Vény nélkül kapható
Vény nékül kapható gyógyszer
EP kártyával kapható
Egészségpénztári kártyára vásárolható

Aspirin Ultra 500 mg bevont tabletta 40x

Az Aspirin Ultra 500 mg bevont tabletta acetilszalicilsavat tartalmaz. Az acetilszalicilsav fájdalomcsökkentő és lázcsillapító hatású. Az Aspirin Ultra 500 mg bevont tabletta láz és/vagy enyhe és középerős fájdalom, például fejfájás, influenza, fogfájás, izomfájdalom tüneti kezelésre alkalmazható.

 
Kiszállítás futárszolgálattal: 695 Ft
Személyes átvétel több, mint 100 gyógyszertárban: ingyenes

Elérhetőség: KészletenHol van készleten?

Normál ár: 2 719 Ft helyett:

Kedvezményes ár Ár: 2 299 Ft

Vagy

Egységár: 57,50 Ft/db

Az ár internetes megrendelés esetén érvényes.

Az akciós ár érvényessége: 2018.10.01. - 2018.11.30.

A kockázatokról és a mellékhatásokról olvassa el a betegtájékoztatót, vagy kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét!

Aspirin Ultra 500 mg bevont tabletta 40x leírása, használati útmutató

Besorolás típusa Vény nélkül kapható gyógyszer
Hatóanyag acetilszalicilsav
Kiszerelés 40x
Betegtájékoztató

Betegtájékoztató: Információk a felhasználó számára

 

Aspirin Ultra 500 mg bevont tabletta

acetilszalicilsav

 

Mielőtt elkezdi szedni ezt a gyógyszert, olvassa el figyelmesen az alábbi betegtájékoztatót, mert az Ön számára fontos információkat tartalmaz.

Ezt a gyógyszert mindig pontosan a betegtájékoztatóban leírtaknak, vagy az Ön kezelőorvosa vagy gyógyszerésze által elmondottaknak megfelelően szedje.

-          Tartsa meg a betegtájékoztatót, mert a benne szereplő információkra a későbbiekben is szüksége lehet.

-          További információkért vagy tanácsért forduljon gyógyszerészéhez.

-          Ha Önnél bármilyen mellékhatás jelentkezik, tájékoztassa kezelőorvosát vagy gyógyszerészét. Ez a betegtájékoztatóban fel nem sorolt bármely lehetséges mellékhatásra is vonatkozik. Lásd 4. pont.

-          Feltétlenül tájékoztassa kezelőorvosát, ha tünetei láz esetén 3 vagy fájdalom esetén 3-4 napon belül nem enyhülnek, vagy éppen súlyosbodnak.

 

A betegtájékoztató tartalma:

1.              Milyen típusú gyógyszer az Aspirin Ultra 500 mg bevont tabletta és milyen betegségek esetén alkalmazható?

2.              Tudnivalók az Aspirin Ultra 500 mg bevont tabletta szedése előtt

3.       Hogyan kell szedni az Aspirin Ultra 500 mg bevont tablettát?

4.       Lehetséges mellékhatások

5        Hogyan kell az Aspirin Ultra 500 mg bevont tablettát tárolni?

6.       A csomagolás tartalma és egyéb információk

 

1.             Milyen típusú gyógyszer az Aspirin Ultra 500 mg bevont tabletta és milyen betegségek esetén alkalmazható?

 

Az Aspirin Ultra 500 mg bevont tabletta acetilszalicilsavat tartalmaz. Az acetilszalicilsav fájdalomcsökkentő és lázcsillapító hatású.

Az Aspirin Ultra 500 mg bevont tabletta láz és/vagy enyhe és középerős fájdalom, például fejfájás, influenza, fogfájás, izomfájdalom tüneti kezelésre alkalmazható.

Az Aspirin Ultra 500 mg bevont tabletta kifejezetten felnőttek és 12 éves vagy idősebb serdülők (40 kg vagy efeletti testsúly) számára alkalmazható gyógyszer. Tájékozódjon kezelőorvosától vagy gyógyszerészétől a 40 kg testsúly alatti betegnek szánt acetilszalicilsav tartalmú egyéb gyógyszerekről.

Feltétlenül tájékoztassa kezelőorvosát, ha tünetei láz esetén 3 napon belül, vagy fájdalom esetén 3-4 napon belül nem enyhülnek, vagy éppen súlyosbodnak.

 

 

2.       Tudnivalók az Aspirin Ultra 500 mg bevont tabletta szedése előtt

 

Ne szedje az Aspirin Ultra 500 mg bevont tablettát

·         ha allergiás az acetilszalicilsavra vagy egyéb szalicilátokra vagy a gyógyszer (6. pontban felsorolt) egyéb összetevőjére,

·         ha korábban volt asztmás vagy allergiás reakciója (pl.: csalánkiütés, angioödéma, súlyos orrnyálkahártya-gyulladás, sokk), amelyet szalicilátok vagy hasonló gyógyszerek (kiváltképpen nem szteroid gyulladáscsökkentők) alkalmazása váltott ki,

·         ha gyomor- vagy bélfekélyben (köztük nyombélfekélyben) szenved,

·         ha vérzéssel járó állapota vagy vérzési kockázata van,

·         ha súlyos máj-, vese- vagy szívkárosodása van,

·         ha 20 mg/hét dózisnál nagyobb adagban kap metotrexátkezelést,

·         ha orális antikoagulánsokkal kezelik (vérhígító gyógyszerek és véralvadásgátló gyógyszerek),

·         ha a terhesség 5. hónapja után van (24 hét telt el a menstruáció elmaradása óta).

 

Ha kétségei vannak, a készítmény használatával kapcsolatosan, kérdezze meg kezelőorvosát vagy gyógyszerészét.

 

Figyelmeztetések és óvintézkedések

Az Aspirin Ultra 500 mg bevont tabletta szedése előtt beszéljen kezelőorvosával vagy gyógyszerészével.

 

·                ha egyéb acetilszalicilsav tartalmú készítményekkel kezelik, a túladagolás elkerülése érdekében.

·                ha fejfájást tapasztal hosszan tartó, erős dózisban alkalmazott aspirin használata esetén, ne növelje az adagját, inkább kérdezze meg kezelőorvosát vagy gyógyszerészét.

·                ha fájdalomcsillapítót használ, különösképpen, ha egyszerre több fájdalomcsillapítót, akkor ez csökkent vesefunkciót okozhat.

·                ha egy, a vörösvértesteket érintő örökletes betegsége van (G6PD-hiány: glükóz-6-foszfát dehidrogenáz hiány), mivel az acetilszalicilsav megemelt adagban a vörösvértestek pusztulásához (hemolízis) vezethet.

·                ha korábban már volt gyomor- vagy bélfekélye, gyomor- vagy bélvérzése vagy gyomornyálkahártya-gyulladása.

·                ha károsodott a vese- vagy májfunkciója.

·                ha asztmája van: egyes betegeknél az asztmarohamok előfordulása összefüggésbe hozható nem szteroid gyulladásgátlókkal vagy acetilszalicilsavval szembeni allergiás reakciókkal. Ebben az esetben ennek a készítménynek az alkalmazása nem javasolt.

·                ha erős a menstruációs vérzése.

·                amennyiben gyomor-bélrendszeri vérzés lép fel a kezelés ideje alatt (vérhányás, vér a székletben, fekete színű széklet), hagyja abba a kezelést és azonnal forduljon kezelőorvosához vagy egy sürgősségi osztályhoz.

·                ha vérrög képződést megakadályozó, vérhígító gyógyszereket (antikoagulánsokat) szed.

·                az acetilszalicilsav már kis adagokban, és akkor is növeli a vérzés kockázatát, ha több nappal korábban vette be. Sebészeti beavatkozás előjegyzése esetén, még kisebb műtét esetén is tájékoztassa kezelőorvosát, a sebészt, az altató szakorvost vagy fogorvosát.

·                Az acetilszalicilsav módosítja a húgysav mennyiségét a vizeletben. Ezt figyelembe kell venni, ha köszvény-ellenes gyógyszereket szed.

·                Szoptatás alatt ennek a gyógyszernek a szedése nem javasolt.

 

Gyermekek

Vírusos megbetegedésben szenvedő gyermekeknél, akik acetilszalicilsavat is kaptak, Reye szindrómát figyeltek meg (egy ritka, de nagyon súlyos betegség, ami elsősorban ideg- és májkárosodással jár),

ezért:

·       nem szabad előzetes orvosi megbeszélés nélkül acetilszalicilsavat adni gyermekeknek vírusos megbetegedés, mint például influenza vagy bárányhimlő esetén;

·       amennyiben a szédülés, az ájulás, a megváltozott viselkedés jelei vagy hányás figyelhetők meg acetilszalicilsavat szedő gyermeknél, azonnal jelezze kezelőorvosának.

 

Egyéb gyógyszerek és az Aspirin Ultra 500 mg bevont tabletta

Feltétlenül tájékoztassa kezelőorvosát vagy gyógyszerészét a jelenleg vagy nemrégiben szedett, valamint szedni tervezett egyéb gyógyszereiről.

 

A további szövegben a következő meghatározások fordulnak elő:

 

Reumás betegségek kezelésére az acetilszalicilsav magas adagokban (úgynevezett gyulladásgátló adagokban) alkalmazható:

„egyszeri adagként 1 g vagy annál nagyobb adag, és/vagy naponta 3 g vagy annál nagyobb adag.”.

Fájdalom és láz kezelésére az acetilszalicilsav a következő adagokban alkalmazható:

„egyszeri adagként 500 mg vagy annál nagyobb adag és/vagy naponta legfeljebb 3 g”.

 

 

Ne szedje az Aspirin Ultra 500 mg bevont tablettát:

·       ha 20 mg/hét dózisnál nagyobb dózisú metotrexáttal kezelik. Ebben az esetben kerülni kell az acetilszalicilsav alkalmazását magas (gyulladásgátló) dózisban, vagy a fájdalom és a láz kezelésére alkalmazott dózisban is.

·       ha szájon át szedhető vérhígítókkal (orális antikoagulánsokkal) kezelik és korábban valamikor volt gyomor-vagy nyombélfekélye. Ebben az esetben kerülni kell az acetilszalicilsav alkalmazását magas (gyulladásgátló) dózisban, vagy a fájdalom és a láz kezelésére alkalmazott dózisban is.

 

Beszéljen kezelőorvosával vagy gyógyszerészével mielőtt az acetilszalicilsavat a következők közül bármelyik gyógyszerrel együtt szedi:

·       szájon át szedhető vérhígítókkal (orális antikoagulánsokkal) együtt, amennyiben az acetilszalicilsavat a fájdalom és a láz kezelésére szedi és korábban soha nem volt gyomor- vagy nyombélfekélye.

·       nem-szteroid gyulladásgátlókkal együtt, az acetilszalicilsavat magas (gyulladásgátló) dózisban vagy a fájdalom és a láz kezelésére alkalmazott dózisban szedve.

·       terápiás dózisban alkalmazott, vagy időskorú (65 éves vagy annál idősebb) betegnél alkalmazott heparinnal együtt szedve, az acetilszalicilsavat magas (gyulladásgátló) dózisban, kiváltképpen reumás megbetegedés kezelésére, vagy a fájdalom és a láz kezelésére alkalmazott dózisban szedve.

·       trombolitikumokkal.

·       klopidogrellel.

·       tiklopidinnel.

·       köszvényben alkalmazott húgysav-ürítő gyógyszerekkel (pl. benzbromaron, probenicid).

·       glükokortikoidokkal (kivéve a hidrokortizon pótló terápia), amennyiben az acetilszalicilsavat magas (gyulladásgátló) dózisban használják.

·       permetrexeddel, enyhe vagy közepes vesekárosodásban szenvedő betegek esetén.

·       anagreliddel.

·       olyan gyógyszerekkel, amelyekkel a vízvisszatartást kezelik (diuretikumok).

·       angiotenzin konvertáló enzim-gátlókkal, angiotenzin II receptor antagonistákkal.

·       20 mg/hét vagy ennél kisebb dózisú metotrexáttal.

·       helyi hatással rendelkező gyomor-bélrendszeri készítményekkel, például savlekötőkkel és aktív szénnel.

·       deferazirox-al.

·       szelektív szerotonin visszavétel-gátlókkal (például: citalopram, esciptalopram, fluoxetin, fluvoxamin, paroxetin, szertralin).

 

Feltétlenül tájékoztassa kezelőorvosát vagy gyógyszerészét a jelenleg vagy nemrégiben szedett, valamint szedni tervezett egyéb gyógyszereiről.

 

Az Aspirin Ultra tabletta egyidejű bevétele alkohollal

Ne szedje az Aspirin Ultra bevont tablettát alkohollal.

 

Terhesség, szoptatás és termékenység

Ha Ön terhes vagy szoptat, illetve ha fennáll Önnél a terhesség lehetősége vagy gyermeket szeretne, a gyógyszer alkalmazása előtt beszéljen kezelőorvosával vagy gyógyszerészével.

 

Terhesség

A terhesség első öt hónapjában beszéljen kezelőorvosával mielőtt alkalmazza ezt a gyógyszert vagy más acetilszalicilsav tartalmú készítményt. A terhesség 6. hónapjának a kezdetétől (24 hét telt el a menstruáció elmaradása óta) tilos ezt a gyógyszert szednie, mert komoly ártalmat okozhat Önnek vagy gyermekének.

Amennyiben terhesen vette be ezt a gyógyszert, azonnal keresse fel orvosát.

 

Szoptatás

Ez a gyógyszer átjuthat az anyatejbe. Elővigyázatosságból szoptatás ideje alatt az Aspirin Ultra 500 mg bevont tabletta alkalmazása nem javasolt.

 

Termékenyég

Ez a készítmény egy olyan gyógyszercsoporthoz tartozik, amely károsíthatja a női termékenységet. Ez a hatás a kezelés felfüggesztésével visszaállítható.

 

A készítmény hatásai a gépjárművezetéshez és a gépek kezeléséhez szükséges képességekre

Az acetilszalicilsav nem befolyásolja a gépjárművezetéshez és a gépek kezeléséhez szükséges képességeket.

 

 

3.       Hogyan kell szedni az Aspirin Ultra 500 mg bevont tablettát?

 

Ezt a gyógyszert mindig pontosan a betegtájékoztatóban leírtaknak, vagy az Ön kezelőorvosa vagy gyógyszerésze által elmondottaknak megfelelően szedje. Amennyiben nem biztos az adagolást illetően, kérdezze meg kezelőorvosát vagy gyógyszerészét.

 

A készítmény ajánlott adagja

Kizárólag szájon át történő alkalmazásra. A tablettát/tablettákat sok folyadékkal vegye be.

 

Alkalmazása felnőtteknél és (16 éves és idősebb) serdülőknél

·       1 tabletta a javasolt egyszeri adag, amelyet szükség szerint minimum 4 óra eltelte után ismét bevehet. Erősebb láz vagy fájdalom esetén a javasolt egyszeri adag 2 tabletta, amelyet szükség szerint minimum 4 óra eltelte után ismét bevehet.

·       A napi teljes adag nem haladhatja meg a 6 tablettát.

 

Alkalmazása időskorú betegeknél (65 éves és ennél idősebb)

·       1 tabletta a javasolt egyszeri adag, amelyet szükség szerint minimum 4 óra eltelte után ismét bevehet.

·       A napi teljes adag nem haladhatja meg a 4 tablettát.

 

Alkalmazása 12-15 év közötti serdülőknél (40-50 kg)

·       Az adag a serdülő testtömegétől függ, a hivatkozott kor csak tájékozódásra szolgál.

·       1 tabletta a javasolt egyszeri adag, amelyet szükség szerint minimum 4 óra eltelte után ismét bevehet.

·       A napi teljes adag nem haladhatja meg a 6 tablettát.

 

Alkalmazása speciális betegcsoportoknál

·       Károsodott májfunkció vagy vesefunkció vagy keringési probléma (pl. szívelégtelenség vagy súlyos vérzési) esetén kérje ki kezelőorvosa vagy gyógyszerésze tanácsát.

·       12 évnél fiatalabb gyermekek (40 kg-nál kisebb testsúly): ne alkalmazza orvosi javallat nélkül.

 

Ne szedje ezt a készítmény láz esetén 3 napnál tovább, fájdalom esetén 3-4 napnál tovább, csak ha a kezelőorvosa másképp rendeli.

 

Ha az előírtnál több Aspirin Ultra 500 mg bevont tablettát vett be

A kezelés során lehetséges, hogy fülcsengést, hallásvesztés érzését, fejfájást, szédülést fog tapasztalni – ezek a túladagolás tipikus jelei.

Amennyiben felmerül a gyanúja a gyógyszer túladagolásának, hagyja abba a kezelést és azonnal keresse fel kezelőorvosát.

 

Ha elfelejtette bevenni az Aspirin Ultra 500 mg bevont tablettát

Ne vegyen be kétszeres adagot a kihagyott tabletta pótlására.

 

 

4.       Lehetséges mellékhatások

 

Mint minden gyógyszer, így ez a gyógyszer is okozhat mellékhatásokat, amelyek azonban nem mindenkinél jelentkeznek.

 

Gyakoriság: nem ismert (a rendelkezésre álló adatokból nem állapítható meg).

 

Az acetilszalicilsav miatt fellépő lehetséges mellékhatások:

Ezek mind nagyon súlyos, akár azonnali orvosi ellátást vagy kórházi kezelést is igénylő mellékhatások. Azonnal keresse fel kezelőorvosát vagy menjen a legközelebbi kórházba, ha az alábbiak közül bármelyiket észleli:

·       vérzés (orrvérzés, ínyvérzés, vörös foltok a bőr alatt, stb.)

·       allergiás reakciók, például bőrkiütés, asztmás roham vagy arcduzzanat nehézlégzéssel együtt

·       fejfájás, szédülés, hallásvesztés érzete, tinnitus (fülcsengés), amelyek általában a túladagolás tünetei

·       agyi vérzés

·       hasfájás

·       gyomor-bélrendszeri vérzés. Lásd „Figyelmeztetések és óvintézkedések” pont. Ezek gyakrabban fordulnak elő magas dózisok alkalmazás során.

·       májenzimek emelkedése, általában visszafordítható a kezelés abbahagyásával, májkárosodás (főleg májsejtek)

·       csalánkiütés, bőrreakciók

·       Reye szindróma (zavart tudatállapot vagy rendellenes viselkedés vagy hányás) acetilszalicilsavat kapó vírusos fertőzésben szenvedő gyermekek esetén (lásd 2. pont: Tudnivalók az Aspirin Ultra 500 mg bevont tabletta szedése előtt)

 

Mellékhatások bejelentése

 

Ha Önnél bármilyen mellékhatás jelentkezik, tájékoztassa kezelőorvosát vagy gyógyszerészét. Ez a betegtájékoztatóban fel nem sorolt bármilyen lehetséges mellékhatásra is vonatkozik. A mellékhatásokat közvetlenül a hatóság részére is bejelentheti az V. függelékben található elérhetőségeken keresztül.

A mellékhatások bejelentésével Ön is hozzájárulhat ahhoz, hogy minél több információ álljon rendelkezésre a gyógyszer biztonságos alkalmazásával kapcsolatban.

 

 

5.       Hogyan kell az Aspirin Ultra 500 mg bevont tablettát tárolni?

 

A gyógyszer gyermekektől elzárva tartandó!

 

A dobozon feltüntetett lejárati idő (EXP) után ne szedje ezt a gyógyszert. A lejárati idő a megadott hónap utolsó napjára vonatkozik.

 

Legfeljebb 30°C-on tárolandó.

 

Ne szedje ezt a gyógyszert, ha a bomlás látható jeleit észleli.

 

Semmilyen gyógyszert ne dobjon a szennyvízbe vagy a háztartási hulladékba. Kérdezze meg gyógyszerészét, hogy mit tegyen a már nem használt gyógyszereivel. Ezek az intézkedések elősegítik a környezet védelmét.

 

 

6.       A csomagolás tartalma és egyéb információk

 

Mit tartalmaz az Aspirin Ultra 500 mg bevont tabletta

A készítmény hatóanyaga az acetilszalicilsav.

500 mg acetilszalicilsav bevont tablettánként.

 

Egyéb összetevők: vízmentes kolloid szilícium-dioxid, vízmentes nátrium-karbonát

Bevonat: karnauba pálmaviasz, hipromellóz, cink-sztearát

 

Milyen az Aspirin Ultra 500 mg bevont tabletta külleme és mit tartalmaz a csomagolás

Ez a készítmény fehér vagy csaknem fehér, kerek, mindkét oldalán domború felületű 12 mm-es bevont tabletta. A tabletta egyik oldalán „BA500”, a másik oldalán „Bayer kereszt” jelzéssel.

8 db, 12 db, 20 db, 24 db, 40 db, 60 db, 80 db tablettát tartalmazó fóliacsík (papír – PE – alumínium – kopolimer fólia) dobozban

Nem feltétlenül mindegyik kiszerelés kerül kereskedelmi forgalomba.

 

A forgalomba hozatali engedély jogosultja és a gyártó

 

A forgalomba hozatali engedély jogosultja:

Bayer Hungária Kft.

1123 Budapest,

Alkotás u. 50.

 

A gyártó:

Bayer Bitterfeld GmbH

Salegaster Chausee 1

06803 Bitterfeld-Wolfen

Németország

 

OGYI-T-01505/10             8x                papír - PE - alumínium - kopolimer fóliacsíkban és dobozban

OGYI-T-01505/11             12x              papír - PE - alumínium - kopolimer fóliacsíkban és dobozban

OGYI-T-01505/12             20x              papír - PE - alumínium - kopolimer fóliacsíkban és dobozban

OGYI-T-01505/13             40x              papír - PE - alumínium - kopolimer fóliacsíkban és dobozban

 

 

A betegtájékoztató legutóbbi felülvizsgálatának dátuma: 2013. október

  • Budapest
  • Budapest, III.
    Csobánka tér 1.

    Raktáron

    >
  • Budapest, III.
    Boglár utca 3.

    Raktáron

    >
  • Budapest, III.
    Heltai Jenő tér 1-3.

    Raktáron

    >
  • Budapest, V.
    Irányi utca 15.

    Raktáron

    >
  • Budapest, V.
    Hold utca 21.

    Raktáron

    >
  • Budapest, VIII.
    Rákóczi út 39.

    Raktáron

    >
  • Budapest, IX.
    Lónyay utca 5.

    Raktáron

    >
  • Budapest, IX.
    Könyves Kálmán krt. 12-14.

    Raktáron

    >
  • Budapest, X.
    Kőrösi Csoma sétány 10.

    Raktáron

    >
  • Budapest, XI.
    Tétényi út 63.

    Raktáron

    >
  • Budapest, XIII.
    Váci út 87.

    Raktáron

    >
  • Budapest, XIII.
    Váci út 9-15.

    Raktáron

    >
  • Budapest, XIII.
    Lehel út 74-76.

    Raktáron

    >
  • Budapest, XIII.
    Pozsonyi út 2.

    Raktáron

    >
  • Budapest, XIII.
    Rokolya utca 1-13.

    Raktáron

    >
  • Budapest, XIV.
    Örs vezér tere 24. (Sugár)

    Raktáron

    >
  • Budapest, XIV.
    Hungária krt. 48-58.

    Raktáron

    >
  • Budapest, XIV.
    Kerepesi út 24.

    Raktáron

    >
  • Budapest, XV.
    Hősök útja 1.

    Raktáron

    >
  • Budapest, XV.
    Nyírpalota utca 54.

    Raktáron

    >
  • Budapest, XV.
    Rákos út 5.

    Raktáron

    >
  • Budapest, XVII.
    Pesti út 34.

    Raktáron

    >
  • Budapest, XVIII.
    Thököly út 3.

    Raktáron

    >
  • Budapest, XVIII.
    Nemes utca 16.

    Raktáron

    >
  • Budapest, XVIII.
    Vándor Sándor utca 1.

    Raktáron

    >
  • Budapest, XIX.
    Üllői út 201. (Shopmark)

    Raktáron

    >
  • Budapest, XIX.
    Üllői út 257.

    Raktáron

    >
  • Budapest, XIX.
    Csengő utca 3.

    Raktáron

    >
  • Budapest, XX.
    Igló utca 2.

    Raktáron

    >
  • Budapest, XXII.
    Káldor Adolf utca 3-5.

    Raktáron

    >
  • Budapest, XXIII.
    Bevásárló utca 2. (Auchan)

    Raktáron

    >
  • Vidék
  • Aszód
    Szabadság tér 2.

    Raktáron

    >
  • Balassagyarmat
    Teleki utca 2.

    Raktáron

    >
  • Bátonyterenye
    Molnár Sándor út 1-3.

    Raktáron

    >
  • Bátonyterenye
    Vasút út 5.

    Raktáron

    >
  • Bázakerettye
    Fő utca 22.

    1-3 munkanapon belül átvehető

    >
  • Békéscsaba
    Andrássy út 37-43. (Csaba Center)

    Raktáron

    >
  • Celldömölk
    Széchenyi utca 5.

    Raktáron

    >
  • Csesztreg
    Rákóczi utca 1.

    Raktáron

    >
  • Debrecen
    Csapó utca 30. (Fórum)

    Raktáron

    >
  • Debrecen
    Széchenyi u. 1.

    Raktáron

    >
  • Debrecen
    Péterfia út 18. (Debrecen Plaza)

    Raktáron

    >
  • Dombóvár
    Hunyadi János tér 10. A ép. Fsz. 2.

    Raktáron

    >
  • Dombóvár
    Hunyadi tér 27. fsz. 8.

    Raktáron

    >
  • Eger
    Zalár út 9.

    Raktáron

    >
  • Girincs
    Sport tér 1.

    Raktáron

    >
  • Gyöngyös
    Szövetkezet utca 8.

    Raktáron

    >
  • Gyöngyös
    Kossuth Lajos utca 36.

    Raktáron

    >
  • Győr
    Semmelweis utca 8.

    Raktáron

    >
  • Győr
    Baross Gábor út 4.

    Raktáron

    >
  • Győr
    Pálffy utca 8.

    Raktáron

    >
  • Győr
    Árpád út 47.

    Raktáron

    >
  • Győr
    Bem tér 14/b

    Raktáron

    >
  • Héviz
    Kossuth Lajos utca 5.

    Raktáron

    >
  • Jánosháza
    Bajcsy-Zsilinszky utca 4.

    Raktáron

    >
  • Kaposvár
    Fő út 37-39.

    Raktáron

    >
  • Kapuvár
    Fő tér 10.

    Raktáron

    >
  • Kecskemét
    Dunaföldvári út 2. (Auchan)

    Raktáron

    >
  • Keszthely
    Rákóczi tér 12/a

    Raktáron

    >
  • Keszthely
    Kossuth Lajos utca 37.

    Raktáron

    >
  • Keszthely
    Tapolcai út 37. (Interspar)

    Raktáron

    >
  • Kisbér
    Batthyányi tér 4.

    Raktáron

    >
  • Kiskunmajsa
    Fő utca 72.

    Raktáron

    >
  • Kisvárda
    Városmajor utca 72.

    Raktáron

    >
  • Kunszentmárton
    Kossuth utca 4.

    Raktáron

    >
  • Kőszeg
    Pogányi út 7.

    Raktáron

    >
  • Lenti
    Takarék köz 10/A.

    Raktáron

    >
  • Maglód
    Eszterházy János utca 1. (Auchan)

    Raktáron

    >
  • Mikepércs
    Orosz István utca 12.

    Raktáron

    >
  • Miskolc
    Szentgyörgy utca 25.

    Raktáron

    >
  • Miskolc
    József Attila út 87. (Auchan)

    Raktáron

    >
  • Miskolc
    Árpád utca 25. fszt. 2.

    Raktáron

    >
  • Mohács
    Kossuth Lajos utca 66.

    Raktáron

    >
  • Nagykanizsa
    Tavasz utca 26.

    Raktáron

    >
  • Nagykanizsa
    Rozgonyi utca 1.

    Raktáron

    >
  • Nagykanizsa
    Táborhely utca 4.

    Raktáron

    >
  • Nyíregyháza
    Hősök tere 1.

    Raktáron

    >
  • Nyíregyháza
    Pazonyi út 36. (Tesco)

    Raktáron

    >
  • Pacsa
    Szent István tér 7.

    Raktáron

    >
  • Paks
    Tolnai út 2/1. Tesco

    Raktáron

    >
  • Pilisvörösvár
    Fő utca 124.

    Raktáron

    >
  • Pápa
    Fő utca 24-26. fszt. 1.

    Raktáron

    >
  • Pécs
    Citrom utca 10.

    Raktáron

    >
  • Pécs
    Egressy utca 1.

    Raktáron

    >
  • Salgótarján
    Fő tér 2.

    Raktáron

    >
  • Szeged
    Londoni krt. 3. (Árkád)

    Raktáron

    >
  • Szeged
    Algyői út 1.

    Raktáron

    >
  • Szeged
    Bérkert utca 25.

    Raktáron

    >
  • Szekszárd
    Tartsay Vilmos utca 9. (Interspar)

    Raktáron

    >
  • Szekszárd
    Széchenyi utca 64.

    Raktáron

    >
  • Szentes
    Sima Ferenc utca 38.

    Raktáron

    >
  • Szigetszentmiklós
    Radnóti utca 4.

    Raktáron

    >
  • Szolnok
    Ady Endre utca 28/a (Pláza)

    Raktáron

    >
  • Szombathely
    Stromfeld Aurél utca 15/A

    Raktáron

    >
  • Szombathely
    Fő tér 31.

    Raktáron

    >
  • Szombathely
    Fő tér 12.

    Raktáron

    >
  • Szombathely
    Újvilág utca 1. (Interspar)

    Raktáron

    >
  • Szécsény
    Rákóczi út 94.

    Raktáron

    >
  • Szécsény
    Király utca 1.

    Raktáron

    >
  • Székesfehérvár
    Sostói ipari park, Holland fasor 2. (Auchan)

    Raktáron

    >
  • Székesfehérvár
    Aszalvölgyi út 1. (Tesco)

    Raktáron

    >
  • Székesfehérvár
    Távirda utca 8.

    Raktáron

    >
  • Sármellék
    Dózsa utca 103.

    1-3 munkanapon belül átvehető

    >
  • Sárvár
    Alkotmány utca 4.

    Raktáron

    >
  • Tiszafüred
    Fő út 27.

    Raktáron

    >
  • Veszprém
    Kossuth Lajos utca 8

    Raktáron

    >
  • Veszprém
    Ady Endre utca 71/b

    Raktáron

    >
  • Vác
    Zrínyi Miklós utca 9.

    Raktáron

    >
  • Zalaapáti
    Szt.István tér 7.

    Raktáron

    >
  • Zalaegerszeg
    Kossuth u. 29-33.

    Raktáron

    >
  • Zalaegerszeg
    Köztársaság utca 55.

    Raktáron

    >
  • Zalaegerszeg
    Landorhegyi utca 4.

    Raktáron

    >
  • Zalaegerszeg
    Széchenyi tér 2.

    Raktáron

    >
  • Zalakaros
    Fő út 1.

    Raktáron

    >
  • Zalakomár
    Árpád utca 8.

    Raktáron

    >
  • Zalaszentgrót
    Dózsa utca 9.

    Raktáron

    >
  • Zirc
    József Attila utca 8.

    Raktáron

    >
  • Érd
    Bajcsy-Zsilinszky út 40

    Raktáron

    >
  • Ózd
    Vasvár út 52-60.

    Raktáron

    >

A készletinformációk tájékoztató jellegűek, a termék átvételi lehetőségéről e-mailben értesítjük!

Ingyenes személyes átvétel az ország 115 pontján!

Rendeljen most, és vegye át akár néhány órán belül* rendelését az ország 115 BENU Gyógyszertárának egyikében ingyenesen.

 

Kiszállítás futárszolgálattal, 11 000 Ft-tól ingyenesen!

Válassza futárszolgálati kiszállítás szolgáltatásunkat és rendelését akár a következő munkanapon** kézbesítjük. A szolgáltatás díja 695 Ft, 11 000 Ft feletti megrendelés esetén ingyenes! Átlagos szállítási idő: 1-3 munkanap.

 

 

Európai kiszállítás - International shipping in EU!

 

We can deliver your order to 19 countries in the EU. Delivery time: 3-7 working days.

 

Kiszállítás már 19 európai országba 3-7 munkanap alatt.

 

Shipping cost - Szállítási díjak:

Austria: 2 995 Ft

Belgium: 6 995 Ft

Bulgaria: 2 995 Ft

Croatia (Horvátország): 2 995 Ft

Czech Republic (Csehország): 6 995 Ft

France (Franciaország): 9 995 Ft

Germany (Németország): 6 995 Ft

Ireland (Írország): 9 995 Ft

Italy (Olaszország): 6 995 Ft

Luxemburg: 6 995 Ft

Netherlands (Hollandia): 6 995 Ft

Poland (Lengyelország): 6 995 Ft

Portugal (Portugália): 9 995 Ft

Romania: 2 995 Ft

Spain (Spanyolország): 9 995 Ft

Slovakia: 2 995 Ft

Slovenia: 2 995 Ft.

 

 

*Tájékoztató jellegű adat, Amennyiben a megrendelésben szereplő összes termék elérhetősége a kiválasztott gyógyszertárban Raktáron. Minden megrendelést a kiválasztott gyógyszertár raktáron lévő termékek esetében 1 munkanapon belül visszaigazol, az átlagos visszaigazolási idő 4 óra. Amennyiben a kiválasztott gyógyszertárban legalább 1 termék nem elérhető a rendelésből, így a rendelés visszaigazolása a hiányzó termék beérkezésének napján kerül visszaigazolásra, mely akár 3 munkanap is lehet.

 

**Tájékoztató jellegű adat, Amennyiben a megrendelését munkanapon reggel 8 órág leadja és a  termék raktáron van, rendelése a következő munkanapon kézbesítésre kerül, a 8 óra után leadott megrendelések leghamarabb a második munkanapon kerülnek kiszállításra. A kiszállítás átlagos ideje: 1-3 munkanap.

  • Kérdése lenne, de nincs ideje leszaladni a gyógyszertárba? Írja meg kérdését röviden, és gyógyszerészünk három napon belül válaszol Önnek.

Szabályzat

Termék hozzáadva a kosárhozx
Hatóanyag:
Kosár megtekintése
Hiba!x
Nem adhat hozzá 100-nál több terméket a kosárhoz.
Hiba!x
A termékből nincs az Ön által kért mennyiség készleten.
Maximális rendelhető mennyiség: