Vény nélkül kapható
Vény nékül kapható gyógyszer
EP kártyával kapható
Egészségpénztári kártyára vásárolható

Nurofen 20mg/ml belsőleges szuszpenzió gyermek narancs ízű 100ml

Az ibuprofén a nem szteroid gyulladáscsökkentők csoportjába tartozik, amelyek a szervezetnek a fájdalomra, gyulladásra és lázra adott kémiai válaszát tudják befolyásolni. A gyógyszerkészítmény speciálisan gyermekeknek szánt narancs ízesítésű láz- és fájdalomcsillapító készítmény. Alkalmas a fertőző betegségek és a védőoltások következtében kialakuló láz gyors és hatékony csökkentésére, valamint enyhe és mérsékelt fájdalom gyors és hatékony csillapítására olyan esetekben, mint meghűléses és influenza-szerű tünetek, torokfájás, fogzási fájdalom, fog-, fül-, fejfájás, zúzódások és rándulások.

Készleten

Díjmentes személyes átvétel az alábbi gyógyszertárakban
Belföldi kiszállítás, csomagpont: 650 Ft-tól
International shipping available, more info

Ár: 1 999 Ft

Egységár: 20,00 Ft/ml

Vagy

Egységár: 20,00 Ft/ml

Az ár internetes megrendelés esetén érvényes.

A kockázatokról és a mellékhatásokról olvassa el a betegtájékoztatót, vagy kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét!

Nurofen 20mg/ml belsőleges szuszpenzió gyermek narancs ízű 100ml leírása, használati útmutató

Besorolás típusa Vény nélkül kapható gyógyszer
Hatóanyag ibuprofenum
Kiszerelés 100ml

Betegtájékozató Nurofen 20mg/ml belsőleges szuszpenzió gyermek narancs ízű 100ml

BETEGTÁJÉKOZTATÓ: INFORMÁCIÓK A FELHASZNÁLÓ SZÁMÁRA

 

Nurofen narancsízű 20 mg/ml belsőleges szuszpenzió gyermekeknek

ibuprofén

 

Olvassa el figyelmesen az alábbi betegtájékoztatót, mely az Ön számára fontos információkat tartalmaz.

Ez a gyógyszer orvosi rendelvény nélkül kapható. Mindemellett az optimális hatás érdekében elengedhetetlen e gyógyszer körültekintő alkalmazása.

·                Tartsa meg a betegtájékoztatót, mert a benne szereplő információkra a későbbiekben is szüksége lehet.

·                További információkért vagy tanácsért forduljon gyógyszerészéhez.

·                Sürgősen forduljon orvosához, ha tünetei 3 napon belül nem enyhülnek, vagy éppen súlyosbodnak.

·                Ha bármely mellékhatás súlyossá válik, vagy ha a betegtájékoztatóban felsorolt mellékhatásokon kívül egyéb tünetet észlel, kérjük, értesítse orvosát.

 

A betegtájékoztató tartalma:

1.             Milyen típusú gyógyszer a Nurofen 20 mg/ml belsőleges szuszpenzió gyermekeknek és milyen betegségek esetén alkalmazható?

2.             Tudnivalók a Nurofen 20 mg/ml belsőleges szuszpenzió gyermekeknek szedése előtt

3.       Hogyan kell szedni a Nurofen belsőleges szuszpenzió gyermekeknek gyógyszerkészítményt?

4.       Lehetséges mellékhatások

5        Hogyan kell a Nurofen belsőleges szuszpenzió gyermekeknek gyógyszerkészítményt tárolni?

6.       További információk

 

 

1.       MILYEN TÍPUSÚ GYÓGYSZER A NUROFEN 20 MG/ML BELSŐLEGES SZUSZPENZIÓ GYERMEKEKNEK ÉS MILYEN BETEGSÉGEK ESETÉN ALKALMAZHATÓ?

 

Az ibuprofén a nem szteroid gyulladáscsökkentők csoportjába tartozik, amelyek a szervezetnek a fájdalomra, gyulladásra és lázra adott kémiai válaszát tudják befolyásolni.

A gyógyszerkészítmény speciálisan gyermekeknek szánt narancs ízesítésű láz- és fájdalomcsillapító készítmény. Alkalmas a fertőző betegségek és a védőoltások következtében kialakuló láz gyors és hatékony csökkentésére, valamint enyhe és mérsékelt fájdalom gyors és hatékony csillapítására olyan esetekben, mint meghűléses és influenza-szerű tünetek, torokfájás, fogzási fájdalom, fog-, fül-, fejfájás, zúzódások és rándulások.

 

 

2.            TUDNIVALÓK A NUROFEN 20 MG/ML BELSŐLEGES SZUSZPENZIÓ GYERMEKEKNEK ALKALMAZÁSA ELŐTT

 

Ne alkalmazza a Nurofen 20 mg/ml belsőleges szuszpenzió gyermekeknek gyógyszerkészítményt

·         ha allergiás (túlérzékeny) az ibuprofénre vagy a Nurofen szuszpenzió egyéb összetevőjére

·         ha a gyermeknél szalicilát tartalmú vagy más nem szteroid gyulladáscsökkentő gyógyszerek szedésekor légzészavart, bőrkiütést, bőrviszketést vagy orrfolyást észlelt.

·         gyógyult vagy jelenleg is fennálló fekélybetegség vagy más súlyos emésztőszervi betegség esetén.

·         súlyos máj- és veseelégtelenség, illetve súlyos szívelégtelenség esetén.

·         3 hónaposnál fiatalabb csecsemők esetében, kivéve kifejezett orvosi utasítás esetén.

·         5 kg alatti csecsemőknél

·         Terhesség vagy szoptatás ideje alatt nem szedhető – bár gyermekek számára készült, felnőttek is szedhetik a készítményt.

 

 

 

A Nurofen 20 mg/ml belsőleges szuszpenzió gyermekeknek fokozott elővigyázatossággal alkalmazható

Kérje ki orvosa tanácsát, ha a gyógyszert szedő gyermeknél vagy esetleg felnőttnél az alábbi esetek bármelyike fennáll:

·         már volt, illetve jelenleg is van bármilyen emésztőszervi betegsége,

·         már volt, illetve jelenleg is van asztma betegsége,

·         ha máj-, szív-, magas vérnyomás vagy veseproblémái vannak,

·         ha mostanában nagyobb műtéten esett át,

·         ha bizonyos immunológiai megbetegedése (szisztémás lupusz eritematózusz - az immunrendszert érintő megbetegedés, mely fájdalmat, bőrelváltozásokat és egyéb problémákat okoz) van.

·         más gyógyszert is szed, különösen, ha:

-acetilszalicilsavat vagy egyéb nem szteroid fájdalomcsillapítót,

-vérnyomáscsökkentő vagy vízhajtó hatású szert,

-véralvadásgátlót,

-vérlemezke összecsapódás-gátlót

-szelektív szerotonin-visszavétel gátlót (depresszió ellenes gyógyszerek)

-kortikoszteroidot (allergia és gyulladás kezelése)

-lítiumot, metotrexátot, zidovudint tartalmazó készítményt.

 

Figyelmeztetés:

·         Amennyiben a 6 hónaposnál idősebb csecsemők tünetei 3 napnál tovább is fennállnak, a készítmény orvosi ellenőrzés nélkül tovább nem használható.

Amennyiben 24 óra alatt a 6 hónaposnál fiatalabb csecsemők tünetei nem szűnnek, orvoshoz kell fordulni.

·         A Nurofen belsőleges szuszpenzióhoz hasonló készítmények alkalmazása során kis mértékben fokozódhat a szívinfarktus („miokardiális infarktus”) vagy sztrók („agyi érkatasztrófa”) kialakulásának kockázata, különösen nagyobb adagok hosszabb ideig történő alkalmazása esetén. Ne lépje túl a javasolt adagot és a 3 napos kezelési időtartamot.

·         Amennyiben gyermekének szívproblémái vannak, vagy előzőleg volt sztrókja, illetve úgy gondolja, hogy ezen állapotok kialakulásának kockázata az Ön gyermekének esetében fennáll (pl. ha magas a vérnyomása, cukorbeteg, magas a koleszterinszintje), a kezelést beszélje meg orvosával vagy gyógyszerészével.

 

A kezelés ideje alatt szedett egyéb gyógyszerek

 

Bár a készítmény gyermekek számára készült, felnőttek is szedhetik.

Feltétlenül tájékoztassa kezelőorvosát vagy gyógyszerészét a gyermeke vagy a készítményt szedő felnőtt jelenleg vagy nemrégiben szedett egyéb gyógyszereiről, beleértve a vény nélkül kapható készítményeket is.

Különösen fontos az orvos tájékoztatása a készítmény bevétele előtt amennyiben gyermek vagy a készítményt szedő felnőtt az alábbi gyógyszerek valamelyikét szedi:

·                más fájdalomcsillapítók, főleg a nem szteroid gyulladásgátlók, valamint az acetilszalicilsav, amelyek növelhetik a gyomorfekélyek kialakulásának és a gyomor-bélrendszeri vérzés veszélyét

·                vérnyomáscsökkentők, vízhajtók

·                véralvadásgátlók

·                kortikoszteroidok (allergia és gyulladás kezelésére)

·                vérlemezke összecsapódás-gátlók

·                ún. szelektív szerotonin-visszavétel gátlók (SSRI), melyek depresszió ellenes gyógyszerek

·                lítiumot (depresszió ellen), metotrexátot (rák ellen), zidovudint (vírusos fertőzések ellen) tartalmazó készítmény

 

Az ibuprofén (a készítmény hatóanyaga) a véralvadásgátló tabletták és a heparin hatását fokozza. Egyéb nem szteroid gyulladásgátlókkal, kortikoszteroidokkal, vérlemezke összecsapódás-gátlókkal és szelektív szerotonin újrafelvételt gátló (SSRI) szerekkel együtt adva az emésztőszervi panaszok és a vérzés veszélye növekszik. Befolyásolja a vízhajtók hatását. Csökkenti egyes vérnyomáscsökkentők és szívritmusszabályozók hatását. Fokozza a szulfonamidok, lítium, metotrexát hatását.

Zidovudinnal kezelt HIV + hemofíliás betegek ibuprofén terápiája esetében fokozódik a vérömleny, ízületi vérzés kialakulásának lehetősége.

 

A Nurofen 20 mg/ml belsőleges szuszpenzió gyermekeknek gyógyszerkészítmény egyidejű bevétele bizonyos ételekkel vagy italokkal

 

A készítmény bevételét nem kell étkezéshez igazítani, bevehető étkezés előtt, közben vagy után, esetleg két étkezés között is. A leggyorsabb felszívódás éhgyomorra történő bevétellel érhető el.

Érzékeny gyomor esetén ajánlott a készítményt étkezéssel egyidőben bevenni.

 

Terhesség és szoptatás

 

Bár a készítmény gyermekek számára készült, felnőttek is szedhetik

Mielőtt bármilyen gyógyszert elkezdene szedni, beszélje meg kezelőorvosával vagy gyógyszerészével.

Terhesség esetén azonnal értesítse kezelőorvosát.

A Nurofen 20 mg/ml belsőleges szuszpenzió használatát terhesség alatt kerülni kell.

Bár a rendelkezésre álló, korlátozott számú adat szerint, az ibuprofén nagyon alacsony koncentrációban jelenik meg az anyatejben, szoptatás alatt való alkalmazása nem javasolt.

 

A készítmény hatása a gépjárművezetéshez és gépek kezeléséhez szükséges képességekre

 

Bár a készítmény gyermekek számára készült, felnőttek is szedhetik. A járművezetői képességeket és a baleseti veszéllyel járó munka végzését befolyásolhatja, ezért a kezelőorvosnak egyedileg kell meghatározni, hogy a gyógyszer milyen mennyisége és mely adagolási mód mellett szabad gépjárművet vezetni vagy gépeket kezelni.

 

Fontos információk a Nurofen 20 mg/ml belsőleges szuszpenzió gyermekeknek egyes összetevőiről

Szorbit tartalma miatt arra érzékeny gyermekeknél hasmenést okozhat

 

 

3.       HOGYAN KELL ALKALMAZNI A NUROFEN 20 MG/ML BELSŐLEGES SZUSZPENZIÓ GYERMEKEKNEK GYÓGYSZERKÉSZÍTMÉNYT?

 

A tartály gyermekbiztos kupakkal van ellátva. A szuszpenziót minden adagolás előtt jól fel kell rázni.

A csomagoláshoz mellékelt adagoló fecskendővel lehet a szükséges mennyiségeket kimérni.

 

Az 5 milliliteres adagoló fecskendő használata:

 

1. Nyomja a fecskendőt határozottan az üvegnyakon található nyílásba.

2. Rázza fel jól az üveg tartalmát.

3. Az adagoló fecskendő megtöltéséhez fordítsa fejjel lefelé az üveget, majd húzza finoman vissza a fecskendő dugattyúját, amíg a fecskendő meg nem telik a bejelölt mércéig.

4. Fordítsa vissza az üveget, majd vegye ki az üvegből az adagoló fecskendőt.

5. A fecskendő végét a gyermek szájába helyezve nyomja lassan vissza a fecskendő dugattyúját.

Használat után helyezze vissza a kupakot. Mossa el a fecskendőt meleg vízben, majd hagyja megszáradni. Gyermekek elől elzárva tárolja.

 

Amennyiben nem biztos az adagolást illetően, kérdezze meg orvosát vagy gyógyszerészét. Ha az orvos másképpen nem rendeli, a készítmény szokásos adagja:

 

Láz és fájdalom csillapítására a napi adag 20-30 mg ibuprofén / testsúlykilogramm, több részletre elosztva.

 

 

3-6 hónapos (5 ttkg feletti) csecsemőknek

2-szer 2,5 ml (2-szer 50 mg ibuprofén) naponta

6-12 hónapos csecsemőknek

3-4-szer 2,5 ml(3-4-szer 50 mg) naponta

1-3 éves gyermekeknek

3-szor 5 ml (3-szor 100 mg) naponta

4-6 éves gyermekeknek

3-szor 7,5 ml (3-szor 150 mg) naponta

7-9 éves gyermekeknek

3-szor 10 ml (3-szor 200 mg) naponta

10-12 éves gyermekeknek

3-szor 15 ml (3-szor 300 mg) naponta

 

Védőoltások következtében fellépő lázas állapotokban: 2,5 ml (50 mg) szuszpenzió, mely szükség esetén 6 óra múlva megismételhető. 24 óra alatt maximum 5 ml (100 mg) szuszpenzió adható! Ha a láz nem csökken, orvossal való konzultáció szükséges.

 

Idősek: nem szükséges az adagolás módosítása.

 

Máj- és vesefunkció-károsodás esetén az adagolást egyénre szabottan kell kialakítani.

 

A maximális napi adagként megjelölt mennyiségnél többet bevenni nem szabad.

 

A készítmény alkalmazása előtt a lázat fizikális módon (pl. hűtőfürdő) kell megpróbálni csökkenteni.

A készítmény csak rövid ideig alkalmazható.

Amennyiben a 6 hónaposnál idősebb csecsemők tünetei 3 napnál tovább is fennállnak, a készítmény orvosi ellenőrzés nélkül tovább nem használható.

Amennyiben 24 óra alatt a 6 hónaposnál fiatalabb csecsemők tünetei nem szűnnek, orvoshoz kell fordulni.

 

Ha az előírtnál több Nurofen szuszpenziót adott gyermekének, illetve vett be

 

Ebben az esetben azonnal forduljon orvoshoz!

A túladagolás tünetei: hányinger, hányás, szédülés, alacsony vérnyomás, aluszékonyság, ritkán eszméletvesztés.

 

Ha elfelejtette beadni gyermekének vagy bevenni a Nurofen szuszpenziót

Egyszerre ne alkalmazzon kétszeres adagot a kihagyott gyógyszer pótlására. A következő adagot a szokásos időpontban kell alkalmazni

 

Ha bármilyen további kérdése van a készítmény alkalmazásával kapcsolatban, kérdezze meg orvosát vagy gyógyszerészét.

 

 

4.       LEHETSÉGES MELLÉKHATÁSOK

 

Mint minden gyógyszer, így a Nurofen 20 mg/ml belsőleges szuszpenzió gyermekeknek is okozhat mellékhatásokat, amelyek azonban nem mindenkinél jelentkeznek.

 

Ritkán fordulnak elő mellékhatások, melyek a gyógyszer szedésének abbahagyásával rendszerint gyorsan elmúlnak.

 

A mellékhatások az alábbi gyakorisági kategóriák alapján kerültek felsorolásra:

 

Nagyon gyakori: a kezelt betegek közül 10-ből 1-nél több esetben fordulhat elő

Gyakori: a kezelt betegek közül kevesebb, mint 10-ből 1, de több mint 100-ból 1 esetben fordulhat elő

Nem gyakori: a kezelt betegek közül kevesebb, mint 100-ból 1, de több mint 1 000-ből 1 esetben fordulhat elő

Ritka: a kezelt betegek közül kevesebb, mint 1 000-ből 1, de több mint 10 000-ből 1 esetben fordulhat elő

Nagyon ritka: a kezelt betegek közül kevesebb, mint 10 000-ből 1 esetben fordulhat elő

Nem ismert (a rendelkezésre álló adatokból nem állapítható meg)

 

A Nurofen 20 mg/ml belsőleges szuszpenzió gyermekeknek gyógyszerkészítmény alkalmazása esetén fellépő mellékhatások az alábbi gyakoriság szerint alakulhatnak ki:

 

Nem gyakori:

·                gyomorfájdalom, emésztési zavarok, hányinger

·                fejfájás, látás- és hallászavar

·                túlérzékenységi reakciók (bőrkiütés, viszketés)

 

Ritka:

·                hasmenés, bélgázosság, székrekedés, hányás

 

Nagyon ritka:

·                fekélybetegség, emésztőrendszeri vérzés (melynek tünete fekete széklet lehet), a meglevő emésztőrendszeri problémák súlyosbodása (kolitisz ulceróza, Crohn betegség)

·                vesefunkció károsodás, melyek tünetei a következők lehetnek: a normálisnál több vagy kevesebb vizelet, zavaros vizelet, vérvizelés, hátfájás, duzzadás (különösen a lábak esetén)

·                májműködés zavarai, melyek tünetei a következők lehetnek: bőr és/vagy szem besárgulása, világos széklet illetve sötét vizelet

·                a vérképzés zavarai (fokozott vérzékenység, vérszegénység, fehérvérsejt- vagy vérlemezkeszám csökkenés), melyek a következő tüneteket okozhatják: orr- és bőrvérzés, magas láz, torokfájás, száj fekélyesedése, nagyon sápadt bőr, gyengeség

·                egyes esetekben bizonyos autoimmun kórképekben szenvedő betegeknél (szisztémás lupusz eritematózusz, kevert kötőszöveti betegségek) aszeptikus meningitisz (agyhártyagyulladás). Tünetei: tarkómerevség, fejfájás, émelygés, hányás, láz, tudatzavar

·                hámlásos bőrgyulladással járó súlyosabb bőrreakciók, mint toxikus bőrelhalás és Stevens-Johnson szindróma/eritéma multiforme (allergiás eredetű betegség, mely súlyos, szimmetriás, eritémás (enyhén vöröses), ödémás, vagy hólyagos kiütésekkel jár a bőrön és a nyálkahártyákon. Baktériumok, vírusok, gombák, egyes gyógyszerek, irradiáció (sugárzás) válthatják ki a betegséget.)

·                súlyos túlérzékenységi reakciók, melynek tünetei az alábbiak lehetnek: asztma, nehézlégzés, zihálás, szapora szívverés, vérnyomásesés, sokk (a készítmény szalicilátra érzékeny asztmás betegekben hörgőgörcsöt válthat ki), arc-, nyelv-, gégeduzzanat

·                ödéma, magas vérnyomás és szívelégtelenség

·                A Nurofen 20 mg/ml belsőleges szuszpenzió gyermekeknek gyógyszerkészítményhez hasonló készítmények alkalmazása során kis mértékben fokozódhat a szívinfarktus („miokardiális infarktus”) vagy sztrók kialakulásának kockázata.

 

Ha bármely mellékhatás súlyossá válik, vagy ha a betegtájékoztatóban felsorolt mellékhatásokon kívül egyéb tünetet észlel, kérjük, értesítse orvosát vagy gyógyszerészét.

 

 

Figyelmeztetés

 

·         Idős korban gyakrabban lehet mellékhatások kialakulására számítani.

·         Csak a szükséges legkisebb adagban és legrövidebb ideig alkalmazza, mert így kisebb a mellékhatások kialakulásának lehetősége. Tartós alkalmazás esetén szükséges az orvos által javasolt vizsgálatokat elvégeztetni.

·         Az ajánlott adagoknál többet bevenni nem szabad!

 

 

5.       HOGYAN KELL A NUROFEN 20 MG/ML BELSŐLEGES SZUSZPENZIÓ GYERMEKEKNEK GYÓGYSZERKÉSZÍTMÉNYT TÁROLNI?

 

A gyógyszer gyermekektől elzárva tartandó!

Legfeljebb 30°C-on tárolandó.

A címkén / dobozon feltüntetett lejárati idő után ne alkalmazza a készítményt.

A lejárati idő a megadott hónap utolsó napjára vonatkozik.

Felbontás után 6 hónapig használható.

 

A gyógyszereket nem szabad a szennyvízzel vagy a háztartási hulladékkal együtt megsemmisíteni. Kérdezze meg gyógyszerészét, hogy szükségtelenné vált gyógyszereit miként semmisítse meg.

Ezek az intézkedések elősegítik a környezet védelmét.

 

 

6.       TOVÁBBI INFORMÁCIÓK

 

Mit tartalmaz a Nurofen narancsízű 20 mg/ml belsőleges szuszpenzió gyermekeknek

 

A készítmény hatóanyaga:

100 mg ibuprofén 1 adag (5 ml) szuszpenzióban.

 

Egyéb összetevők:

Poliszorbát 80, domifen-bromid, nátrium-klorid, szacharin-nátrium, narancs aroma (2M16014 Quest), citromsav, nátrium-citrát, xantán gumi, glicerin, maltit szirup, tisztított víz.

 

Milyen a Nurofen narancsízű 20 mg/ml belsőleges szuszpenzió gyermekeknek gyógyszerkészítmény külleme és mit tartalmaz a csomagolás

 

Küllem: Csaknem fehér, narancs ízű, cukormentes szuszpenzió.

Csomagolás: 100 ml ill. 200 ml szuszpenzió gyermekbiztos, garanciazáras fehér, PP kupakkal lezárt, barna színű PET tartályba töltve.

100 ml: 1 db tartály+ 1 db műanyag adagoló fecskendő dobozban.

200 ml: 1 db tartály + 1 db műanyag adagoló fecskendő dobozban, ill. 1 db tartály + 1 db duplavégű adagoló kanál dobozban

 

 

A forgalomba hozatali engedély jogosultja:

Reckitt Benckiser Healthcare International Ltd.

103-105 Bath Road, Slough, Berkshire SL1 3UH

Egyesült Királyság

 

Gyártó:

BCM Ltd, 1 Thane Road West, Nottingham NG2 3AA Egyesült Királyság

Reckitt Benckiser Healthcare Limited, Dansom Lane, Hull, East Yorkshire HU8 7DS

Egyesült Királyság

 

 

A készítményhez kapcsolódó további kérdéseivel forduljon a forgalomba hozatali engedély jogosultjának helyi képviseletéhez:

 

Reckitt Benckiser Kft.

1036 Budapest, Lajos u. 48-66,

Tel: 06 1 880-1870

Fax: 06 1 250-8398

 

OGYI-T-6793/01, 99-100

 

A betegtájékoztató engedélyezésének dátuma: 2011. március 11.

 

 

 

A KÉSZLETEK TÁJÉKOZTATÓ JELLEGŰEK!

A megjelölt készletadatok tájékoztató jellegűek és online értékesítés esetén érhetőek el, a gyógyszertári készletek különbözhetnek! A folyamatos értékesítés miatt esetleges készlethiány előfordulhat, melyről a gyógyszertár értesítést küld. A megrendelések visszaigazolása munkanapokon történik, melyről a gyógyszertár értesítést küld!

  • Budapest
  • Budapest, III.
    Boglár utca 3.

    Raktáron

    >
  • Budapest, III.
    Heltai Jenő tér 1-3.

    Raktáron

    >
  • Budapest, III.
    Rákóczi út 36.

    Raktáron

    >
  • Budapest, V.
    Irányi utca 15.

    Raktáron

    >
  • Budapest, V.
    Hold utca 21.

    Raktáron

    >
  • Budapest, VIII.
    Rákóczi út 39.

    Raktáron

    >
  • Budapest, VIII.
    Auróra utca 22-28.

    Raktáron

    >
  • Budapest, IX.
    Lónyay utca 5.

    Raktáron

    >
  • Budapest, IX.
    Könyves Kálmán krt. 12-14.

    Raktáron

    >
  • Budapest, IX.
    Mester utca 4-6.

    Raktáron

    >
  • Budapest, XI.
    Tétényi út 63.

    Raktáron

    >
  • Budapest, XIII.
    Váci út 87.

    Raktáron

    >
  • Budapest, XIII.
    Váci út 9-15.

    Raktáron

    >
  • Budapest, XIII.
    Lehel út 74-76.

    Raktáron

    >
  • Budapest, XIII.
    Pozsonyi út 2.

    Raktáron

    >
  • Budapest, XIII.
    Rokolya utca 1-13.

    Raktáron

    >
  • Budapest, XIII.
    Pap Károly utca 4-6.

    Raktáron

    >
  • Budapest, XIV.
    Örs vezér tere 24. (Sugár)

    Raktáron

    >
  • Budapest, XIV.
    Hungária krt. 48-58.

    Raktáron

    >
  • Budapest, XIV.
    Kerepesi út 24.

    Raktáron

    >
  • Budapest, XIV.
    Örs vezér tere 23. (Szakorvosi Rendelő)

    1-3 munkanapon belül átvehető

    >
  • Budapest, XV.
    Hősök útja 1.

    Raktáron

    >
  • Budapest, XV.
    Nyírpalota utca 54.

    Raktáron

    >
  • Budapest, XV.
    Rákos út 5.

    Raktáron

    >
  • Budapest, XVI.
    Jókai utca 2-4.

    Raktáron

    >
  • Budapest, XVII.
    Pesti út 34.

    Raktáron

    >
  • Budapest, XVIII.
    Thököly út 3.

    Raktáron

    >
  • Budapest, XVIII.
    Nemes utca 16.

    Raktáron

    >
  • Budapest, XVIII.
    Vándor Sándor utca 1.

    Raktáron

    >
  • Budapest, XIX.
    Üllői út 201. (Shopmark)

    Raktáron

    >
  • Budapest, XIX.
    Üllői út 257.

    Raktáron

    >
  • Budapest, XIX.
    Csengő utca 3.

    Raktáron

    >
  • Vidék
  • Abony
    Kossuth tér 17.

    Raktáron

    >
  • Aszód
    Szabadság tér 2.

    Raktáron

    >
  • Baja
    Tóth Kálmán tér 2.

    Raktáron

    >
  • Balassagyarmat
    Teleki utca 2.

    Raktáron

    >
  • Balassagyarmat
    Leiningen Károly út 29.

    Raktáron

    >
  • Balatonfüred
    Széchenyi István utca 55.

    Raktáron

    >
  • Barcs
    Felszabadulás u. 5.

    Raktáron

    >
  • Bátonyterenye
    Molnár Sándor út 1-3.

    Raktáron

    >
  • Bátonyterenye
    Vasút út 5.

    Raktáron

    >
  • Bázakerettye
    Fő utca 22.

    Raktáron

    >
  • Békéscsaba
    Andrássy út 37-43. (Csaba Center)

    Raktáron

    >
  • Celldömölk
    Széchenyi utca 5.

    Raktáron

    >
  • Csesztreg
    Rákóczi utca 1.

    Raktáron

    >
  • Debrecen
    Csapó utca 30. (Fórum)

    Raktáron

    >
  • Debrecen
    Széchenyi u. 1.

    Raktáron

    >
  • Debrecen
    Péterfia út 18. (Debrecen Plaza)

    Raktáron

    >
  • Debrecen
    Füredi út 27. (Malompark)

    Raktáron

    >
  • Dombóvár
    Hunyadi tér 27. fsz. 8.

    Raktáron

    >
  • Dunakeszi
    Barátság utca 29.

    Raktáron

    >
  • Eger
    Zalár út 9.

    Raktáron

    >
  • Fertőd
    Vasút sor 1.

    Raktáron

    >
  • Fertőszentmiklós
    Ifjúság tér 8.

    Raktáron

    >
  • Girincs
    Sport tér 1.

    Raktáron

    >
  • Gyöngyös
    Szövetkezet utca 8.

    Raktáron

    >
  • Gyöngyös
    Kossuth Lajos utca 36.

    Raktáron

    >
  • Győr
    Vasvári Pál utca 1/a (Győr Plaza)

    Raktáron

    >
  • Győr
    Baross Gábor út 4.

    Raktáron

    >
  • Győr
    Árpád út 47.

    Raktáron

    >
  • Győr
    Bem tér 14/b

    Raktáron

    >
  • Győr
    Budai út 1. (Árkád Győr)

    Raktáron

    >
  • Héviz
    Kossuth Lajos utca 5.

    Raktáron

    >
  • Hódmezővásárhely
    Hódtó utca 17-19

    Raktáron

    >
  • Jánosháza
    Bajcsy-Zsilinszky utca 4.

    Raktáron

    >
  • Kapuvár
    Fő tér 10.

    Raktáron

    >
  • Kecskemét
    Dunaföldvári út 2. (Auchan)

    Raktáron

    >
  • Kecskemét
    Irinyi u. 22.

    Raktáron

    >
  • Keszthely
    Rákóczi tér 12/a

    Raktáron

    >
  • Keszthely
    Kossuth Lajos utca 37.

    Raktáron

    >
  • Keszthely
    Tapolcai út 37. (Interspar)

    Raktáron

    >
  • Kisbér
    Batthyányi tér 4.

    Raktáron

    >
  • Kiskunmajsa
    Fő utca 72.

    Raktáron

    >
  • Kisvárda
    Városmajor utca 72.

    Raktáron

    >
  • Kisvárda
    Kölcsei utca 5.

    Raktáron

    >
  • Kunszentmárton
    Kossuth utca 4.

    Raktáron

    >
  • Kőszeg
    Pogányi út 7.

    Raktáron

    >
  • Lenti
    Takarék köz 10/A.

    Raktáron

    >
  • Maglód
    Eszterházy János utca 1. (Auchan)

    Raktáron

    >
  • Mikepércs
    Orosz István utca 12.

    Raktáron

    >
  • Miskolc
    József Attila út 87. (Auchan)

    Raktáron

    >
  • Miskolc
    Árpád utca 25. fszt. 2.

    Raktáron

    >
  • Mohács
    Kossuth Lajos utca 66.

    Raktáron

    >
  • Nagyigmánd
    Kossuth Lajos utca 42.

    Raktáron

    >
  • Nagykanizsa
    Rozgonyi utca 1.

    Raktáron

    >
  • Nagykanizsa
    Táborhely utca 4.

    Raktáron

    >
  • Nyíregyháza
    Hősök tere 1.

    Raktáron

    >
  • Nyíregyháza
    Pazonyi út 36. (Tesco)

    Raktáron

    >
  • Pacsa
    Szent István tér 7.

    Raktáron

    >
  • Paks
    Tolnai út 2/1. Tesco

    Raktáron

    >
  • Pilis
    Kossuth Lajos út 53.

    Raktáron

    >
  • Pilisvörösvár
    Fő utca 124.

    Raktáron

    >
  • Pápa
    Fő utca 24-26. fszt. 1.

    Raktáron

    >
  • Pécs
    Citrom utca 10.

    Raktáron

    >
  • Pécs
    Egressy utca 1.

    Raktáron

    >
  • Salgótarján
    Beszterce tér 1.

    Raktáron

    >
  • Salgótarján
    Rákóczi út 20.

    Raktáron

    >
  • Szeged
    Londoni krt. 3. (Árkád)

    Raktáron

    >
  • Szeged
    Algyői út 1.

    Raktáron

    >
  • Szeged
    Bérkert utca 25.

    Raktáron

    >
  • Szeged
    Budai Nagy Antal utca 12.

    Raktáron

    >
  • Szekszárd
    Tartsay Vilmos utca 9. (Interspar)

    Raktáron

    >
  • Szekszárd
    Széchenyi utca 64.

    Raktáron

    >
  • Szentes
    Sima Ferenc utca 38.

    Raktáron

    >
  • Szigetszentmiklós
    Radnóti utca 4.

    Raktáron

    >
  • Szolnok
    Ady Endre utca 28/a (Pláza)

    Raktáron

    >
  • Szolnok
    Széchenyi körút 121.

    Raktáron

    >
  • Szolnok
    Krúdy Gyula utca 108.

    Raktáron

    >
  • Szombathely
    Stromfeld Aurél utca 15/A

    Raktáron

    >
  • Szombathely
    Fő tér 31.

    Raktáron

    >
  • Szombathely
    Fő tér 12.

    Raktáron

    >
  • Szombathely
    Újvilág utca 1. (Interspar)

    Raktáron

    >
  • Szombathely
    Szűrcsapó utca 23.

    Raktáron

    >
  • Százhalombatta
    Szent István tér 10. fsz. 35.

    Raktáron

    >
  • Szécsény
    Rákóczi út 94.

    Raktáron

    >
  • Szécsény
    Király utca 1.

    Raktáron

    >
  • Székesfehérvár
    Sostói ipari park, Holland fasor 2. (Auchan)

    Raktáron

    >
  • Székesfehérvár
    Távirda utca 8.

    Raktáron

    >
  • Sármellék
    Dózsa utca 103.

    Raktáron

    >
  • Sükösd
    Dózsa György út 162.

    Raktáron

    >
  • Tatabánya
    Béla király krt. 61.

    1-3 munkanapon belül átvehető

    >
  • Veszprém
    Kossuth Lajos utca 8

    Raktáron

    >
  • Veszprém
    Ady Endre utca 71/b

    Raktáron

    >
  • Vác
    Zrínyi Miklós utca 9.

    Raktáron

    >
  • Vác
    Széchenyi utca 37.

    Raktáron

    >
  • Zalaapáti
    Szt.István tér 7.

    Raktáron

    >
  • Zalaegerszeg
    Köztársaság utca 55.

    Raktáron

    >
  • Zalaegerszeg
    Landorhegyi utca 4.

    Raktáron

    >
  • Zalakaros
    Fő út 1.

    Raktáron

    >
  • Zalakomár
    Árpád utca 8.

    Raktáron

    >
  • Zalaszentgrót
    Dózsa utca 9.

    Raktáron

    >
  • Zirc
    József Attila utca 8.

    Raktáron

    >
  • Érd
    Bajcsy-Zsilinszky út 40

    Raktáron

    >
  • Ózd
    Vasvár út 21.

    Raktáron

    >
Tisztelt Vásárlóink,
 
2020.03.26-tól elérhető szállítási feltételeink az alábbiak szerint alakulnak.
Javasoljuk, hogy a gyorsabb és biztonságosabb rendeléshez, vegyék igénybe házhoz szállítási szolgáltatásunkat!
 
Átvétel módja12 000 Ft alatt12 000 Ft felett
Személyes átvétel megjelölt BENU Gyógyszertárban
Vegye át rendelését díjmentesen 150 BENU Gyógyszertár egyikében! Figyelem, az elérhető készletek gyógyszertáranként eltérhetnek!
Átvételi pontok megtekintése
INGYENES INGYENES
Belföldi futárszolgálat
Megrendelését az MPL szállítja házhoz, a szállítás legalább 5-8 munkanap!
Utánvét díj vásárlás értékétől függetlenül 1 Ft.
849 Ft INGYENES


Elérhető fizetési módok


Fizetés átvételkor
Megrendelését a rendelés átvételekor készpénzzel vagy bankkártyával egyenlítheti ki. Belföldi futárszolgálat valamint személyes átvétel Postaponton vagy csomagautomatában az utánvét kezelés díja a rendelés összegétől függetlenül 1 Ft.

Érvényes: 2020. március 26-tól

  • Kérdése lenne, de nincs ideje leszaladni a gyógyszertárba? Írja meg kérdését röviden, és gyógyszerészünk három napon belül válaszol Önnek.

Szabályzat

Termék hozzáadva a kosárhozx
Hatóanyag:
Kosár megtekintése
Hiba!x
Nem adhat hozzá 200-nál több terméket a kosárhoz.
Hiba!x
A termékből nincs az Ön által kért mennyiség készleten.
Maximális rendelhető mennyiség: