátása (iszkémiás optikus neuropátia)

 

Ha bármelyik fent említett mellékhatás fellép, hagyja abba a gyógyszer szedését! Keresse fel kezelőorvosát, hogy az orvosa megítélhesse a reakció súlyosságát, és eldönthesse, hogy szükség van-e bármilyen más beavatkozásra.

 

Mellékhatások bejelentése

Ha Önnél bármilyen mellékhatás jelentkezik, tájékoztassa kezelőorvosát vagy, gyógyszerészét. Ez a betegtájékoztatóban fel nem sorolt bármilyen lehetséges mellékhatásra is vonatkozik. A mellékhatásokat közvetlenül a hatóság részére is bejelentheti az V. függelékben található elérhetőségeken keresztül.

A mellékhatások bejelentésével Ön is hozzájárulhat ahhoz, hogy minél több információ álljon rendelkezésre a gyógyszer biztonságos alkalmazásával kapcsolatban.

 

 

5.       Hogyan kell az Aspirin Complex Forró Ital granulátumot tárolni?

 

A gyógyszer gyermekektől elzárva tartandó!

A dobozon és a tasakon feltüntetett lejárati idő után (EXP) ne alkalmazza ezt a gyógyszert. A lejárati idő az adott hónap utolsó napjára vonatkozik.

 

Ez a gyógyszer nem igényel különleges tárolást.

 

Semmilyen gyógyszert ne dobjon a szennyvízbe vagy a háztartási hulladékba. Kérdezze meg gyógyszerészét, hogy mit tegyen a már nem használt gyógyszereivel. Ezek az intézkedések elősegítik a környezet védelmét.

 

 

6.              A csomagolás tartalma és egyéb információk

 

Mit tartalmaz az Aspirin Complex Forró Ital granulátum?

Hatóanyagként (500 mg) acetilszalicilsavat és (30 mg) pszeudoefedrin-hidrokloridot tartalmaz tasakonként.

Egyéb összetevők: szacharóz, hipromellóz, szukralóz, vaníliaaroma, borsmenta-mentol-eukaliptusz-aroma (mentolt és cineolt tartalmaz).

 

Milyen az Aspirin Complex Forró Ital granulátum külleme és mit tartalmaz a csomagolás?

Fehér vagy sárgás granulátumok belsőleges szuszpenzióhoz.

Ez a készítmény 10 db vagy 20 db tasakot tartalmazó dobozban kerül forgalomba.

Nem feltétlenül mindegyik kiszerelés kerül kereskedelmi forgalomba.

 

A forgalomba hozatali engedély jogosultja és a gyártó

 

A forgalomba hozatali engedély jogosultja:

Bayer Hungária Kft.

H-1123 Budapest, Alkotás u.50.

Magyarország

 

Gyártó:

Bayer Bitterfeld GmbH,

Ortsteil Greppin, Salegaster Chaussee 1,

06803 Bitterfeld-Wolfen

Németország

 

Ezt a gyógyszert az Európai Gazdasági Térség tagállamaiban az alábbi neveken engedélyezték:

Annak ellenére, hogy a készítmény egyéb tagállamokban is rendelkezik forgalomba hozatali engedéllyel, nem feltétlenül kerül kereskedelmi forgalomba.

 

Németország

Aspirin Complex Heissgetränk 500 mg / 30 mg Granulat zur Herstellung einer Suspension zum Einnehmen

 

Ausztria

Aspirin Complex Heissgetränk 500 mg / 30 mg Granulat zur Herstellung einer Suspension zum Einnehmen

 

Bulgária

Аспирин Комплекс Топла Напитка 500 mg / 30 mg Гранули за перорална суспензия

 

Magyarország

Aspirin Complex Forró Ital 500 mg / 30 mg granulátum belsőleges szuszpenzióhoz

Lengyelország

Aspirin Complex Hot

 

Románia

Aspirin Complex Hot Drink 500 mg / 30 mg Granule pentru suspensie orală

 

Szlovákia

Aspirin Complex horúci nápoj 50  mg / 30 mg Granulát na perorálnu suspenziu

 

 

OGYI-T-20613/03          10x             papír-alumínium-polietilén tasak dobozban

OGYI-T-20613/04          20x             papír-alumínium-polietilén tasak dobozban

 

A betegtájékoztató legutóbbi felülvizsgálatának dátuma: 2020. június

A KÉSZLETEK TÁJÉKOZTATÓ JELLEGŰEK!

A megjelölt készletadatok tájékoztató jellegűek és online értékesítés esetén érhetőek el, a gyógyszertári készletek különbözhetnek! A folyamatos értékesítés miatt esetleges készlethiány előfordulhat, melyről a gyógyszertár értesítést küld. A megrendelések visszaigazolása munkanapokon történik, melyről a gyógyszertár értesítést küld!

  • Budapest
  • Budapest, I.
    Széna tér 1/a

    Raktáron

    >
  • Budapest, III.
    Csobánka tér 1.

    Raktáron

    >
  • Budapest, III.
    Boglár utca 3.

    Raktáron

    >
  • Budapest, III.
    Heltai Jenő tér 1-3.

    Raktáron

    >
  • Budapest, III.
    Pethe Ferenc tér 3.

    Raktáron

    >
  • Budapest, III.
    Rákóczi út 36.

    Raktáron

    >
  • Budapest, IV.
    Görgey Artúr utca 28-30. fszt. 1.

    Raktáron

    >
  • Budapest, IV.
    Árpád út 77.

    Raktáron

    >
  • Budapest, V.
    Irányi utca 15.

    Raktáron

    >
  • Budapest, V.
    Hold utca 21.

    Raktáron

    >
  • Budapest, VI.
    Szondi utca 51-53.

    Raktáron

    >
  • Budapest, VIII.
    Rákóczi út 39.

    Raktáron

    >
  • Budapest, VIII.
    Auróra utca 22-28.

    Raktáron

    >
  • Budapest, IX.
    Lónyay utca 5.

    Raktáron

    >
  • Budapest, IX.
    Könyves Kálmán krt. 12-14.

    Raktáron

    >
  • Budapest, IX.
    Mester utca 4-6.

    Raktáron

    >
  • Budapest, X.
    Kőrösi Csoma sétány 10.

    Raktáron

    >
  • Budapest, XI.
    Tétényi út 63.

    Raktáron

    >
  • Budapest, XI.
    Fehérvári út 82.

    Raktáron

    >
  • Budapest, XI.
    Bartók Béla út 51.

    1-3 munkanapon belül átvehető

    >
  • Budapest, XI.
    Karinthy Frigyes utca 2.

    Raktáron

    >
  • Budapest, XIII.
    Váci út 87.

    Raktáron

    >
  • Budapest, XIII.
    Váci út 9-15.

    Raktáron

    >
  • Budapest, XIII.
    Lehel út 74-76.

    Raktáron

    >
  • Budapest, XIII.
    Pozsonyi út 2.

    Raktáron

    >
  • Budapest, XIII.
    Rokolya utca 1-13.

    Raktáron

    >
  • Budapest, XIII.
    Pap Károly utca 4-6.

    Raktáron

    >
  • Budapest, XIII.
    Révész u. 8-12.

    Raktáron

    >
  • Budapest, XIV.
    Örs vezér tere 24. (Sugár)

    Raktáron

    >
  • Budapest, XIV.
    Hungária krt. 48-58.

    Raktáron

    >
  • Budapest, XIV.
    Kerepesi út 24.

    Raktáron

    >
  • Budapest, XIV.
    Telepes u. 119.

    Raktáron

    >
  • Budapest, XV.
    Nyírpalota utca 54.

    Raktáron

    >
  • Budapest, XV.
    Rákos út 5.

    Raktáron

    >
  • Budapest, XVI.
    Jókai utca 2-4.

    Raktáron

    >
  • Budapest, XVII.
    Pesti út 34.

    Raktáron

    >
  • Budapest, XVIII.
    Thököly út 3.

    Raktáron

    >
  • Budapest, XVIII.
    Nemes utca 16.

    Raktáron

    >
  • Budapest, XVIII.
    Vándor Sándor utca 1.

    Raktáron

    >
  • Budapest, XIX.
    Üllői út 201. (Shopmark)

    Raktáron

    >
  • Budapest, XIX.
    Üllői út 257.

    Raktáron

    >
  • Budapest, XIX.
    Csengő utca 3.

    Raktáron

    >
  • Budapest, XX.
    Igló utca 2.

    Raktáron

    >
  • Budapest, XXII.
    Káldor Adolf utca 3-5.

    Raktáron

    >
  • Budapest, XXII.
    Nagytétényi út 304.

    1-3 munkanapon belül átvehető

    >
  • Budapest, XXIII.
    Bevásárló utca 2. (Auchan)

    Raktáron

    >
  • Vidék
  • Abony
    Kossuth tér 17.

    Raktáron

    >
  • Aszód
    Szabadság tér 2.

    Raktáron

    >
  • Baja
    Tóth Kálmán tér 2.

    Raktáron

    >
  • Balassagyarmat
    Teleki utca 2.

    Raktáron

    >
  • Balassagyarmat
    Leiningen Károly út 29.

    Raktáron

    >
  • Balatonfüred
    Széchenyi István utca 55.

    Raktáron

    >
  • Barcs
    Felszabadulás u. 5.

    Raktáron

    >
  • Biatorbágy
    Fő utca 63.

    1-3 munkanapon belül átvehető

    >
  • Bátonyterenye
    Molnár Sándor út 1-3.

    Raktáron

    >
  • Bátonyterenye
    Vasút út 5.

    Raktáron

    >
  • Bázakerettye
    Fő utca 22.

    Raktáron

    >
  • Békéscsaba
    Andrássy út 37-43. (Csaba Center)

    Raktáron

    >
  • Békéscsaba
    Orosházi út 57

    1-3 munkanapon belül átvehető

    >
  • Cegléd
    Bajcsy-Zsilinszky tér 3/a

    Raktáron

    >
  • Celldömölk
    Széchenyi utca 5.

    Raktáron

    >
  • Csesztreg
    Rákóczi utca 1.

    Raktáron

    >
  • Csorna
    Szent István tér 28.

    Raktáron

    >
  • Debrecen
    Csapó utca 30. (Fórum)

    Raktáron

    >
  • Debrecen
    Széchenyi u. 1.

    Raktáron

    >
  • Debrecen
    Péterfia út 18. (Debrecen Plaza)

    Raktáron

    >
  • Debrecen
    Füredi út 27. (Malompark)

    Raktáron

    >
  • Debrecen
    Csigekert utca 7. fszt. 3.

    Raktáron

    >
  • Debrecen
    Mikepércsi út 73/A.

    Raktáron

    >
  • Debrecen
    Böszörményi út 75.

    Raktáron

    >
  • Debrecen
    Ibolya u. 21

    Raktáron

    >
  • Dombóvár
    Hunyadi János tér 10. A ép. Fsz. 2.

    Raktáron

    >
  • Dombóvár
    Hunyadi tér 27. fsz. 8.

    Raktáron

    >
  • Dombóvár
    Kórház utca 74.

    1-3 munkanapon belül átvehető

    >
  • Dunakeszi
    Barátság utca 29.

    Raktáron

    >
  • Eger
    Zalár út 9.

    Raktáron

    >
  • Fehérgyarmat
    Kossuth tér 2.

    Raktáron

    >
  • Fertőd
    Vasút sor 1.

    Raktáron

    >
  • Fertőszentmiklós
    Ifjúság tér 8.

    Raktáron

    >
  • Girincs
    Sport tér 1.

    Raktáron

    >
  • Gyöngyös
    Szövetkezet utca 8.

    Raktáron

    >
  • Gyöngyös
    Kossuth Lajos utca 36.

    Raktáron

    >
  • Győr
    Vasvári Pál utca 1/a (Győr Plaza)

    Raktáron

    >
  • Győr
    Baross Gábor út 4.

    Raktáron

    >
  • Győr
    Pálffy utca 8.

    Raktáron

    >
  • Győr
    Árpád út 47.

    Raktáron

    >
  • Győr
    Bem tér 14/b

    Raktáron

    >
  • Győr
    Budai út 1. (Árkád Győr)

    Raktáron

    >
  • Hejőbába
    Fő u. 29.

    Raktáron

    >
  • Héviz
    Kossuth Lajos utca 5.

    Raktáron

    >
  • Hódmezővásárhely
    Hódtó utca 17-19

    1-3 munkanapon belül átvehető

    >
  • Kaposvár
    Fő út 37-39.

    Raktáron

    >
  • Kapuvár
    Fő tér 10.

    Raktáron

    >
  • Kecskemét
    Dunaföldvári út 2. (Auchan)

    Raktáron

    >
  • Kecskemét
    Irinyi u. 22.

    Raktáron

    >
  • Keszthely
    Rákóczi tér 12/a

    Raktáron

    >
  • Keszthely
    Kossuth Lajos utca 37.

    Raktáron

    >
  • Keszthely
    Tapolcai út 37. (Interspar)

    Raktáron

    >
  • Kisbér
    Batthyányi tér 4.

    Raktáron

    >
  • Kiskunfélegyháza
    Korond utca 5.

    Raktáron

    >
  • Kiskunmajsa
    Fő utca 72.

    Raktáron

    >
  • Kisvárda
    Városmajor utca 72.

    Raktáron

    >
  • Kisvárda
    Kölcsei utca 5.

    Raktáron

    >
  • Kunszentmárton
    Kossuth utca 4.

    Raktáron

    >
  • Kőröshegy
    Petőfi utca 102.

    Raktáron

    >
  • Kőszeg
    Pogányi út 7.

    Raktáron

    >
  • Maglód
    Eszterházy János utca 1. (Auchan)

    Raktáron

    >
  • Mikepércs
    Orosz István utca 12.

    1-3 munkanapon belül átvehető

    >
  • Miskolc
    József Attila út 87. (Auchan)

    Raktáron

    >
  • Miskolc
    Árpád utca 25. fszt. 2.

    Raktáron

    >
  • Mohács
    Kossuth Lajos utca 66.

    1-3 munkanapon belül átvehető

    >
  • Mátészalka
    Bajcsy út 25-27. fsz 7.

    Raktáron

    >
  • Nagyigmánd
    Kossuth Lajos utca 42.

    Raktáron

    >
  • Nagykanizsa
    Rozgonyi utca 1.

    Raktáron

    >
  • Nagykanizsa
    Táborhely utca 4.

    Raktáron

    >
  • Nagykőrös
    Széchenyi Tér 8.

    1-3 munkanapon belül átvehető

    >
  • Nyíregyháza
    Hősök tere 1.

    Raktáron

    >
  • Nyíregyháza
    Pazonyi út 36. (Tesco)

    Raktáron

    >
  • Pacsa
    Szent István tér 7.

    Raktáron

    >
  • Paks
    Tolnai út 2/1. Tesco

    Raktáron

    >
  • Pilis
    Kossuth Lajos út 53.

    Raktáron

    >
  • Pilisvörösvár
    Fő utca 124.

    Raktáron

    >
  • Pápa
    Fő utca 24-26. fszt. 1.

    Raktáron

    >
  • Pécs
    Citrom utca 10.

    Raktáron

    >
  • Pécs
    Egressy utca 1.

    Raktáron

    >
  • Salgótarján
    Fő tér 2.

    Raktáron

    >
  • Salgótarján
    Bem József utca 14-16.

    Raktáron

    >
  • Salgótarján
    Beszterce tér 1.

    Raktáron

    >
  • Salgótarján
    Rákóczi út 20.

    Raktáron

    >
  • Szeged
    Londoni krt. 3. (Árkád)

    Raktáron

    >
  • Szeged
    Algyői út 1.

    Raktáron

    >
  • Szeged
    Bérkert utca 25.

    Raktáron

    >
  • Szeged
    Budai Nagy Antal utca 12.

    Raktáron

    >
  • Szeged
    Mars tér 4.

    Raktáron

    >
  • Szekszárd
    Tartsay Vilmos utca 9. (Interspar)

    Raktáron

    >
  • Szekszárd
    Széchenyi utca 64.

    Raktáron

    >
  • Szentes
    Sima Ferenc utca 38.

    Raktáron

    >
  • Szigetszentmiklós
    Radnóti utca 4.

    Raktáron

    >
  • Szolnok
    Ady Endre utca 28/a (Pláza)

    Raktáron

    >
  • Szolnok
    Széchenyi körút 121.

    Raktáron

    >
  • Szolnok
    Krúdy Gyula utca 108.

    Raktáron

    >
  • Szombathely
    Stromfeld Aurél utca 15/A

    Raktáron

    >
  • Szombathely
    Fő tér 31.

    Raktáron

    >
  • Szombathely
    Fő tér 12.

    Raktáron

    >
  • Szombathely
    Újvilág utca 1. (Interspar)

    Raktáron

    >
  • Szombathely
    Szűrcsapó utca 23.

    Raktáron

    >
  • Százhalombatta
    Szent István tér 10. fsz. 35.

    Raktáron

    >
  • Szécsény
    Rákóczi út 94.

    Raktáron

    >
  • Szécsény
    Király utca 1.

    Raktáron

    >
  • Székesfehérvár
    Sostói ipari park, Holland fasor 2. (Auchan)

    Raktáron

    >
  • Székesfehérvár
    Aszalvölgyi út 1. (Tesco)

    Raktáron

    >
  • Székesfehérvár
    Távirda utca 8.

    Raktáron

    >
  • Székesfehérvár
    Hunyadi utca 34.

    Raktáron

    >
  • Sárbogárd
    Ady Endre utca 127.

    1-3 munkanapon belül átvehető

    >
  • Sármellék
    Dózsa utca 103.

    Raktáron

    >
  • Sárvár
    Alkotmány utca 4.

    Raktáron

    >
  • Sükösd
    Dózsa György út 162.

    Raktáron

    >
  • Tamási
    Móricz Zsigmond ltp. 8.

    1-3 munkanapon belül átvehető

    >
  • Tatabánya
    Béla király krt. 61.

    Raktáron

    >
  • Tiszafüred
    Fő út 27.

    Raktáron

    >
  • Veszprém
    Kossuth Lajos utca 8

    Raktáron

    >
  • Veszprém
    Ady Endre utca 71/b

    Raktáron

    >
  • Vác
    Zrínyi Miklós utca 9.

    Raktáron

    >
  • Vác
    Széchenyi utca 37.

    Raktáron

    >
  • Zalaapáti
    Szt.István tér 7.

    Raktáron

    >
  • Zalaegerszeg
    Köztársaság utca 55.

    Raktáron

    >
  • Zalaegerszeg
    Landorhegyi utca 4.

    Raktáron

    >
  • Zalaegerszeg
    Széchenyi tér 2.

    Raktáron

    >
  • Zalakaros
    Fő út 1.

    1-3 munkanapon belül átvehető

    >
  • Zalakomár
    Árpád utca 8.

    Raktáron

    >
  • Zalaszentgrót
    Dózsa utca 9.

    Raktáron

    >
  • Zirc
    József Attila utca 8.

    Raktáron

    >
  • Érd
    Bajcsy-Zsilinszky út 40

    Raktáron

    >
  • Ózd
    Vasvár út 21.

    Raktáron

    >

DHL EU Shipping and DHL UK Shipping is not available due to technical issues!

Átvétel módjaSzállítási díj
13.999 Ft rendelési értékig:
Szállítási díj
14.000 Ft rendelés érték felett:
Személyes átvétel megjelölt BENU Gyógyszertárban
Vegye át rendelését díjmentesen 160 BENU Gyógyszertár egyikében! Figyelem, az elérhető készletek gyógyszertáranként eltérhetnek!
Átvételi pontok megtekintése
INGYENES INGYENES
Belföldi futárszolgálat
Megrendelését az MPL szállítja házhoz 1-3 munkanapon belül.
Utánvét díj vásárlás értékétől függetlenül 109 Ft, online bankkártyás vagy PayPal fizetés esetén díjmentes.
790 Ft INGYENES
MPL PostaPont átvétel
Megrendelését MPL PostaPontokon veheti át, várhatóan 1-3 munkanapon belül.
Csak online bankkártyás vagy PayPal fizetéssel érhető el.
790 Ft INGYENES
DHL EU Shipping
Maximum weight: 2kg. Delivery within the European Union in 4-6 working days Only online card payment!
Nemzetközi kiszállítás az EU területére 4-6 munkanapon belül. Csak előrefizetéssel. Csomagsúly max. 2 kg.
Nem elérhető
Not available
Nem elérhető
Not available

DHL UK Shipping
Maximum weight: 2kg. Delivery to the UK in 4-6 working days. Only online card payment!
Nemzetközi kiszállítás Az Egyesült Királyság területére 4-6 munkanapon belül. Csak előrefizetéssel. Csomagsúly max. 2 kg.

* További vámkezelési költség előfordulhat, melyet minden esetben a címzett fizet!
* Further custom duties may apply, customer will pay for it

Nem elérhető
Not available
Nem elérhető
Not available


English versio
n

 

Elérhető fizetési módok


Fizetés átvételkor
Megrendelését a rendelés átvételekor készpénzzel vagy bankkártyával egyenlítheti ki. Belföldi futárszolgálat valamint személyes átvétel Postaponton vagy csomagautomatában az utánvét kezelés díja a rendelés összegétől függetlenül 109 Ft.

Paypal (technikai okok miatt szünetel)
Webáruházunkban házhoz szállítás esetén lehetőség van a megrendelést online PayPal fizetési szolgáltaón keresztül kifizetni.

SimplePay - online bankkártyás fizetés
Házhoz szállítás vagy Postapont átvétel esetén válassza az OTP SimplePay online bankkártyás fizetését, és spóroljon, hiszen a bankkártyás fizetések esetében az utánvét díj nem kerül felszámításra. Elfogadott bankkártyák: Maestro, Mastercard, Visa, Visa Electron.

Egészségpénztári kártya
Egészségpénztári kártyával fizetni kizárólag gyógyszertári átvétel esetén van lehetőség. Az elfogadott kártyák gyógyszertáranként eltérhet, kérjük érdeklődjön közvetlenül a gyógyszertárnál.

 

Érvényes: 2020. július1-től

 

  • Kérdése lenne, de nincs ideje leszaladni a gyógyszertárba? Írja meg kérdését röviden, és gyógyszerészünk három napon belül válaszol Önnek.

Szabályzat

Termék hozzáadva a kosárhozx
Hatóanyag:
Kosár megtekintése
Hiba!x
Nem adhat hozzá 200-nál több terméket a kosárhoz.
Hiba!x
A termékből nincs az Ön által kért mennyiség készleten.
Maximális rendelhető mennyiség: