Vény nélkül kapható
Vény nékül kapható gyógyszer
EP kártyával kapható
Egészségpénztári kártyára vásárolható

Symptomed Wick belsőleges oldathoz por citrom ízű 10x

A SymptoMed Wick Citrom ízű por a megfázás, a meghűlés és az influenza tüneteinek – úgymint fejfájás, általános fájdalmak, torokfájás, orrdugulás – enyhítésére szolgál és lázcsillapításra szolgál.

Készleten

Díjmentes személyes átvétel az alábbi gyógyszertárakban
Belföldi kiszállítás, csomagpont: 650 Ft-tól
International shipping available, more info

Ár: 2 599 Ft

Egységár: 259,90 Ft/db

Vagy

Egységár: 259,90 Ft/db

Az ár internetes megrendelés esetén érvényes.

A kockázatokról és a mellékhatásokról olvassa el a betegtájékoztatót, vagy kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét!

Symptomed Wick belsőleges oldathoz por citrom ízű 10x leírása, használati útmutató

Besorolás típusa Vény nélkül kapható gyógyszer
Kiszerelés 10x

Betegtájékozató Symptomed Wick belsőleges oldathoz por citrom ízű 10x

BETEGTÁJÉKOZTATÓ: INFORMÁCIÓK A FELHASZNÁLÓ SZÁMÁRA

 

SymptoMed Wick Citrom ízű por belsőleges oldathoz

Paracetamol 1000 mg, Fenilefrin-hidroklorid 12,2 mg

 

 

Olvassa el figyelmesen az alábbi betegtájékoztatót, mely az Ön számára fontos információkat tartalmaz.

Ez a gyógyszer orvosi rendelvény nélkül kapható. Mindemellett az optimális hatás érdekében elengedhetetlen e gyógyszer körültekintő bevétele.

-                 Tartsa meg a betegtájékoztatót, mert a benne szereplő információkra a későbbiekben is szüksége lehet.

-                 További információkért vagy tanácsért forduljon gyógyszerészéhez.

-                 Sürgősen forduljon orvosához, ha tünetei 5 napon belül nem enyhülnek, vagy éppen súlyosbodnak.

-                 Ha bármely mellékhatás súlyossá válik, vagy ha a betegtájékoztatóban felsorolt mellékhatásokon kívül egyéb tünetet észlel, kérjük, értesítse orvosát vagy gyógyszerészét.

 

A betegtájékoztató tartalma:

1.    Milyen típusú gyógyszer a SymptoMed Wick Citrom ízű por és milyen betegségek esetén alkalmazható?

2.    Tudnivalók a SymptoMed Wick Citrom ízű por szedése előtt

3.    Hogyan kell szedni a SymptoMed Wick Citrom ízű port

4.        Lehetséges mellékhatások

5.        Hogyan kell az SymptoMed Wick Citrom ízű port tárolni?

6.    További információk

 

 

1.             MILYEN TÍPUSÚ GYÓGYSZER A SYMPTOMED WICK CITROM ÍZŰ POR ÉS MILYEN BETEGSÉGEK ESETÉN ALKALMAZHATÓ?

 

A SymptoMed Wick Citrom ízű por a megfázás, a meghűlés és az influenza tüneteinek – úgymint fejfájás, általános fájdalmak, torokfájás, orrdugulás – enyhítésére szolgál és lázcsillapításra szolgál. Két hatóanyagot tartalmaz:

  • A paracetamol egy jól ismert fájdalomcsillapító, amely a lázat is csökkenti.
  • A fenilefrin-hidroklorid (orrdugulás elleni szer) csökkenti az orrjárat duzzanatát, így enyhíti az orrdugulást.

 

2.       TUDNIVALÓK A SYMPTOMED WICK CITROM ÍZŰ POR SZEDÉSE ELŐTT

 

Ne alkalmazza a SymptoMed Wick Citrom ízű por készítményt:

·         ha allergiás (túlérzékeny) a paracetamolra, fenilefrinre vagy az SymptoMed Wick Citrom ízű por egyéb összetevőjére (lásd 6. pont).

·         ha súlyos szívbetegségben szenved

·         ha magas a vérnyomása (esszenciális hipertónia)

·         ha súlyos májbetegségben szenved

·         vesebetegségben szenved vagy veseproblémái vannak

·         súlyos pajzsmirigy túltengésben szenved (hipertireózis)

·         szűk zugú zöldhályogban szenved (a szem belső nyomása megemelkedett)

·         monoamin-oxidáz gátlókat (MAOI-kat) szed vagy szedett az elmúlt két hétben

·         ha egyéb orrdugulást enyhítő gyógyszereket szed meghűlés és influenza esetén

 

A SymptoMed Wick Citrom ízű por nem adható 15 évesnél fiatalabb gyermekeknek.

 

Fontos: Paracetamolt tartalmaz. Ne szedje együtt más paracetamol tartalmú készítménnyel.

Túladagolás esetén azonnal orvoshoz kell fordulni, akkor is, ha jól érzi magát, a késleltetett, súlyos májkárosodás kockázata miatt.

 

A SymptoMed Wick Citrom ízű por fokozott elővigyázatossággal alkalmazható

  • ha problémája van a májműködésével
  • ha pajzsmirigytúltengése van (hipertireózis)
  • ha Ön férfi és prosztata megnagyobbodásban szenved, mert ilyen esetben vizelési nehézségei súlyosbodhatnak
  • ha cukorbeteg vagy vérkeringési problémája van (így Raynaud-szindrómás)
  • ha alultáplált (kórosan sovány)
  • ha glükóz-6-foszfát-dehidrogenáz hiányban (genetikai betegség) szenved
  • ha terhes vagy szoptat

 

A kezelés ideje alatt szedett egyéb gyógyszerek

A SymptoMed Wick Citrom ízű por szedése előtt kérjük tájékoztassa orvosát vagy gyógyszerészét, ha az alábbiakat szedi:

  • paracetamolt vagy más orrdugulás elleni szert tartalmazó gyógyszer a meghűlés és influenza kezelésére

Ha ezeket szedi, akkor ne alkalmazza a SymptoMed Wick Citrom ízű por készítményt.

  • monoamine-oxidáz gátlók (MAOI-k) a depresszió, illetve a Parkinson-kór kezelésére. Ne szedje a SymptoMed Wick Citrom ízű por készítményt, ha az elmúlt 14 napban MAOI-ket szedett.
  • triciklusos antidepresszánsok a depresszió kezelésére, például amitriptilin vagy imipramin.
  • vérnyomáscsökkentő gyógyszerek, így például béta-blokkolók, valamint a szív működését javító, illetve a szabálytalan szívverést korrigáló gyógyszerek (digoxin, lanoxin, digitoxin)
  • hányinger- és hányáscsillapító gyógyszer (például metoklopramid vagy domperidon)
  • vérhígító gyógyszerek (véralvadásgátlók), mint például warfarin vagy egyéb kumarin-származékok
  • koleszterinszint csökkentők (például kolesztiramin)
  • nyugtatók (barbiturátok)
  • aszpirint tartalmazó készítmények
  • klóramfenikol (antibiotikum)
  • probenecid vagy AZT (zidovudin)

 

A SymptoMed Wick Citrom ízű por egyidejű bevétele bizonyos ételekkel vagy italokkal

A készítményt nem szabad alkoholos italokkal bevenni.

 

Terhesség és szoptatás

A SymptoMed Wick Citrom ízű por alkalmazása nem javasolt terhesség és szoptatásidején. Mielőtt bármilyen gyógyszert elkezdene szedni, beszélje meg kezelőorvosával vagy gyógyszerészével.

 

Fontos információk az SymptoMed Wick Citrom ízű por egyes összetevőiről

A készítmény a következőket tartalmazza:

Aszpartam (E591), fenil-alanin forrás. Fenilketonúriás személyek számára káros lehet.

Szacharóz. Ha orvosa arról tájékoztatta, hogy az Ön szervezete bizonyos cukorféleségekre allergiás, kizárólag orvosa tanácsára vegyen be ebből a gyógyszerből.

 

 

3.       HOGYAN KELL SZEDNI A SYMPTOMED WICK CITROM ÍZŰ PORT

 

Az SymptoMed Wick Citrom ízű port mindig az orvos által elmondottaknak megfelelően szedje. Amennyiben nem biztos az adagolást illetően, kérdezze meg orvosát vagy gyógyszerészét.

 

Adagolás

A készítmény vízben feloldandó por, amelyet forró ital formájában kell bevenni.

Öntsön bele egy tasak port egy normál méretű bögrébe. Töltse meg forró, de forrásban nem lévő vízzel (kb. 250 ml). Hagyja lehűlni iható hőmérsékletre.

 

Felnőttek: Szükség szerint 4-6 óránként 1 tasak.

Serdülőkorúak (15 éves kor feletti gyermekek): Szükség szerint 6 óránként 1 tasak.

 

24 órán belül 4 tasaknál többet nem szabad elfogyasztani.

 

15 éves kor alatti gyermekeknek, kizárólag orvosi utasításra adható.

 

A javasolt adagot nem szabad túllépni!

 

Ha tünetei több mint 5 napig fennmaradnak vagy rosszabbodnak, forduljon orvosához.

 

Ha az előírtnál több SymptoMed Wick Citrom ízű por készítményt vett be:

Azonnal kérjen orvosi segítséget, ha véletlenül az előírtnál többet vett be, akkor is, ha jól érzi magát, a késleltetett, súlyos májkárosodás kockázata miatt.

 

Ha bármilyen további kérdése van a készítmény alkalmazásával kapcsolatban, kérdezze meg orvosát vagy gyógyszerészét.

 

 

4.       LEHETSÉGES MELLÉKHATÁSOK

 

Mint minden gyógyszer, így az SymptoMed Wick Citrom ízű por is okozhat mellékhatásokat, amelyek azonban nem mindenkinél jelentkeznek. Ha az alábbi mellékhatások bármelyikét észleli, vagy bármi egyéb szokatlan tünetet tapasztal, azonnal hagyja abba a gyógyszer szedését.

 

Ritka esetekben a fenilefrin heves szívdobogást (palpitáció) válthat ki.

Ritkán fejfájással, hányással és heves szívdobogással járó magas vérnyomás is előfordulhat.

A fenilefrin alvászavart (álmatlanságot), idegességet, remegést, szorongást, nyugtalanságot, zavartságot, ingerlékenységet és fejfájást is okozhat.

Ezek a mellékhatások ritkák (1000 ember közül kevesebb mint 1-et, de 10000 közül több mint 1-et érintenek).

 

A fenilefrin gyakori mellékhatásai az étvágytalanság, hányinger, illetve hányás (100 ember közül kevesebb mint 1-et, de 10 közül több mint 1-et érintenek).

 

A paracetamollal összefüggésben bizonyos vérsejt rendellenességekről számoltak be, de ez rendkívül ritka (10000 emberből kevesebb mint 1-et érint). Ha ez előfordul, akkor lehetséges tünetei a szokatlan véraláfutások vagy fertőzések, például torokfájás.

 

Ritkán előfordulhatnak allergiás reakciók (például bőrkiütés vagy csalánkiütés); súlyos allergiás reakció (anafilaxiás sokk); asztmás légzés, illetve légzési nehézségek (1000 ember közül kevesebb mint 1-et, de 10000 közül több mint 1-et érintenek).

 

Ha bármely mellékhatás súlyossá válik, vagy ha a betegtájékoztatóban felsorolt mellékhatásokon kívül egyéb tünetet észlel, kérjük, értesítse orvosát vagy gyógyszerészét.

 

 

5.       HOGYAN KELL A SYMPTOMED WICK CITROM ÍZŰ PORT TÁROLNI?

 

A gyógyszer gyermekektől elzárva tartandó!

 

A tasakon vagy a dobozon feltüntetett lejárati idő után ne szedje SymptoMed Wick Citrom ízű por készítményt. A lejárati idő a megadott hónap utolsó napjára vonatkozik.

 

Legfeljebb 25°C-on tárolandó.

 

A gyógyszereket nem szabad a szennyvízzel vagy a háztartási hulladékkal együtt megsemmisíteni. Kérdezze meg gyógyszerészét, hogy szükségtelenné vált gyógyszereit miként semmisítse meg. Ezek az intézkedések elősegítik a környezet védelmét.

 

 

6.       TOVÁBBI INFORMÁCIÓK

 

Mit tartalmaz a SymptoMed Wick Citrom ízű por

 

-                 Hatóanyagai a paracetamol és a fenilefrin-hidroklorid. 1000 mg paracetamol és 12,2 mg fenilefrin-hidroklorid (10 mg fenilefrinnel egyenértékű) tasakonként.

-                 Egyéb összetevők: szacharóz, nátrium-citrát, citromsav, aszkorbinsav, aceszulfám-kálium (E950), aszpartam (E951), kinolin sárga (E104), citrom aromák.

 

Milyen az SymptoMed Wick Citrom ízű por készítmény külleme és mit tartalmaz a csomagolás

A SymptoMed Wick Citrom ízű por: sárga por belsőleges oldathoz, laminált tasakokba és dobozba csomagolva. A készítmény 5 és 10 tasakot tartalmazó dobozban kerül forgalomba.

 

Ha a termékről további információra van szüksége, kérdezze meg gyógyszerészét vagy orvosát, vagy vegye fel a kapcsolatot a forgalomba hozatali engedély jogosultjával.

 

Ezt a gyógyszert az Európai Gazdasági Térség tagállamaiban az alábbi neveken engedélyezték

 

Csehország

Vicks SymptoMed Forte citron

 

Nagy-Britannia

Vicks Cold & Flu Max Strength Hot Drink Lemon

Portugália

Daymed Limão

 

 

 

A forgalomba hozatali engedély jogosultja

 

Wick Pharma, Zweigniederlassung der Procter & Gamble Hungary KKtGmbH, Sulzbacher Str. 40-50, D-65824 Schwalbach am Taunus, Németország

 

Gyártó

Wrafton Laboratories Limited

Braunton,

Devon,

EX33 2DL

Nagy-Britannia

 

OGYI-T-21596/01                  5x

OGYI-T-21596/02                  10x

 

 

A betegtájékoztató engedélyezésének dátuma: 2011. január 06.

A KÉSZLETEK TÁJÉKOZTATÓ JELLEGŰEK!

A megjelölt készletadatok tájékoztató jellegűek és online értékesítés esetén érhetőek el, a gyógyszertári készletek különbözhetnek! A folyamatos értékesítés miatt esetleges készlethiány előfordulhat, melyről a gyógyszertár értesítést küld. A megrendelések visszaigazolása munkanapokon történik, melyről a gyógyszertár értesítést küld!

  • Budapest
  • Budapest, III.
    Boglár utca 3.

    Raktáron

    >
  • Budapest, III.
    Heltai Jenő tér 1-3.

    Raktáron

    >
  • Budapest, III.
    Rákóczi út 36.

    Raktáron

    >
  • Budapest, IV.
    Görgey Artúr utca 28-30. fszt. 1.

    Raktáron

    >
  • Budapest, V.
    Irányi utca 15.

    Raktáron

    >
  • Budapest, V.
    Hold utca 21.

    Raktáron

    >
  • Budapest, VIII.
    Rákóczi út 39.

    Raktáron

    >
  • Budapest, VIII.
    Auróra utca 22-28.

    Raktáron

    >
  • Budapest, IX.
    Lónyay utca 5.

    Raktáron

    >
  • Budapest, IX.
    Könyves Kálmán krt. 12-14.

    Raktáron

    >
  • Budapest, IX.
    Mester utca 4-6.

    Raktáron

    >
  • Budapest, X.
    Kőrösi Csoma sétány 10.

    Raktáron

    >
  • Budapest, XI.
    Tétényi út 63.

    Raktáron

    >
  • Budapest, XI.
    Fehérvári út 82.

    Raktáron

    >
  • Budapest, XI.
    Bartók Béla út 51.

    1-3 munkanapon belül átvehető

    >
  • Budapest, XI.
    Karinthy Frigyes utca 2.

    Raktáron

    >
  • Budapest, XIII.
    Váci út 87.

    Raktáron

    >
  • Budapest, XIII.
    Váci út 9-15.

    Raktáron

    >
  • Budapest, XIII.
    Lehel út 74-76.

    Raktáron

    >
  • Budapest, XIII.
    Pozsonyi út 2.

    Raktáron

    >
  • Budapest, XIII.
    Rokolya utca 1-13.

    Raktáron

    >
  • Budapest, XIII.
    Pap Károly utca 4-6.

    Raktáron

    >
  • Budapest, XIV.
    Örs vezér tere 24. (Sugár)

    Raktáron

    >
  • Budapest, XIV.
    Hungária krt. 48-58.

    Raktáron

    >
  • Budapest, XIV.
    Kerepesi út 24.

    Raktáron

    >
  • Budapest, XIV.
    Örs vezér tere 23. (Szakorvosi Rendelő)

    Raktáron

    >
  • Budapest, XV.
    Hősök útja 1.

    Raktáron

    >
  • Budapest, XV.
    Nyírpalota utca 54.

    Raktáron

    >
  • Budapest, XV.
    Rákos út 5.

    Raktáron

    >
  • Budapest, XVI.
    Jókai utca 2-4.

    Raktáron

    >
  • Budapest, XVII.
    Pesti út 34.

    Raktáron

    >
  • Budapest, XVIII.
    Thököly út 3.

    Raktáron

    >
  • Budapest, XVIII.
    Nemes utca 16.

    Raktáron

    >
  • Budapest, XVIII.
    Vándor Sándor utca 1.

    Raktáron

    >
  • Budapest, XIX.
    Üllői út 201. (Shopmark)

    Raktáron

    >
  • Budapest, XIX.
    Üllői út 257.

    Raktáron

    >
  • Budapest, XIX.
    Csengő utca 3.

    Raktáron

    >
  • Budapest, XX.
    Igló utca 2.

    Raktáron

    >
  • Budapest, XXII.
    Káldor Adolf utca 3-5.

    Raktáron

    >
  • Budapest, XXIII.
    Bevásárló utca 2. (Auchan)

    Raktáron

    >
  • Vidék
  • Abony
    Kossuth tér 17.

    Raktáron

    >
  • Aszód
    Szabadság tér 2.

    Raktáron

    >
  • Baja
    Tóth Kálmán tér 2.

    Raktáron

    >
  • Balassagyarmat
    Teleki utca 2.

    Raktáron

    >
  • Balassagyarmat
    Leiningen Károly út 29.

    1-3 munkanapon belül átvehető

    >
  • Balatonfüred
    Széchenyi István utca 55.

    Raktáron

    >
  • Barcs
    Felszabadulás u. 5.

    Raktáron

    >
  • Bátonyterenye
    Molnár Sándor út 1-3.

    Raktáron

    >
  • Bátonyterenye
    Vasút út 5.

    Raktáron

    >
  • Bázakerettye
    Fő utca 22.

    1-3 munkanapon belül átvehető

    >
  • Békéscsaba
    Andrássy út 37-43. (Csaba Center)

    Raktáron

    >
  • Celldömölk
    Széchenyi utca 5.

    Raktáron

    >
  • Csesztreg
    Rákóczi utca 1.

    Raktáron

    >
  • Debrecen
    Csapó utca 30. (Fórum)

    Raktáron

    >
  • Debrecen
    Széchenyi u. 1.

    Raktáron

    >
  • Debrecen
    Péterfia út 18. (Debrecen Plaza)

    Raktáron

    >
  • Debrecen
    Füredi út 27. (Malompark)

    Raktáron

    >
  • Debrecen
    Csigekert utca 7. fszt. 3.

    Raktáron

    >
  • Debrecen
    Mikepércsi út 73/A.

    Raktáron

    >
  • Dombóvár
    Hunyadi tér 27. fsz. 8.

    Raktáron

    >
  • Dunakeszi
    Barátság utca 29.

    Raktáron

    >
  • Eger
    Zalár út 9.

    Raktáron

    >
  • Fertőd
    Vasút sor 1.

    Raktáron

    >
  • Fertőszentmiklós
    Ifjúság tér 8.

    Raktáron

    >
  • Girincs
    Sport tér 1.

    Raktáron

    >
  • Gyöngyös
    Szövetkezet utca 8.

    Raktáron

    >
  • Gyöngyös
    Kossuth Lajos utca 36.

    Raktáron

    >
  • Győr
    Vasvári Pál utca 1/a (Győr Plaza)

    Raktáron

    >
  • Győr
    Baross Gábor út 4.

    Raktáron

    >
  • Győr
    Pálffy utca 8.

    Raktáron

    >
  • Győr
    Árpád út 47.

    Raktáron

    >
  • Győr
    Bem tér 14/b

    Raktáron

    >
  • Győr
    Budai út 1. (Árkád Győr)

    Raktáron

    >
  • Héviz
    Kossuth Lajos utca 5.

    Raktáron

    >
  • Jánosháza
    Bajcsy-Zsilinszky utca 4.

    Raktáron

    >
  • Kaposvár
    Fő út 37-39.

    Raktáron

    >
  • Kapuvár
    Fő tér 10.

    Raktáron

    >
  • Kecskemét
    Dunaföldvári út 2. (Auchan)

    Raktáron

    >
  • Kecskemét
    Irinyi u. 22.

    Raktáron

    >
  • Keszthely
    Rákóczi tér 12/a

    Raktáron

    >
  • Keszthely
    Kossuth Lajos utca 37.

    Raktáron

    >
  • Keszthely
    Tapolcai út 37. (Interspar)

    Raktáron

    >
  • Kisbér
    Batthyányi tér 4.

    Raktáron

    >
  • Kiskunmajsa
    Fő utca 72.

    Raktáron

    >
  • Kisvárda
    Városmajor utca 72.

    Raktáron

    >
  • Kisvárda
    Kölcsei utca 5.

    Raktáron

    >
  • Kunszentmárton
    Kossuth utca 4.

    Raktáron

    >
  • Kőröshegy
    Petőfi utca 102.

    Raktáron

    >
  • Kőszeg
    Pogányi út 7.

    Raktáron

    >
  • Lenti
    Takarék köz 10/A.

    1-3 munkanapon belül átvehető

    >
  • Maglód
    Eszterházy János utca 1. (Auchan)

    Raktáron

    >
  • Mikepércs
    Orosz István utca 12.

    Raktáron

    >
  • Miskolc
    József Attila út 87. (Auchan)

    Raktáron

    >
  • Miskolc
    Árpád utca 25. fszt. 2.

    Raktáron

    >
  • Mohács
    Kossuth Lajos utca 66.

    Raktáron

    >
  • Nagyigmánd
    Kossuth Lajos utca 42.

    Raktáron

    >
  • Nagykanizsa
    Rozgonyi utca 1.

    Raktáron

    >
  • Nagykanizsa
    Táborhely utca 4.

    Raktáron

    >
  • Nyíregyháza
    Hősök tere 1.

    Raktáron

    >
  • Nyíregyháza
    Pazonyi út 36. (Tesco)

    Raktáron

    >
  • Pacsa
    Szent István tér 7.

    Raktáron

    >
  • Pilis
    Kossuth Lajos út 53.

    Raktáron

    >
  • Pilisvörösvár
    Fő utca 124.

    Raktáron

    >
  • Pápa
    Fő utca 24-26. fszt. 1.

    Raktáron

    >
  • Pécs
    Citrom utca 10.

    Raktáron

    >
  • Pécs
    Egressy utca 1.

    Raktáron

    >
  • Salgótarján
    Fő tér 2.

    Raktáron

    >
  • Salgótarján
    Bem József utca 14-16.

    Raktáron

    >
  • Salgótarján
    Beszterce tér 1.

    Raktáron

    >
  • Salgótarján
    Rákóczi út 20.

    Raktáron

    >
  • Szeged
    Londoni krt. 3. (Árkád)

    Raktáron

    >
  • Szeged
    Algyői út 1.

    Raktáron

    >
  • Szeged
    Bérkert utca 25.

    Raktáron

    >
  • Szeged
    Budai Nagy Antal utca 12.

    Raktáron

    >
  • Szekszárd
    Tartsay Vilmos utca 9. (Interspar)

    Raktáron

    >
  • Szekszárd
    Széchenyi utca 64.

    Raktáron

    >
  • Szentes
    Sima Ferenc utca 38.

    1-3 munkanapon belül átvehető

    >
  • Szigetszentmiklós
    Radnóti utca 4.

    Raktáron

    >
  • Szolnok
    Ady Endre utca 28/a (Pláza)

    Raktáron

    >
  • Szolnok
    Széchenyi körút 121.

    1-3 munkanapon belül átvehető

    >
  • Szolnok
    Krúdy Gyula utca 108.

    Raktáron

    >
  • Szombathely
    Stromfeld Aurél utca 15/A

    Raktáron

    >
  • Szombathely
    Fő tér 31.

    Raktáron

    >
  • Szombathely
    Fő tér 12.

    Raktáron

    >
  • Szombathely
    Újvilág utca 1. (Interspar)

    Raktáron

    >
  • Szombathely
    Szűrcsapó utca 23.

    Raktáron

    >
  • Százhalombatta
    Szent István tér 10. fsz. 35.

    Raktáron

    >
  • Szécsény
    Rákóczi út 94.

    Raktáron

    >
  • Szécsény
    Király utca 1.

    Raktáron

    >
  • Székesfehérvár
    Sostói ipari park, Holland fasor 2. (Auchan)

    Raktáron

    >
  • Székesfehérvár
    Aszalvölgyi út 1. (Tesco)

    Raktáron

    >
  • Székesfehérvár
    Távirda utca 8.

    Raktáron

    >
  • Sármellék
    Dózsa utca 103.

    1-3 munkanapon belül átvehető

    >
  • Sárvár
    Alkotmány utca 4.

    Raktáron

    >
  • Sükösd
    Dózsa György út 162.

    Raktáron

    >
  • Tatabánya
    Béla király krt. 61.

    Raktáron

    >
  • Tiszafüred
    Fő út 27.

    Raktáron

    >
  • Veszprém
    Kossuth Lajos utca 8

    Raktáron

    >
  • Veszprém
    Ady Endre utca 71/b

    Raktáron

    >
  • Vác
    Zrínyi Miklós utca 9.

    Raktáron

    >
  • Vác
    Széchenyi utca 37.

    Raktáron

    >
  • Zalaapáti
    Szt.István tér 7.

    Raktáron

    >
  • Zalaegerszeg
    Köztársaság utca 55.

    Raktáron

    >
  • Zalaegerszeg
    Landorhegyi utca 4.

    Raktáron

    >
  • Zalaegerszeg
    Széchenyi tér 2.

    Raktáron

    >
  • Zalakaros
    Fő út 1.

    Raktáron

    >
  • Zalakomár
    Árpád utca 8.

    1-3 munkanapon belül átvehető

    >
  • Zalaszentgrót
    Dózsa utca 9.

    Raktáron

    >
  • Zirc
    József Attila utca 8.

    Raktáron

    >
  • Érd
    Bajcsy-Zsilinszky út 40

    Raktáron

    >
  • Ózd
    Vasvár út 21.

    Raktáron

    >
 
Átvétel módja12 000 Ft alatt12 000 Ft felett
Személyes átvétel megjelölt BENU Gyógyszertárban
Vegye át rendelését díjmentesen 150 BENU Gyógyszertár egyikében! Figyelem, az elérhető készletek gyógyszertáranként eltérhetnek!
Átvételi pontok megtekintése
INGYENES INGYENES
Belföldi futárszolgálat
Megrendelését az MPL szállítja házhoz 1-3 munkanapon belül.
Utánvét díj vásárlás értékétől függetlenül 120 Ft.
750 Ft INGYENES
MPL PostaPont átvétel
Megrendelését MPL PostaPontokon veheti át, várhatóan 1-3 munkanapon belül.
Utánvét díj vásárlás értékétől függetlenül 120 Ft.
690 Ft INGYENES
DHL EU Shipping
Maximum weight: 2kg. Delivery within the European Union in 4-6 working days, including UK. Only Paypal or online card payment!
Courier partner: DHL / Nemzetközi kiszállítás az EU területére (Egyesült Királyság is.) 4-6 munkanapon belül.
5 395 Ft 5 395 Ft


English versio
n

 

Elérhető fizetési módok


Fizetés átvételkor
Megrendelését a rendelés átvételekor készpénzzel vagy bankkártyával egyenlítheti ki. Belföldi futárszolgálat valamint személyes átvétel Postaponton vagy csomagautomatában az utánvét kezelés díja a rendelés összegétől függetlenül 120 Ft.

Paypal
Webáruházunkban házhoz szállítás esetén lehetőség van a megrendelést online PayPal fizetési szolgáltaón keresztül kifizetni.

Egészségpénztári kártya
Egészségpénztári kártyával fizetni kizárólag gyógyszertári átvétel esetén van lehetőség. Az elfogadott kártyák gyógyszertáranként eltérhet, kérjük érdeklődjön közvetlenül a gyógyszertárnál.

 

Érvényes: 2020. június 29-től

  • Kérdése lenne, de nincs ideje leszaladni a gyógyszertárba? Írja meg kérdését röviden, és gyógyszerészünk három napon belül válaszol Önnek.

Szabályzat

Termék hozzáadva a kosárhozx
Hatóanyag:
Kosár megtekintése
Hiba!x
Nem adhat hozzá 200-nál több terméket a kosárhoz.
Hiba!x
A termékből nincs az Ön által kért mennyiség készleten.
Maximális rendelhető mennyiség: