D-vitamin pótlás
Kell-e D-vitamint szednem a téli hónapokban? Ha igen, milyen mennyiségben?
Kedves Gyógyszerész!
Kell-e D-vitamint szednem a téli hónapokban? Ha igen, milyen mennyiségben?
Tisztelt Kérdező!
Hazánkban október közepe és április közepe között célszerű a D-vitamin pótlása. A szükséges napi mennyiség 1600-2000 nemzetközi egység (NE).
Üdvözlettel: Dr. Dénes Margit, gyógyszerész - Panacea Gyógyszertár Budapest





