Vény nélkül kapható
Vény nékül kapható gyógyszer
EP kártyával kapható
Egészségpénztári kártyára vásárolható

Coldrex MaxGrip mentol és erdei gyümölcs ízű por 10x

A Coldrex MaxGrip mentol és erdei gyümölcs ízű por belsőleges oldathoz paracetamolt, fenilefrint és aszkorbinsavat (C-vitamint) tartalmaz: · a paracetamol fájdalom- és lázcsillapító hatással rendelkezik, · a fenilefrin-hidroklorid egy szimpatomimetikum, mely szabaddá teszi a náthásan eldugult orrot illetve az orrmelléküregeket és könnyíti a légzést, · a C-vitamin a megfázás és influenza során fellépő természetes C‑vitamin‑veszteség pótlásában segít, ezáltal hozzájárul a szervezet fokozott C‑vitamin igényének fedezéséhez.

Készleten

Díjmentes személyes átvétel az alábbi gyógyszertárakban
Belföldi kiszállítás, csomagpont: 650 Ft-tól
International shipping available, more info

Ár: 2 899 Ft

Egységár: 289,90 Ft/db

Vagy

Egységár: 289,90 Ft/db

Az ár internetes megrendelés esetén érvényes.

A kockázatokról és a mellékhatásokról olvassa el a betegtájékoztatót, vagy kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét!

Coldrex MaxGrip mentol és erdei gyümölcs ízű por 10x leírása, használati útmutató

Besorolás típusa Vény nélkül kapható gyógyszer
Hatóanyag paracetamolum
Kiszerelés 10x

Coldrex MaxGrip mentol és erdei gyümölcs ízű por 10x


Besorolás típusa: vény nélkül kapható gyógyszer

 

Tasakonként a paracetamol maximális dózisát tartalmazza a hatékony tünetenyhítés érdekében. A megfázás, influenza, fejfájás, láz, torokfájás, végtagfájdalom, orrdugulás, orrmelléküreg gyulladás és a vele járó fájdalom tüneteinek rövid távú enyhítésére javallott.

 

 

Összes Coldrex termék megtekintése

Betegtájékozató Coldrex MaxGrip mentol és erdei gyümölcs ízű por 10x

Betegtájékoztató: Információk a felhasználó számára

 

Coldrex MaxGrip mentol és erdei gyümölcs ízű por belsőleges oldathoz

 

paracetamol, fenilefrin-hidroklorid, aszkorbinsav (C-vitamin)

 

Mielőtt elkezdi alkalmazni ezt a gyógyszert, olvassa el figyelmesen az alábbi betegtájékoztatót, mely az Ön számára fontos információkat tartalmaz.

Ezt a gyógyszert mindig pontosan a betegtájékotatóban leírtaknak, vagy az Ön kezelőorvosa, vagy gyógyszerésze által elmondottaknak megfelelően alkalmazza.

-                Tartsa meg a betegtájékoztatót, mert a benne szereplő információkra a későbbiekben is szüksége lehet.

-                További információkért vagy tanácsért forduljon gyógyszerészéhez.

-                Ha Önnél bármilyen mellékhatás jelentkezik, tájékoztassa kezelőorvosát, vagy gyógyszerészét. Ez a betegtájékoztatóban fel nem sorolt bármely lehetséges mellékhatásra is vonatkozik. Lásd 4. pont.

-                Feltétlenül tájékoztassa kezelőorvosát, ha tünetei egy hét múlva sem enyhülnek, vagy éppen súlyosbodnak.

 

A betegtájékoztató tartalma

1.             Milyen típusú gyógyszer a Coldrex MaxGrip mentol és erdei gyümölcs ízű por belsőleges oldathoz és milyen betegségek esetén alkalmazható?

2.             Tudnivalók a Coldrex MaxGrip mentol és erdei gyümölcs ízű por belsőleges oldathoz alkalmazása előtt.

3.             Hogyan kell alkalmazni a Coldrex MaxGrip mentol és erdei gyümölcs ízű por belsőleges oldathoz készítményt?

4.             Lehetséges mellékhatások

5.             Hogyan kell a Coldrex MaxGrip mentol és erdei gyümölcs ízű por belsőleges oldathoz készítményt tárolni?

6.             A csomagolás tartalma és egyéb információk

 

 

1.       Milyen típusú gyógyszer a Coldrex MaxGrip mentol és erdei gyümölcs ízű por belsőleges oldathoz és milyen betegségek esetén alkalmazható?

 

A Coldrex MaxGrip mentol és erdei gyümölcs ízű por belsőleges oldathoz felnőttek és 12 éves, vagy annál idősebb gyermekek és serdülők számára a megfázás és az influenza tüneteinek, mint például fejfájás, lázas állapot, torokfájás, végtagfájdalom, orrdugulás, valamint az orrmelléküreg‑gyulladás (szinuszitisz) és a vele járó fájdalom rövid távú enyhítésére javallott.

 

A Coldrex MaxGrip mentol és erdei gyümölcs ízű por belsőleges oldathoz paracetamolt, fenilefrint és aszkorbinsavat (C-vitamint) tartalmaz:

·                a paracetamol fájdalom- és lázcsillapító hatással rendelkezik,

·                a fenilefrin-hidroklorid egy szimpatomimetikum, mely szabaddá teszi a náthásan eldugult orrot illetve az orrmelléküregeket és könnyíti a légzést,

·                a C-vitamin a megfázás és influenza során fellépő természetes C‑vitamin‑veszteség pótlásában segít, ezáltal hozzájárul a szervezet fokozott C‑vitamin igényének fedezéséhez.

 

 

2.       Tudnivalók a Coldrex MaxGrip mentol és erdei gyümölcs ízű por belsőleges oldathoz alkalmazása előtt.

 

A Coldrex MaxGrip mentol és erdei gyümölcs ízű por belsőleges oldathoz paracetamolt és az orrdugulás csökkentésére szolgáló hatóanyagot tartalmaz.

 

 
Ezért, ne alkalmazza egyéb paracetamol-tartalmú, vagy a megfázás, influenza és orrdugulás kezelésére szolgáló más készítményekkel együtt!

 

Ne alkalmazza a Coldrex MaxGrip mentol és erdei gyümölcs ízű por belsőleges oldathoz készítményt

·                ha allergiás (túlérzékeny) a paracetamolra, a fenilefrinre, aszkorbinsavra vagy a gyógyszer (6. pontban felsorolt) bármely más összetevőjére.

·                ha triciklikus antidepresszánsokat, béta‑blokkolókat vagy más vérnyomáscsökkentő szereket szed.

·                ha a depressziója kezelésére jelenleg is úgynevezett monoaminooxidáz‑gátló (MAO‑gátló) gyógyszereket szed, vagy ezek szedését az elmúlt két héten belül hagyta abba.

·                szimpatomimetikumok (dekongesztánsok, étvágycsökkentők, amfetaminszerű pszichostimulánsok) szedése esetén.

·                ha pajzsmirigy‑túlműködése van.

·                ha szívbetegségben szenved.

·                ha szív-érrendszeri betegsége van.

·                ha magas a vérnyomása.

·                ha cukorbeteg.

 

Figyelmeztetések és óvintézkedések

A Coldrex MaxGrip mentol és erdei gyümölcs ízű por belsőleges oldathoz gyógyszer alkalmazása előtt beszéljen kezelőorvosával, ha a felsoroltak bármelyike igaz Önre:

·                ha máj- vagy vesebetegsége van. Májbetegségben nagyobb a túladagolás veszélye.

·                ha glaukómája (a szem belnyomásának kóros fokozódása) van.

·                ha feokromocitómája (mellékvese‑daganat) van.

·                ha prosztata problémája, vagy vizeletürítési nehézsége van.

·                ha érbetegsége van (például Raynaud‑kór: a kéz-, és lábujjakon hideg- vagy stresszhatásra jelentkező reakció).

Forduljon kezelőorvosához vagy gyógyszerészéhez ha nem biztos abban, hogy szedheti-e ezt a gyógyszert.

 

Gyemekek és serdülők

12-16 év közötti és/vagy 65 kg alatti gyermekeknek csak orvos utasítására adható a Coldrex MaxGrip Mentol és erdei gyümölcs ízű por belsőleges oldathoz készítmény.

12 év alatti gyermekeknek ez a gyógyszer nem javasolt.

A gyógyszer gyermekektől elzárva tartandó.

 

A tünetek tartós fennállása esetén orvoshoz kell fordulni.

 

Egyéb gyógyszerek és a Coldrex MaxGrip Mentol és erdei gyümölcs ízű por belsőleges oldathoz

A készítmény alkalmazása előtt beszéljen kezelőorvosával, ha az alábbi gyógyszereket szedi:

·                warfarin, vagy más véralvadásgátló gyógyszerek.

·                depresszió kezelésére szolgáló gyógyszerek, például triciklikus antidepresszánsok (pl. amitriptilin), vagy monoaminooxidáz‑gátlók (pl. moklobemid, szelegilin),

·                magas vérnyomás kezelésére szolgáló ún. béta‑blokkoló gyógyszerek.

·                szívbetegség kezelésére való digoxin, vagy hasonló készítmények.

·                étvágycsökkentő, vagy -fokozó gyógyszerek.

 

Feltétlenül tájékoztassa kezelőorvosát vagy gyógyszerészét a jelenleg vagy nemrégiben szedett, valamint szedni tervezett egyéb gyógyszereiről, beleértve a vény nélkül kapható gyógyszereket és a gyógynövény-tartalmú készítményeket is.

 

Terhesség és szoptatás

Terhesség, és szoptatás ideje alatt orvosi felügyelet nélkül ne szedje a készítményt.

Ha Ön terhes vagy szoptat, illetve ha fennáll Önnél a terhesség lehetősége vagy gyermeket szeretne, a gyógyszer alkalmazása előtt beszéljen kezelőorvosával vagy gyógyszerészével

 

A készítmény hatásai a gépjárművezetéshez és gépek kezeléséhez szükséges képességekre

Ez a gyógyszer szédülést okozhat. Ebben az esetben gépjárművet ne vezessen, illetve gépet ne kezeljen.

 

A Coldrex MaxGrip mentol és erdei gyümölcs ízű por belsőleges oldathoz szacharózt, aszpartámot, színezőanyagokat (Sunset Yellow) és nátriumot és tartalmaz

·                Adagonként 5 g szacharózt tartalmaz. Fogkárosodást okozhat. Amennyiben kezelőorvosa korábban már figyelmeztette Önt, hogy bizonyos cukrokra érzékeny, keresse fel kezelőorvosát, mielőtt elkezdi alkalmazni ezt a gyógyszert.

·                Fenilalanin‑forrást tartalmaz. A készítmény lebomlásakor fenilalanin képződik, ezért alkalmazása fenilketonúriában szenvedő betegek esetén ártalmas lehet.

·                Segédanyagként Sunset Yellow-t (E 110) és karmazsint (E 122) tartalmaz, melyek allergiás reakciókat okozhatnak.

·                A készítmény 117 mg nátriumot tartalmaz tasakonként, amit kontrollált nátriumdiéta esetén figyelembe kell venni.

 

 

3.       Hogyan kell alkalmazni a Coldrex MaxGrip mentol és erdei gyümölcs ízű por belsőleges oldathoz készítményt?

 

Kérdezze meg kezelőorvosát vagy gyógyszerészét, ha nem biztos abban, hogy szedheti-e ezt a gyógyszert!

Ezt a gyógyszert mindig pontosan a betegtájékoztatóban leírtaknak, vagy az Ön kezelőorvosa, gyógyszerésze által elmondottaknak megfelelően alkalmazza. Amennyiben nem biztos az adagolást illetően, kérdezze meg kezelőorvosát vagy gyógyszerészét.

 

Az ajánlott adagot nem szabad túllépni. 4 óránál gyakrabban ne alkalmazza a gyógyszert.

 

Felnőttek (időskorúakat is beleértve) és 12  éves vagy idősebb és/vagy 65 kg feletti gyermekek és serdülők számára:

Öntse a tasak tartalmát egy pohárba vagy bögrébe, majd a bögrét félig töltse meg nagyon meleg vízzel és jól keverje össze. Ha szükséges adjon hozzá hideg vizet.

A készítmény ajánlott adagja 4‑6 óránként 1 tasak. 24 órán belül 4 tasaknál többet ne vegyen be.

Két adag alkalmazása között minimum 4 órának el kell telnie.

 

12-16 év közötti és/vagy 65 kg alatti gyermekek és serdülők:

A gyógyszer kizárólag orvosi utasításra adható!

 

12 év alatti gyermekek számára a készítmény alkalmazása nem javasolt.

 

Alkalmazásának időtartalma ne haladja meg a 7 napot.

Ha a tünetek 3 nap alatt nem enyhülnek, hagyja abba a Coldrex MaxGrip mentol és erdei gyümölcs ízű por belsőleges oldathoz alkalmazását és keresse fel kezelőorvosát. Orvosi felügyelet nélkül 3 napnál tovább nem alkalmazható.

 

Ha az előírtnál több Coldrex MaxGrip mentol és erdei gyümölcs ízű por belsőleges oldathoz készítményt alkalmazott

Ne vegyen be többet az előírt adagnál! Ha az előírtnál több Coldrex MaxGrip mentol és erdei gyümölcs ízű port vett be, forduljon mihamarabb orvoshoz még akkor is, ha nem érzi rosszul magát.

Ha valaki túl sok paracetamolt vesz be, fennáll a veszélye egy későbbi, súlyos májkárosodás kialakulásának.

 

Ha elfelejtette alkalmazni a Coldrex MaxGrip mentol és erdei gyümölcs ízű por belsőleges oldathoz készítményt

Ne vegyen be kétszeres adagot a kihagyott adag pótlására.

4 óránként egy adagnál többet ne vegyen be.

 

 

4.       Lehetséges mellékhatások

 

Mint minden gyógyszer, így ez a gyógyszer is okozhat mellékhatásokat, amelyek azonban nem mindenkinél jelentkeznek.

 

A készítmény alkalmazása közben a következő gyakori mellékhatásokat (100‑ből 1‑10 beteget érinthet) tapasztalhatja:

·                fejfájás, szédülés, idegesség, álmatlanság.

·                vérnyomás‑emelkedés.

·                hányinger, hányás.

 

Az alábbi ritka mellékhatások (10 000‑ből 1‑10 beteget érinthet) fordulhatnak elő. Ha ezeket tapasztalja, hagyja abba a készítmény alkalmazását, és azonnal forduljon kezelőorvosához:

·                hirtelen látásromlás, amely a kórosan magas szemnyomás következménye lehet. Ez a reakció főként glaukómás (zöld hályog) betegeknél fordulhat elő.

·               pulzusa, vagy szívverése szokatlanul gyors, vagy szabálytalan.

·                bőrkiütés vagy hámlás, vagy szájnyálkahártya‑fekély és egyéb túlérzékenységi (allergiás) reakció.

·               vizeletürítési nehézség, ez főként azoknál a férfiaknál jelentkezhet, akiknek prosztata‑megnagyobbodásuk van. 

 

Az alábbi nagyon ritka mellékhatások (10 000‑ből kevesebb mint 1 beteget érint) fordulhatnak elő. Ha ezeket tapasztalja, hagyja abba a készítmény alkalmazását, és azonnal forduljon kezelőorvosához:

·                tisztázatlan eredetű zúzódások, vagy vérzések, melyek a vérlemezkék számának csökkenése (trombocitopénia) miatt jelentkezhetnek.

·                májműködési zavar.

·                mellkasi szorító érzés, kapkodó légzés, kiütés és ájulásos rosszullét (anafilaxiás reakció - az egész szervezetre kiterjedő súlyos, azonnali túlérzékenységi reakció).

·                olyan allergiás reakció, mint például bőrkiütés vagy viszketés, amely néha légzési problémával jár, vagy az ajkak, a nyelv, a torok vagy az arc duzzanata.

·                légzési nehézség, amely acetilszalicilsav, vagy egyéb nem‑szteroid gyulladáscsökkentő gyógyszer szedésekor korábban már jelentkezett, és hasonló reakciót észlel a Coldrex MaxGrip mentol és erdei gyümölcs ízű por belsőleges oldathoz alkalmazása közben.

 

Mellékhatások bejelentése

Ha Önnél bármilyen mellékhatás jelentkezik, tájékoztassa kezelőorvosát vagy gyógyszerészét. Ez a betegtájékoztatóban fel nem sorolt bármilyen lehetséges mellékhatásra is vonatkozik. A mellékhatásokat közvetlenül a hatóság részére is bejelentheti az V. függelékben található elérhetőségeken keresztül. A mellékhatások bejelentésével Ön is hozzájárulhat ahhoz, hogy minél több információ álljon rendelkezésre a gyógyszer biztonságos alkalmazásával kapcsolatban.

 

 

5.       Hogyan kell a Coldrex MaxGrip mentol és erdei gyümölcs ízű por belsőleges oldathoz készítményt tárolni?

 

Legfeljebb 30oC-on tárolandó.

A gyógyszer gyermekektől elzárva tartandó!

 

A dobozon feltüntetett lejárati idő (Felhasználható:) után ne alkalmazza a gyógyszert. A lejárati idő az adott hónap utolsó napjára vonatkozik.

 

Semmilyen gyógyszert ne dobjon a szennyvízbe vagy a háztartási hulladékba. Kérdezze meg gyógyszerészét, hogy mit tegyen a már nem használt gyógyszereivel. Ezek az intézkedések elősegítik a környezet védelmét.

 

 

6.       A csomagolás tartalma és egyéb információk

 

Mit tartalmaz a Coldrex MaxGrip mentol és erdei gyümölcs ízű por belsőleges oldathoz

·                A készítmény hatóanyagai a paracetamol, fenilefrin-hidroklorid és aszkorbinsav (C‑vitamin). Egy tasak 1000 mg paracetamolt, 10 mg fenilefrin-hidrokloridot és 70 mg aszkorbinsavat tartalmaz.

·                Egyéb összetevők: szacharóz, vízmentes nátrium‑citrát, borkősav, aszpartám, erdei gyümölcs aroma és Euroblend fekete ribizli színezék (Sunset Yellow E 110, Karmazsin E 122 és Green S E 142)

 

Milyen a készítmény külleme és mit tartalmaz a csomagolás

Küllem: halványrózsa színű por, jellegzetes gyümölcsös mentol illatú por.

 

Csomagolás: 7,6 g por papír/polietilén/alumínium fólia/polietilén laminált tasakban.

5 db vagy 10 db tasak dobozban.

Nem feltétlenül minden kiszerelés kerül kereskedelmi forgalomba.

 

A forgalomba hozatali engedély jogosultja:

GlaxoSmithKline Export Limited,

GlaxoSmithKline Consumer Healthcare,

Brentford

TW8 9GS

Egyesült Királyság

 

Gyártó:

SmithKline Beecham S.A.,

Carretera de Ajalvir, km.2.500, 28806 Alcalá de Henares Madrid,

Spanyolország

 

A forgalomba hozatali engedély jogosultjának magyarországi képviselője:

GlaxoSmithKline Kft., Consumer Healthcare

1124 Budapest

Csörsz u. 43.

Tel.: +36-1-2255-800

 

OGYI-T-1715/12-13.

 

 

A betegtájékoztató legutóbbi felülvizsgálatánakdátuma: 2013. december

 

A KÉSZLETEK TÁJÉKOZTATÓ JELLEGŰEK!

A megjelölt készletadatok tájékoztató jellegűek és online értékesítés esetén érhetőek el, a gyógyszertári készletek különbözhetnek! A folyamatos értékesítés miatt esetleges készlethiány előfordulhat, melyről a gyógyszertár értesítést küld. A megrendelések visszaigazolása munkanapokon történik, melyről a gyógyszertár értesítést küld!

  • Budapest
  • Budapest, I.
    Széna tér 1/a

    Raktáron

    >
  • Budapest, III.
    Csobánka tér 1.

    Raktáron

    >
  • Budapest, III.
    Boglár utca 3.

    Raktáron

    >
  • Budapest, III.
    Heltai Jenő tér 1-3.

    Raktáron

    >
  • Budapest, III.
    Pethe Ferenc tér 3.

    Raktáron

    >
  • Budapest, III.
    Rákóczi út 36.

    Raktáron

    >
  • Budapest, IV.
    Görgey Artúr utca 28-30. fszt. 1.

    Raktáron

    >
  • Budapest, IV.
    Árpád út 77.

    Raktáron

    >
  • Budapest, V.
    Irányi utca 15.

    Raktáron

    >
  • Budapest, V.
    Hold utca 21.

    Raktáron

    >
  • Budapest, VI.
    Szondi utca 51-53.

    Raktáron

    >
  • Budapest, VIII.
    Rákóczi út 39.

    Raktáron

    >
  • Budapest, VIII.
    Auróra utca 22-28.

    Raktáron

    >
  • Budapest, IX.
    Könyves Kálmán krt. 12-14.

    Raktáron

    >
  • Budapest, IX.
    Lónyay utca 5.

    1-3 munkanapon belül átvehető

    >
  • Budapest, IX.
    Mester utca 4-6.

    Raktáron

    >
  • Budapest, X.
    Kőrösi Csoma sétány 10.

    Raktáron

    >
  • Budapest, XI.
    Tétényi út 63.

    Raktáron

    >
  • Budapest, XI.
    Fehérvári út 82.

    Raktáron

    >
  • Budapest, XI.
    Bartók Béla út 51.

    Raktáron

    >
  • Budapest, XI.
    Karinthy Frigyes utca 2.

    Raktáron

    >
  • Budapest, XIII.
    Váci út 87.

    Raktáron

    >
  • Budapest, XIII.
    Váci út 9-15.

    Raktáron

    >
  • Budapest, XIII.
    Lehel út 74-76.

    Raktáron

    >
  • Budapest, XIII.
    Pozsonyi út 2.

    Raktáron

    >
  • Budapest, XIII.
    Rokolya utca 1-13.

    Raktáron

    >
  • Budapest, XIII.
    Pap Károly utca 4-6.

    Raktáron

    >
  • Budapest, XIII.
    Révész u. 8-12.

    1-3 munkanapon belül átvehető

    >
  • Budapest, XIV.
    Örs vezér tere 24. (Sugár)

    Raktáron

    >
  • Budapest, XIV.
    Hungária krt. 48-58.

    Raktáron

    >
  • Budapest, XIV.
    Kerepesi út 24.

    Raktáron

    >
  • Budapest, XIV.
    Telepes u. 119.

    Raktáron

    >
  • Budapest, XV.
    Nyírpalota utca 54.

    Raktáron

    >
  • Budapest, XV.
    Rákos út 5.

    Raktáron

    >
  • Budapest, XVI.
    Jókai utca 2-4.

    Raktáron

    >
  • Budapest, XVII.
    Pesti út 34.

    Raktáron

    >
  • Budapest, XVIII.
    Thököly út 3.

    Raktáron

    >
  • Budapest, XVIII.
    Nemes utca 16.

    Raktáron

    >
  • Budapest, XVIII.
    Vándor Sándor utca 1.

    Raktáron

    >
  • Budapest, XIX.
    Üllői út 201. (Shopmark)

    Raktáron

    >
  • Budapest, XIX.
    Üllői út 257.

    Raktáron

    >
  • Budapest, XIX.
    Csengő utca 3.

    Raktáron

    >
  • Budapest, XX.
    Igló utca 2.

    Raktáron

    >
  • Budapest, XXII.
    Káldor Adolf utca 3-5.

    Raktáron

    >
  • Budapest, XXIII.
    Bevásárló utca 2. (Auchan)

    Raktáron

    >
  • Vidék
  • Abony
    Kossuth tér 17.

    Raktáron

    >
  • Aszód
    Szabadság tér 2.

    Raktáron

    >
  • Baja
    Tóth Kálmán tér 2.

    Raktáron

    >
  • Balassagyarmat
    Teleki utca 2.

    Raktáron

    >
  • Balassagyarmat
    Leiningen Károly út 29.

    Raktáron

    >
  • Balatonfüred
    Széchenyi István utca 55.

    Raktáron

    >
  • Barcs
    Felszabadulás u. 5.

    Raktáron

    >
  • Biatorbágy
    Fő utca 63.

    Raktáron

    >
  • Bátonyterenye
    Molnár Sándor út 1-3.

    Raktáron

    >
  • Bátonyterenye
    Vasút út 5.

    Raktáron

    >
  • Bázakerettye
    Fő utca 22.

    1-3 munkanapon belül átvehető

    >
  • Békéscsaba
    Andrássy út 37-43. (Csaba Center)

    Raktáron

    >
  • Békéscsaba
    Orosházi út 57

    1-3 munkanapon belül átvehető

    >
  • Cegléd
    Bajcsy-Zsilinszky tér 3/a

    Raktáron

    >
  • Celldömölk
    Széchenyi utca 5.

    Raktáron

    >
  • Csesztreg
    Rákóczi utca 1.

    Raktáron

    >
  • Csorna
    Szent István tér 28.

    Raktáron

    >
  • Debrecen
    Csapó utca 30. (Fórum)

    Raktáron

    >
  • Debrecen
    Széchenyi u. 1.

    Raktáron

    >
  • Debrecen
    Péterfia út 18. (Debrecen Plaza)

    Raktáron

    >
  • Debrecen
    Füredi út 27. (Malompark)

    Raktáron

    >
  • Debrecen
    Csigekert utca 7. fszt. 3.

    Raktáron

    >
  • Debrecen
    Mikepércsi út 73/A.

    Raktáron

    >
  • Debrecen
    Ibolya u. 21

    Raktáron

    >
  • Dombóvár
    Hunyadi János tér 10. A ép. Fsz. 2.

    Raktáron

    >
  • Dombóvár
    Hunyadi tér 27. fsz. 8.

    Raktáron

    >
  • Dombóvár
    Kórház utca 74.

    1-3 munkanapon belül átvehető

    >
  • Dunakeszi
    Barátság utca 29.

    Raktáron

    >
  • Eger
    Zalár út 9.

    Raktáron

    >
  • Fehérgyarmat
    Kossuth tér 2.

    Raktáron

    >
  • Fertőd
    Vasút sor 1.

    Raktáron

    >
  • Fertőszentmiklós
    Ifjúság tér 8.

    Raktáron

    >
  • Girincs
    Sport tér 1.

    Raktáron

    >
  • Gyöngyös
    Szövetkezet utca 8.

    Raktáron

    >
  • Gyöngyös
    Kossuth Lajos utca 36.

    Raktáron

    >
  • Győr
    Vasvári Pál utca 1/a (Győr Plaza)

    Raktáron

    >
  • Győr
    Baross Gábor út 4.

    Raktáron

    >
  • Győr
    Pálffy utca 8.

    Raktáron

    >
  • Győr
    Árpád út 47.

    Raktáron

    >
  • Győr
    Bem tér 14/b

    Raktáron

    >
  • Győr
    Budai út 1. (Árkád Győr)

    Raktáron

    >
  • Hejőbába
    Fő u. 29.

    Raktáron

    >
  • Héviz
    Kossuth Lajos utca 5.

    Raktáron

    >
  • Kaposvár
    Fő út 37-39.

    Raktáron

    >
  • Kapuvár
    Fő tér 10.

    Raktáron

    >
  • Kecskemét
    Dunaföldvári út 2. (Auchan)

    Raktáron

    >
  • Kecskemét
    Irinyi u. 22.

    Raktáron

    >
  • Keszthely
    Rákóczi tér 12/a

    Raktáron

    >
  • Keszthely
    Kossuth Lajos utca 37.

    Raktáron

    >
  • Keszthely
    Tapolcai út 37. (Interspar)

    Raktáron

    >
  • Kisbér
    Batthyányi tér 4.

    Raktáron

    >
  • Kiskunfélegyháza
    Korond utca 5.

    Raktáron

    >
  • Kiskunmajsa
    Fő utca 72.

    Raktáron

    >
  • Kisvárda
    Városmajor utca 72.

    Raktáron

    >
  • Kisvárda
    Kölcsei utca 5.

    Raktáron

    >
  • Kunszentmárton
    Kossuth utca 4.

    Raktáron

    >
  • Kőröshegy
    Petőfi utca 102.

    1-3 munkanapon belül átvehető

    >
  • Kőszeg
    Pogányi út 7.

    Raktáron

    >
  • Maglód
    Eszterházy János utca 1. (Auchan)

    Raktáron

    >
  • Mikepércs
    Orosz István utca 12.

    Raktáron

    >
  • Miskolc
    József Attila út 87. (Auchan)

    Raktáron

    >
  • Miskolc
    Árpád utca 25. fszt. 2.

    Raktáron

    >
  • Mohács
    Kossuth Lajos utca 66.

    Raktáron

    >
  • Mátészalka
    Bajcsy út 25-27. fsz 7.

    Raktáron

    >
  • Nagyigmánd
    Kossuth Lajos utca 42.

    Raktáron

    >
  • Nagykanizsa
    Rozgonyi utca 1.

    Raktáron

    >
  • Nagykanizsa
    Táborhely utca 4.

    Raktáron

    >
  • Nagykőrös
    Széchenyi Tér 8.

    1-3 munkanapon belül átvehető

    >
  • Nyíregyháza
    Hősök tere 1.

    Raktáron

    >
  • Nyíregyháza
    Pazonyi út 36. (Tesco)

    Raktáron

    >
  • Pacsa
    Szent István tér 7.

    Raktáron

    >
  • Paks
    Tolnai út 2/1. Tesco

    Raktáron

    >
  • Pilis
    Kossuth Lajos út 53.

    Raktáron

    >
  • Pilisvörösvár
    Fő utca 124.

    Raktáron

    >
  • Pápa
    Fő utca 24-26. fszt. 1.

    Raktáron

    >
  • Pécs
    Citrom utca 10.

    Raktáron

    >
  • Pécs
    Egressy utca 1.

    Raktáron

    >
  • Salgótarján
    Fő tér 2.

    Raktáron

    >
  • Salgótarján
    Bem József utca 14-16.

    Raktáron

    >
  • Salgótarján
    Beszterce tér 1.

    Raktáron

    >
  • Salgótarján
    Rákóczi út 20.

    Raktáron

    >
  • Szeged
    Londoni krt. 3. (Árkád)

    Raktáron

    >
  • Szeged
    Algyői út 1.

    Raktáron

    >
  • Szeged
    Bérkert utca 25.

    Raktáron

    >
  • Szeged
    Budai Nagy Antal utca 12.

    Raktáron

    >
  • Szeged
    Mars tér 4.

    Raktáron

    >
  • Szekszárd
    Tartsay Vilmos utca 9. (Interspar)

    Raktáron

    >
  • Szekszárd
    Széchenyi utca 64.

    Raktáron

    >
  • Szentes
    Sima Ferenc utca 38.

    Raktáron

    >
  • Szigetszentmiklós
    Radnóti utca 4.

    Raktáron

    >
  • Szolnok
    Ady Endre utca 28/a (Pláza)

    Raktáron

    >
  • Szolnok
    Széchenyi körút 121.

    Raktáron

    >
  • Szolnok
    Krúdy Gyula utca 108.

    Raktáron

    >
  • Szombathely
    Stromfeld Aurél utca 15/A

    Raktáron

    >
  • Szombathely
    Fő tér 31.

    Raktáron

    >
  • Szombathely
    Fő tér 12.

    Raktáron

    >
  • Szombathely
    Újvilág utca 1. (Interspar)

    Raktáron

    >
  • Szombathely
    Szűrcsapó utca 23.

    Raktáron

    >
  • Százhalombatta
    Szent István tér 10. fsz. 35.

    Raktáron

    >
  • Szécsény
    Rákóczi út 94.

    Raktáron

    >
  • Szécsény
    Király utca 1.

    Raktáron

    >
  • Székesfehérvár
    Sostói ipari park, Holland fasor 2. (Auchan)

    Raktáron

    >
  • Székesfehérvár
    Aszalvölgyi út 1. (Tesco)

    Raktáron

    >
  • Székesfehérvár
    Távirda utca 8.

    Raktáron

    >
  • Székesfehérvár
    Hunyadi utca 34.

    Raktáron

    >
  • Sármellék
    Dózsa utca 103.

    Raktáron

    >
  • Sárvár
    Alkotmány utca 4.

    Raktáron

    >
  • Sükösd
    Dózsa György út 162.

    Raktáron

    >
  • Tatabánya
    Béla király krt. 61.

    Raktáron

    >
  • Tiszafüred
    Fő út 27.

    Raktáron

    >
  • Veszprém
    Kossuth Lajos utca 8

    Raktáron

    >
  • Veszprém
    Ady Endre utca 71/b

    Raktáron

    >
  • Vác
    Zrínyi Miklós utca 9.

    Raktáron

    >
  • Vác
    Széchenyi utca 37.

    Raktáron

    >
  • Zalaapáti
    Szt.István tér 7.

    Raktáron

    >
  • Zalaegerszeg
    Köztársaság utca 55.

    Raktáron

    >
  • Zalaegerszeg
    Landorhegyi utca 4.

    Raktáron

    >
  • Zalaegerszeg
    Széchenyi tér 2.

    Raktáron

    >
  • Zalakaros
    Fő út 1.

    Raktáron

    >
  • Zalakomár
    Árpád utca 8.

    1-3 munkanapon belül átvehető

    >
  • Zalaszentgrót
    Dózsa utca 9.

    Raktáron

    >
  • Zirc
    József Attila utca 8.

    Raktáron

    >
  • Érd
    Bajcsy-Zsilinszky út 40

    Raktáron

    >
  • Ózd
    Vasvár út 21.

    Raktáron

    >

   

Átvétel módjaSzállítási díj
13.999 Ft rendelési értékig:
Szállítási díj
14.000 Ft rendelés érték felett:
Személyes átvétel megjelölt BENU Gyógyszertárban
Vegye át rendelését díjmentesen 160 BENU Gyógyszertár egyikében! Figyelem, az elérhető készletek gyógyszertáranként eltérhetnek!
Átvételi pontok megtekintése
INGYENES INGYENES
Belföldi futárszolgálat
Megrendelését az MPL szállítja házhoz 2-4 munkanapon belül.
Utánvét díj vásárlás értékétől függetlenül 109 Ft, online bankkártyás vagy PayPal fizetés esetén díjmentes.
790 Ft INGYENES
MPL PostaPont átvétel
Megrendelését MPL PostaPontokon, csomagautomatákon veheti át, várhatóan 2-4 munkanapon belül.
Csak online bankkártyás vagy PayPal fizetés, utánvéttel nem elérhető.
790 Ft INGYENES
DHL EU Shipping
Maximum weight: 2kg. Delivery within the European Union in 4-6 working days. Only online card payment!
Nemzetközi kiszállítás az EU területére 4-6 munkanapon belül. Csak előrefizetéssel. Csomagsúly max. 2 kg.
5 790 Ft 5 790 Ft
DHL UK Shipping (coming soon)
Maximum weight: 2kg. Delivery to the UK in 4-6 working days Only online card payment!
Nemzetközi kiszállítás Az Egyesült Királyság területére 4-6 munkanapon belül. Csak előrefizetéssel. Csomagsúly max. 2 kg.
Hamarosan Hamarosan


English versio
n

 

Elérhető fizetési módok


Fizetés átvételkor
Megrendelését a rendelés átvételekor készpénzzel vagy bankkártyával egyenlítheti ki. Belföldi futárszolgálat valamint személyes átvétel Postaponton vagy csomagautomatában az utánvét kezelés díja a rendelés összegétől függetlenül 109 Ft.

Paypal (technikai okok miatt szünetel)
Webáruházunkban házhoz szállítás esetén lehetőség van a megrendelést online PayPal fizetési szolgáltaón keresztül kifizetni.

SimplePay - online bankkártyás fizetés
Házhoz szállítás vagy Postapont átvétel esetén válassza az OTP SimplePay online bankkártyás fizetését, és spóroljon, hiszen a bankkártyás fizetések esetében az utánvét díj nem kerül felszámításra. Elfogadott bankkártyák: Maestro, Mastercard, Visa, Visa Electron.

Egészségpénztári kártya
Egészségpénztári kártyával fizetni kizárólag gyógyszertári átvétel esetén van lehetőség. Az elfogadott kártyák gyógyszertáranként eltérhet, kérjük érdeklődjön közvetlenül a gyógyszertárnál.

 

Érvényes: 2021. május 1-től

  • Kérdése lenne, de nincs ideje leszaladni a gyógyszertárba? Írja meg kérdését röviden, és gyógyszerészünk három napon belül válaszol Önnek.

Szabályzat

Termék hozzáadva a kosárhozx
Hatóanyag:
Kosár megtekintése
Hiba!x
Nem adhat hozzá 200-nál több terméket a kosárhoz.
Hiba!x
A termékből nincs az Ön által kért mennyiség készleten.
Maximális rendelhető mennyiség: