Vény nélkül kapható
Vény nékül kapható gyógyszer
EP kártyával kapható
Egészségpénztári kártyára vásárolható

BEN-U-RON 40 mg/ml szirup 100ml

A Ben-u-ron szirup fájdalom és lázcsillapító gyógyszer, paracetamol hatóanyagot tartalmaz. Alkalmazható enyhe és mérsékelten erős fájdalom csillapítására, pl. fejfájás, reumatikus fájdalom, izomfájdalmak, fogfájás, menstruációs fájdalom esetén. Enyhíti a megfázás, influenza, torokfájás tüneteit, csökkenti a lázat.

Készleten

Díjmentes személyes átvétel az alábbi gyógyszertárakban
Belföldi kiszállítás, csomagpont: 650 Ft-tól
International shipping available, more info

Ár: 1 399 Ft

Egységár: 14,00 Ft/ml

Vagy

Egységár: 14,00 Ft/ml

Az ár internetes megrendelés esetén érvényes.

A kockázatokról és a mellékhatásokról olvassa el a betegtájékoztatót, vagy kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét!

BEN-U-RON 40 mg/ml szirup 100ml leírása, használati útmutató

Hatóanyag paracetamolum
Kiszerelés 100ml

Betegtájékozató BEN-U-RON 40 mg/ml szirup 100ml

 

 

BETEGTÁJÉKOZTATÓ: INFORMÁCIÓK A FELHASZNÁLÓ SZÁMÁRA

 

Ben-u-ron 40 mg/ml szirup

paracetamol

 

Olvassa el figyelmesen az alábbi betegtájékoztatót, mely az Ön számára fontos információkat tartalmaz.

Ez a gyógyszer orvosi rendelvény nélkül kapható. Mindemellett az optimális hatás érdekében elengedhetetlen e gyógyszer körültekintő bevétele  alkalmazása.

·          Tartsa meg a betegtájékoztatót, mert a benne szereplő információkra a későbbiekben is szüksége lehet.

·          További információkért vagy tanácsért forduljon gyógyszerészéhez.

·          Sürgősen forduljon orvosához, ha tünetei 3  napon belül nem enyhülnek, vagy éppen súlyosbodnak.

Ha bármely mellékhatás súlyossá válik, vagy ha a betegtájékoztatóban felsorolt mellékhatásokon kívül egyéb tünetet észlel, kérjük, értesítse orvosát  vagy gyógyszerészét

 

A betegtájékoztató tartalma:

1.      Milyen típusú gyógyszer a Ben-u-ron 40 mg/ml szirup (továbbiakban: Ben-u-ron szirup) és milyen betegségek esetén alkalmazható?

2.       Tudnivalók a Ben-u-ron szirup szedése előtt.

3.       Hogyan kell alkalmazni a Ben-u-ron szirupot?

4.       Lehetséges mellékhatások.

5        Hogyan kell a Ben-u-ron szirupot tárolni?

6.       További információk

 

 

1.       MILYEN TÍPUSÚ GYÓGYSZER A BEN-U-RON SZIRUP ÉS MILYEN BETEGSÉGEK ESETÉN ALKALMAZHATÓ?

 

A Ben-u-ron szirup fájdalom és lázcsillapító gyógyszer, paracetamol hatóanyagot tartalmaz.

Alkalmazható enyhe és mérsékelten erős fájdalom csillapítására, pl. fejfájás, reumatikus fájdalom, izomfájdalmak, fogfájás, menstruációs fájdalom esetén.

Enyhíti a megfázás, influenza, torokfájás tüneteit, csökkenti a lázat.

 

Javasolt 3 hónapos kortól csecsemőknek és gyermekeknek is a fájdalom csillapítására, valamint megfázás, influenza és a gyermekkori fertőzések okozta láz csökkentésére.

 

 

2.       TUDNIVALÓK A BEN-U-RON SZIRUP SZEDÉSE ELŐTT

 

Ne alkalmazza a Ben-u-ron szirupot:

 

·            ha allergiás (túlérzékeny) a paracetamolra vagy a készítmény bármely egyéb összetevőjére

·            ha súlyos máj- vagy veseműködési zavarban szenved,

·            glukóz-6-foszfát dehidrogenáz örökletes hiánya esetén,

·            3 hónap alatti életkorban,

·            súlyos alkoholizmus esetén.

 

A Ben-u-ron szirup fokozott elővigyázatossággal alkalmazható a következő esetekben:

 

·            károsodott májfunkció (májgyulladás, alkoholizmus),

·            Gilbert szindróma (alkati sajátosság, a normálisnál több az epefesték a vérben),

·            károsodott vesefunkció.

 

Ne alkalmazza a Ben-u-ron szirupot más paracetamol tartalmú készítményekkel egyidejűleg.

Gondosan ellenőrizze az egyidejűleg alkalmazott készítmény dobozán vagy betegtájékoztatójában a hatóanyagot.

 

Hosszantartó és/vagy nagy adagokban való alkalmazása máj- és vesekárosodást, ill. vérkép-elváltozást idézhet elő.

Alkoholos eredetű májkárosodás esetén fokozott a túladagolás veszélye.

 

Hosszantartó, nagy adagokban való alkalmazás vagy az előírásoktól való eltérés fejfájás kialakulásához vezethet, ami az adag emelése mellett is megmarad. Ilyen esetekben a gyógyszer szedését abba kell hagyni, és orvoshoz kell fordulni.

 

A készítmény befolyásolhatja egyes laboratóriumi vizsgálatok eredményét (pl.: vércukor-szint).

 

A készítmény néhány napnál hosszabb ideig és/vagy nagy dózisokban csak orvosi felügyelet mellett alkalmazható.

 

A kezelés ideje alatt szedett egyéb gyógyszerek:

Feltétlenül tájékoztassa kezelőorvosát vagy gyógyszerészét a jelenleg vagy nemrégiben szedett egyéb gyógyszereiről, beleértve a vény nélkül kapható készítményeket is.

 

Egyedi orvosi elbírálás alapján szedhető együtt egyes altatókkal, epilepszia elleni gyógyszerekkel (pl. fenobarbital, fenitoin, karbamazepin), véralvadásgátlókkal, a gyomor ürülését gyorsító, ill. lassító szerekkel (pl. propantelin, ill. metoklopramid, domperidon), valamint rifampicinnel, kloramfenikollal, szalicilamiddel, glutetimiddel zidovudinnel, probeneciddel, doxorubicinnel, kolesztiraminnal.

 

A kezelés ideje alatt alkoholt fogyasztani tilos.

 

Terhesség és szoptatás

 

Mielőtt bármilyen gyógyszert elkezdene szedni, beszélje meg  kezelőorvosával  vagy gyógyszerészével.

 

A paracetamol terhességben történő alkalmazásáról nem állnak rendelkezésre klinikai adatok.

Bár állatvizsgálatok, sem az eddigi klinikai tapasztalatok nem utaltak a készítmény magzatkárosító hatására, terhesség időszakában a készítmény kizárólag egyedi orvosi elbírálás alapján szedhető.

 

A paracetamol áthatol a placentán. Szoptatás időszakában a készítmény csak gondos orvosi felügyelet mellett alkalmazható..

 

A készítmény hatásai a gépjárművezetéshez és gépek kezeléséhez szükséges képességekre

A Ben-u-ron szirup nem befolyásolja a gépjárművezetéshez, gépek kezeléséhez szükséges képességeket.

 
Fontos információk a Ben-u-ron szirup egyes összetevőiről

A metil-4-hidroxibenzoát (E218) és a propil-4-hidroxibenzoát (E216) segédanyagok túlérzékenységi reakciókat válthatnak ki, késői reakció formájában is.

 

Az E110 jelzésű színezék („sunset yellow”) arra érzékeny betegekben allergiás reakciót okozhat.

 

1 adagoló-kupak = 5 ml szirup 2,5 g szacharózt tartalmaz (=0.2 kenyér egység). Fruktóz-intolerancia, csökkent glukóz-galaktóz felszívódás vagy izomaltáz-elégtelenség esetén a Ben-u-ron szirup alkalmazása nem javasolt.

 

 

3.       HOGYAN KELL ALKALMAZNI A BEN-U-RON SZIRUPOT?

 

A Ben-u-ron szirupot mindig az előírásoknak megfelelően alkalmazza.

Amennyiben nem biztos az adagolást illetően, kérdezze meg orvosát vagy  gyógyszerészét.

 

A paracetamol egyszeri és napi adagját a beteg életkora és testsúlya függvényében kell meghatározni.

 

Szokásos egyszeri adag: 10-15 mg/testtömegkg paracetamol.

Maximális napi (24 óra) adag: 60 mg/testtömegkg paracetamol.

A szirup pontos adagolhatóságát az üveg tetején található adagoló-kupak biztosítja.

1 adagoló-kupak = 5 ml szirup.

 

A Ben-u-ron szirup kortól és testsúlytól függő adagolási rendje az alábbi táblázatban látható:

 

Testsúly

(életkor)

Egyszeri szirup adag

(paracetamol mennyiség)

Maximális napi (24 óra) szirup (paracetamol mennyiség)

6-7 kg

(3-6 hónapos)

½ adagoló-kupak

(100 mg paracetamolt tartalmaz)

1 1/2 adagoló-kupak

(300 mg paracetamolt tartalmaz)

7-9 kg

(6-9 hónapos)

½ adagoló-kupak

(100 mg paracetamolt tartalmaz)

2 adagoló-kupak

(400 mg paracetamolt tartalmaz)

9-10 kg

(9-12 hónapos)

½ adagoló-kupak

(100 mg paracetamolt tartalmaz)

2 1/2 adagoló-kupak

(500 mg paracetamolt tartalmaz)

10-13 kg

(1-2 éves)

¾ adagoló-kupak

(150 mg paracetamolt tartalmaz)

3 adagoló-kupak

(600 mg paracetamolt tartalmaz)

13-16 kg

(2-3 éves)

1 adagoló-kupak

(200 mg paracetamolt tartalmaz)

4 adagoló-kupak

(800 mg paracetamolt tartalmaz)

16-19 kg

(3-5 éves)

1 adagoló-kupak

(200 mg paracetamolt tartalmaz)

5 adagoló-kupak

(1.000 mg paracetamolt tartalmaz)

19-26 kg

(5-8 éves)

1 ½ adagoló-kupak

(300 mg paracetamolt tartalmaz)

6 adagoló-kupak

(1.200 mg paracetamolt tartalmaz)

26-33 kg

(8-11 éves)

2 adagoló-kupak

(400 mg paracetamolt tartalmaz)

8 adagoló-kupak

(1.600 mg paracetamolt tartalmaz)

33-43 kg

(11-12 éves)

2 ½ adagoló-kupak

(500 mg paracetamolt tartalmaz)

10 adagoló-kupak

(2.000 mg paracetamolt tartalmaz)

43 kg felett

(12 év felett és felnőtteknek)

5 adagoló-kupak

(1.000 mg paracetamolt tartalmaz)

20 adagoló-kupak

(4.000 mg paracetamolt tartalmaz)

 

Az adagolás gyakoriságát a beteg állapotától függően, a maximális napi adag figyelembe vételével kell megállapítani. Az egyes adagok szükség esetén naponta 3-5 alaklommal ismételhetőek.

4 óránál gyakrabban a Ben-u-ron szirupot nem szabad alkalmazni.

 

Károsodott máj- és vesefunkciók esetén, valamint Gilbert kórban dóziscsökkentés vagy az adagolási időközök növelése szükséges.

Súlyos veseelégtelenségben (creatinin-clearance <10 ml/perc) az adagolási időközt legkevesebb 8 órára kell emelni.

 

Az üveg tartalmát alkalmazás előtt jól fel kell rázni.

Az üveg biztonsági zárókupakkal van ellátva. Kinyitáskor a zárókupakot le kell nyomni, és balra elcsavarni.

 

Szükség esetén a szirup ételbe vagy italba keverve is beadható.

Étkezés közben vagy után bevéve a hatás később jelentkezhet.

 

Felnőttek össz. napi paracetamol adagja a 4.000 mg-ot nem haladhatja meg.

 

A javasolt adagolást túllépni nem szabad.

 

3 hónapnál fiatalabb, ill. 6 kg-nál alacsonyabb testtömegű gyermeknek Ben-u-ron szirup nem adható.

 

Ha a tünetek 3 napnál hosszabb ideig fenn állnak, orvoshoz kell fordulni. Orvosi rendelés nélkül a készítmény további szedése nem javasolt.

 

Ne szedje a Ben-u-ron szirupot más paracetamol tartalmú készítményekkel egyidejűleg.

Gondosan ellenőrizze az egyidejűleg alkalmazott készítmény dobozán vagy betegtájékoztatójában a hatóanyagot.

 

Alkoholt a Ben-u-ron alkalmazásával egyidejűleg nem szabad fogyasztani.

 

 

Ha az előírtnál több Ben-u-ron szirupot vett be:

 

A túladagolás súlyosan károsíthatja a májat és a vesét!

A túladagolás első tüneteiként émelygés, hányás, súlyos hasi fájdalom jelentkezhet. Túladagolás bekövetkeztekor azonnal orvoshoz kell fordulni, még akkor is, ha a beteg nem érzi rosszul magát.

 

Ha elfelejtette bevenni a Ben-u-ron szirupot:

 

Ha elfelejtett bevenni egy adagot, folytassa a gyógyszer szedését a következő esedékes adaggal.

Ne vegyen be kétszeres adagot a kihagyott adag pótlására.

 

Ha idő előtt abbahagyja a Ben-u-ron szirup alkalmazását

 

Az adagolás hirtelen megszakítása fejfájás, fáradtság, izomfájdalom, idegesség és vegetatív tünetek fellépését idézheti elő.

 

Ha bármilyen további kérdése van a készítmény alkalmazásával kapcsolatban, kérdezze meg orvosát  vagy  gyógyszerészét.

 

 

4.       LEHETSÉGES MELLÉKHATÁSOK

 

Mint minden gyógyszer, a Ben-u-ron szirup  is okozhat mellékhatásokat, amelyek azonban nem mindenkinél jelentkeznek.

 

Az előírások szerint alkalmazva ritkán várható mellékhatás.

 

Ha az alábbi nagyon ritkán jelentkező tünetek bármelyikét észleli, hagyja abba a gyógyszer szedését és azonnal forduljon orvoshoz:

-           Mellkasi szorító érzés, kapkodó légzés, kiütés és ájulásos rosszullét (anafilaxiás reakció - az egész szervezetre kiterjedő súlyos, azonnali túlérzékenységi reakció)

-           A bőr túlérzékenységi reakciói: bőrkiütés; gyorsan fellépő duzzadása a bőrnek, nyálkahártyáknak, és a nyálkahártya alatti szöveteknek (angiödéma); túlérzékenységi reakció, elsősorban a száj, kötőhártya, nemiszervek bőrén, illetve nyálkahártyáján, szimmetrikus, vöröses kiütések, láz kíséretében (Stevens-Johnson szindróma)

-           Hörgőgörcs acetilszalicilsavra, vagy egyéb nem szteroid gyulladáscsökkentő gyógyszerre  érzékenyeknél

 

Nagyon ritka esetben (10 000‑ből egynél kevesebb betegnél jelentkezik) a következő mellékhatások fordulhatnak elő:

 

Vérképzőszerv:

Jelentkezhet a vérképzés allergiára visszavezethető zavara, pl. a vérlemezkék, fehérvérsejtek vagy a vér valamennyi alakos eleme számának csökkenése.

 

Máj:

Májműködési zavar.

Nagy adagokban való és/vagy hosszantartó alkalmazás súlyos, igen nagy adagok szedése végzetes májkárosodáshoz (visszafordíthatatlan májszövet-elhalás) vezethet. Korai tünetei: étvágytalanság, hányinger, hányás, izzadás, általános gyengeség, rossz közérzet.

 

Vese:

Nagy adagokban való és/vagy hosszantartó adagolás, különösen más gyulladáscsökkentőkkel, lázcsillapítókkal kombinálva vesekárosodást, veseelégtelenséget idézhet elő („fájdalomcsillapító által kiváltott vesekárosodás).

 

A metil-4-hidroxibenzoát (E218) és a propil-4-hidroxibenzoát (E216) segédanyagok túlérzékenységi reakciókat válthatnak ki, késői reakció formájában is.

Az E110 jelzésű színezék („sunset yellow”) arra érzékeny betegekben allergiás reakciót okozhat.

 

Ha bármely mellékhatás súlyossá válik, vagy ha a betegtájékoztatóban felsorolt mellékhatásokon kívül egyéb tünetet észlel, kérjük, értesítse orvosát vagy gyógyszerészét.

 

 

5.       HOGYAN KELL A BEN-U-RON SZIRUPOT TÁROLNI?

 

Legfeljebb 25 °C -on tárolandó.

 

A gyógyszer gyermekektől elzárva tartandó.

 

A dobozon feltüntetett lejárati idő („Felh.:…”) után ne szedje a Ben-u-ron szirupot. A lejárati idő a megadott hónap utolsó napjára vonatkozik.

 

Felbontás után a Ben-u-ron szirup 12 hónapig tartható el, jól lezárt üvegben, 25 °C alatti hőmérsékleten.

 

A gyógyszereket nem szabad a szennyvízzel vagy a háztartási hulladékkal együtt megsemmisíteni. Kérdezze meg gyógyszerészét, hogy szükségtelenné vált gyógyszereit miként semmisítse meg. Ezek az intézkedések elősegítik a környezet védelmét.

 

 

6.       TOVÁBBI INFORMÁCIÓK

 

Mit tartalmaz a Ben-u-ron szirup

 

Hatóanyag:

40,0 mg paracetamol 1 ml szirupban.

 

Egyéb összetevők: Sico Yellow Orange 85 (E110), propil-parahidroxibenzoát (E116), metil-parahidroxibenzoát (E118), krém aroma, citromsav-monohidrát, trinátrium-citrát, tragakanta, szacharóz, tisztított víz.

 

Milyen a Ben-u-ron szirup külleme és mit tartalmaz a csomagolás

 

Narancs színű, jellegzetes illatú és ízű, viszkózus homogén szuszpenziós szirup.

 

100 ml szirup fehér, biztonsági kupakkal és sárga gyűrűvel lezárt barna színű üvegbe töltve.

Az üveg tetején 5 ml-es adagoló-kupak található a pontos adagolás céljára

 

A forgalomba hozatali engedély jogosultja és a gyártó

 

bene-Arzneimittel GmbH

Herterichstrasse 1.

81479 München, Németország

 

 

OGYI-T-4662/02.

 

A betegtájékoztató engedélyezésének dátuma: 2010. 12. 22.

 

 

 

A KÉSZLETEK TÁJÉKOZTATÓ JELLEGŰEK!

A megjelölt készletadatok tájékoztató jellegűek és online értékesítés esetén érhetőek el, a gyógyszertári készletek különbözhetnek! A folyamatos értékesítés miatt esetleges készlethiány előfordulhat, melyről a gyógyszertár értesítést küld. A megrendelések visszaigazolása munkanapokon történik, melyről a gyógyszertár értesítést küld!

  • Budapest
  • Budapest, III.
    Csobánka tér 1.

    Raktáron

    >
  • Budapest, III.
    Boglár utca 3.

    1-3 munkanapon belül átvehető

    >
  • Budapest, III.
    Heltai Jenő tér 1-3.

    Raktáron

    >
  • Budapest, V.
    Irányi utca 15.

    Raktáron

    >
  • Budapest, V.
    Hold utca 21.

    Raktáron

    >
  • Budapest, VIII.
    Rákóczi út 39.

    1-3 munkanapon belül átvehető

    >
  • Budapest, IX.
    Lónyay utca 5.

    1-3 munkanapon belül átvehető

    >
  • Budapest, IX.
    Könyves Kálmán krt. 12-14.

    Raktáron

    >
  • Budapest, IX.
    Mester utca 4-6.

    1-3 munkanapon belül átvehető

    >
  • Budapest, X.
    Kőrösi Csoma sétány 10.

    Raktáron

    >
  • Budapest, XI.
    Tétényi út 63.

    1-3 munkanapon belül átvehető

    >
  • Budapest, XIII.
    Váci út 87.

    1-3 munkanapon belül átvehető

    >
  • Budapest, XIII.
    Lehel út 74-76.

    Raktáron

    >
  • Budapest, XIII.
    Pozsonyi út 2.

    Raktáron

    >
  • Budapest, XIII.
    Rokolya utca 1-13.

    Raktáron

    >
  • Budapest, XIII.
    Pap Károly utca 4-6.

    Raktáron

    >
  • Budapest, XIII.
    Váci út 9-15.

    1-3 munkanapon belül átvehető

    >
  • Budapest, XIV.
    Örs vezér tere 24. (Sugár)

    Raktáron

    >
  • Budapest, XIV.
    Hungária krt. 48-58.

    1-3 munkanapon belül átvehető

    >
  • Budapest, XIV.
    Kerepesi út 24.

    Raktáron

    >
  • Budapest, XIV.
    Telepes u. 119.

    Raktáron

    >
  • Budapest, XV.
    Nyírpalota utca 54.

    1-3 munkanapon belül átvehető

    >
  • Budapest, XV.
    Rákos út 5.

    Raktáron

    >
  • Budapest, XVII.
    Pesti út 34.

    Raktáron

    >
  • Budapest, XVIII.
    Thököly út 3.

    1-3 munkanapon belül átvehető

    >
  • Budapest, XVIII.
    Nemes utca 16.

    Raktáron

    >
  • Budapest, XVIII.
    Vándor Sándor utca 1.

    1-3 munkanapon belül átvehető

    >
  • Budapest, XIX.
    Üllői út 201. (Shopmark)

    1-3 munkanapon belül átvehető

    >
  • Budapest, XIX.
    Üllői út 257.

    Raktáron

    >
  • Budapest, XIX.
    Csengő utca 3.

    1-3 munkanapon belül átvehető

    >
  • Budapest, XX.
    Igló utca 2.

    Raktáron

    >
  • Budapest, XXII.
    Káldor Adolf utca 3-5.

    1-3 munkanapon belül átvehető

    >
  • Budapest, XXIII.
    Bevásárló utca 2. (Auchan)

    1-3 munkanapon belül átvehető

    >
  • Vidék
  • Abony
    Kossuth tér 17.

    Raktáron

    >
  • Aszód
    Szabadság tér 2.

    Raktáron

    >
  • Baja
    Tóth Kálmán tér 2.

    1-3 munkanapon belül átvehető

    >
  • Balassagyarmat
    Teleki utca 2.

    Raktáron

    >
  • Bátonyterenye
    Molnár Sándor út 1-3.

    Raktáron

    >
  • Bátonyterenye
    Vasút út 5.

    Raktáron

    >
  • Bázakerettye
    Fő utca 22.

    1-3 munkanapon belül átvehető

    >
  • Békéscsaba
    Andrássy út 37-43. (Csaba Center)

    Raktáron

    >
  • Celldömölk
    Széchenyi utca 5.

    Raktáron

    >
  • Csesztreg
    Rákóczi utca 1.

    Raktáron

    >
  • Csorna
    Szent István tér 28.

    Raktáron

    >
  • Debrecen
    Csapó utca 30. (Fórum)

    Raktáron

    >
  • Debrecen
    Péterfia út 18. (Debrecen Plaza)

    1-3 munkanapon belül átvehető

    >
  • Debrecen
    Széchenyi u. 1.

    Raktáron

    >
  • Dombóvár
    Hunyadi János tér 10. A ép. Fsz. 2.

    Raktáron

    >
  • Dombóvár
    Hunyadi tér 27. fsz. 8.

    Raktáron

    >
  • Dombóvár
    Kórház utca 74.

    1-3 munkanapon belül átvehető

    >
  • Eger
    Zalár út 9.

    Raktáron

    >
  • Fehérgyarmat
    Kossuth tér 2.

    Raktáron

    >
  • Girincs
    Sport tér 1.

    Raktáron

    >
  • Gyöngyös
    Szövetkezet utca 8.

    Raktáron

    >
  • Gyöngyös
    Kossuth Lajos utca 36.

    Raktáron

    >
  • Győr
    Vasvári Pál utca 1/a (Győr Plaza)

    Raktáron

    >
  • Győr
    Árpád út 47.

    1-3 munkanapon belül átvehető

    >
  • Győr
    Baross Gábor út 4.

    Raktáron

    >
  • Győr
    Pálffy utca 8.

    Raktáron

    >
  • Győr
    Bem tér 14/b

    1-3 munkanapon belül átvehető

    >
  • Héviz
    Kossuth Lajos utca 5.

    1-3 munkanapon belül átvehető

    >
  • Kaposvár
    Fő út 37-39.

    1-3 munkanapon belül átvehető

    >
  • Kapuvár
    Fő tér 10.

    Raktáron

    >
  • Kecskemét
    Dunaföldvári út 2. (Auchan)

    Raktáron

    >
  • Keszthely
    Tapolcai út 37. (Interspar)

    Raktáron

    >
  • Keszthely
    Kossuth Lajos utca 37.

    1-3 munkanapon belül átvehető

    >
  • Keszthely
    Rákóczi tér 12/a

    1-3 munkanapon belül átvehető

    >
  • Kisbér
    Batthyányi tér 4.

    Raktáron

    >
  • Kiskunfélegyháza
    Korond utca 5.

    Raktáron

    >
  • Kiskunmajsa
    Fő utca 72.

    Raktáron

    >
  • Kisvárda
    Városmajor utca 72.

    Raktáron

    >
  • Kunszentmárton
    Kossuth utca 4.

    Raktáron

    >
  • Kőszeg
    Pogányi út 7.

    Raktáron

    >
  • Maglód
    Eszterházy János utca 1. (Auchan)

    Raktáron

    >
  • Mikepércs
    Orosz István utca 12.

    Raktáron

    >
  • Miskolc
    József Attila út 87. (Auchan)

    Raktáron

    >
  • Miskolc
    Árpád utca 25. fszt. 2.

    Raktáron

    >
  • Mohács
    Kossuth Lajos utca 66.

    Raktáron

    >
  • Nagyigmánd
    Kossuth Lajos utca 42.

    Raktáron

    >
  • Nagykanizsa
    Rozgonyi utca 1.

    Raktáron

    >
  • Nagykanizsa
    Táborhely utca 4.

    Raktáron

    >
  • Nagykőrös
    Széchenyi Tér 8.

    Raktáron

    >
  • Nyíregyháza
    Hősök tere 1.

    1-3 munkanapon belül átvehető

    >
  • Nyíregyháza
    Pazonyi út 36. (Tesco)

    Raktáron

    >
  • Pacsa
    Szent István tér 7.

    1-3 munkanapon belül átvehető

    >
  • Paks
    Tolnai út 2/1. Tesco

    Raktáron

    >
  • Pilisvörösvár
    Fő utca 124.

    1-3 munkanapon belül átvehető

    >
  • Pápa
    Fő utca 24-26. fszt. 1.

    Raktáron

    >
  • Pécs
    Citrom utca 10.

    1-3 munkanapon belül átvehető

    >
  • Pécs
    Egressy utca 1.

    1-3 munkanapon belül átvehető

    >
  • Salgótarján
    Fő tér 2.

    Raktáron

    >
  • Szeged
    Londoni krt. 3. (Árkád)

    1-3 munkanapon belül átvehető

    >
  • Szeged
    Algyői út 1.

    Raktáron

    >
  • Szeged
    Bérkert utca 25.

    Raktáron

    >
  • Szeged
    Budai Nagy Antal utca 12.

    Raktáron

    >
  • Szeged
    Mars tér 4.

    1-3 munkanapon belül átvehető

    >
  • Szekszárd
    Tartsay Vilmos utca 9. (Interspar)

    1-3 munkanapon belül átvehető

    >
  • Szekszárd
    Széchenyi utca 64.

    Raktáron

    >
  • Szentes
    Sima Ferenc utca 38.

    Raktáron

    >
  • Szigetszentmiklós
    Radnóti utca 4.

    1-3 munkanapon belül átvehető

    >
  • Szolnok
    Ady Endre utca 28/a (Pláza)

    1-3 munkanapon belül átvehető

    >
  • Szolnok
    Széchenyi körút 121.

    1-3 munkanapon belül átvehető

    >
  • Szolnok
    Krúdy Gyula utca 108.

    Raktáron

    >
  • Szombathely
    Stromfeld Aurél utca 15/A

    Raktáron

    >
  • Szombathely
    Fő tér 31.

    Raktáron

    >
  • Szombathely
    Fő tér 12.

    Raktáron

    >
  • Szombathely
    Újvilág utca 1. (Interspar)

    Raktáron

    >
  • Szécsény
    Rákóczi út 94.

    Raktáron

    >
  • Szécsény
    Király utca 1.

    Raktáron

    >
  • Székesfehérvár
    Sostói ipari park, Holland fasor 2. (Auchan)

    Raktáron

    >
  • Székesfehérvár
    Aszalvölgyi út 1. (Tesco)

    Raktáron

    >
  • Székesfehérvár
    Távirda utca 8.

    1-3 munkanapon belül átvehető

    >
  • Sármellék
    Dózsa utca 103.

    1-3 munkanapon belül átvehető

    >
  • Sárvár
    Alkotmány utca 4.

    Raktáron

    >
  • Sükösd
    Dózsa György út 162.

    Raktáron

    >
  • Tiszafüred
    Fő út 27.

    Raktáron

    >
  • Veszprém
    Kossuth Lajos utca 8

    1-3 munkanapon belül átvehető

    >
  • Veszprém
    Ady Endre utca 71/b

    Raktáron

    >
  • Vác
    Zrínyi Miklós utca 9.

    Raktáron

    >
  • Zalaapáti
    Szt.István tér 7.

    Raktáron

    >
  • Zalaegerszeg
    Köztársaság utca 55.

    Raktáron

    >
  • Zalaegerszeg
    Landorhegyi utca 4.

    1-3 munkanapon belül átvehető

    >
  • Zalaegerszeg
    Széchenyi tér 2.

    Raktáron

    >
  • Zalakaros
    Fő út 1.

    Raktáron

    >
  • Zalakomár
    Árpád utca 8.

    Raktáron

    >
  • Zalaszentgrót
    Dózsa utca 9.

    Raktáron

    >
  • Érd
    Bajcsy-Zsilinszky út 40

    Raktáron

    >

   

Átvétel módjaSzállítási díj
13.999 Ft rendelési értékig:
Szállítási díj
14.000 Ft rendelés érték felett:
Személyes átvétel megjelölt BENU Gyógyszertárban
Vegye át rendelését díjmentesen 160 BENU Gyógyszertár egyikében! Figyelem, az elérhető készletek gyógyszertáranként eltérhetnek!
Átvételi pontok megtekintése
INGYENES INGYENES
Belföldi futárszolgálat
Megrendelését az MPL szállítja házhoz 2-4 munkanapon belül.
Utánvét díj vásárlás értékétől függetlenül 109 Ft, online bankkártyás vagy PayPal fizetés esetén díjmentes.
790 Ft INGYENES
MPL PostaPont átvétel
Megrendelését MPL PostaPontokon, csomagautomatákon veheti át, várhatóan 2-4 munkanapon belül.
Csak online bankkártyás vagy PayPal fizetés, utánvéttel nem elérhető.
790 Ft INGYENES
DHL EU Shipping
Maximum weight: 2kg. Delivery within the European Union in 4-6 working days. Only online card payment!
Nemzetközi kiszállítás az EU területére 4-6 munkanapon belül. Csak előrefizetéssel. Csomagsúly max. 2 kg.
5 790 Ft 5 790 Ft
DHL UK Shipping (coming soon)
Maximum weight: 2kg. Delivery to the UK in 4-6 working days Only online card payment!
Nemzetközi kiszállítás Az Egyesült Királyság területére 4-6 munkanapon belül. Csak előrefizetéssel. Csomagsúly max. 2 kg.
Hamarosan Hamarosan


English versio
n

 

Elérhető fizetési módok


Fizetés átvételkor
Megrendelését a rendelés átvételekor készpénzzel vagy bankkártyával egyenlítheti ki. Belföldi futárszolgálat valamint személyes átvétel Postaponton vagy csomagautomatában az utánvét kezelés díja a rendelés összegétől függetlenül 109 Ft.

Paypal (technikai okok miatt szünetel)
Webáruházunkban házhoz szállítás esetén lehetőség van a megrendelést online PayPal fizetési szolgáltaón keresztül kifizetni.

SimplePay - online bankkártyás fizetés
Házhoz szállítás vagy Postapont átvétel esetén válassza az OTP SimplePay online bankkártyás fizetését, és spóroljon, hiszen a bankkártyás fizetések esetében az utánvét díj nem kerül felszámításra. Elfogadott bankkártyák: Maestro, Mastercard, Visa, Visa Electron.

Egészségpénztári kártya
Egészségpénztári kártyával fizetni kizárólag gyógyszertári átvétel esetén van lehetőség. Az elfogadott kártyák gyógyszertáranként eltérhet, kérjük érdeklődjön közvetlenül a gyógyszertárnál.

 

Érvényes: 2021. május 1-től

  • Kérdése lenne, de nincs ideje leszaladni a gyógyszertárba? Írja meg kérdését röviden, és gyógyszerészünk három napon belül válaszol Önnek.

Szabályzat

Termék hozzáadva a kosárhozx
Hatóanyag:
Kosár megtekintése
Hiba!x
Nem adhat hozzá 200-nál több terméket a kosárhoz.
Hiba!x
A termékből nincs az Ön által kért mennyiség készleten.
Maximális rendelhető mennyiség: