Vény nélkül kapható
Vény nékül kapható gyógyszer
EP kártyával kapható
Egészségpénztári kártyára vásárolható

Aspirin Komplex 500 mg/30 mg granulátum belsőleges szuszpenzióhoz 20x

Gyors áttekintés

Az Aspirin Komplex granulátum fájdalomcsillapító, gyulladáscsökkentő, lázcsillapító és orrdugulást csökkentő hatással rendelkezik. A fehér granulátum kétféle hatóanyagot tartalmaz: acetilszalicilsavat és pszeudoefedrin-hidrokloridot. Az Aspirin Komplex granulátum orrdugulás enyhítésére, és megfázással kapcsolatos fájdalom és láz csillapítására használatos.

Elérhetőség: KészletenHol van készleten?

Ár: 3 199 Ft

Egységár: 160,00 Ft/db

Vagy

Egységár: 160,00 Ft/db

Az ár internetes megrendelés esetén érvényes.

A kockázatokról és mellékhatásokról olvassa el a betegtájékoztatót, vagy kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét!

Besorolás típusa Vény nélkül kapható gyógyszer
Hatóanyag acidum acetylsalicylicum
Kiszerelés 20x
Betegtájékoztató

BETEGTÁJÉKOZTATÓ: INFORMÁCIÓK A FELHASZNÁLÓ SZÁMÁRA

 

Aspirin Komplex 500 mg/ 30 mg granulátum belsőleges szuszpenzióhoz

 

acetilszalicilsav és pszeudoefedrin-hidroklorid

 

Olvassa el figyelmesen az alábbi betegtájékoztatót, mely az Ön számára fontos információkat tartalmaz.

Ez a gyógyszer orvosi rendelvény nélkül kapható. Mindemellett az optimális hatás érdekében elengedhetetlen e gyógyszer körültekintő alkalmazása.

·                Tartsa meg a betegtájékoztatót, mert a benne szereplő információkra a későbbiekben is szüksége lehet.

·                További információkért vagy tanácsért forduljon gyógyszerészéhez.

·                Sürgősen forduljon orvosához, ha tünetei 3 napon belül nem enyhülnek, vagy éppen súlyosbodnak.

·                Ha bármely mellékhatás súlyossá válik, vagy ha a betegtájékoztatóban felsorolt mellékhatásokon kívül egyéb tünetet észlel, kérjük, értesítse orvosát vagy gyógyszerészét.

 

A betegtájékoztató tartalma:

1.      Milyen típusú gyógyszer az Aspirin Komplex granulátum és milyen betegségek esetén alkalmazható?

2.       Tudnivalók az Aspirin Komplex granulátum alkalmazása előtt

3.       Hogyan kell alkalmazni az Aspirin Komplex granulátumot?

4.       Lehetséges mellékhatások

5.       Hogyan kell az Aspirin Komplex granulátumot tárolni?

6.       További információk.

 

 

1.       MILYEN TÍPUSÚ GYÓGYSZER AZ ASPIRIN KOMPLEX GRANULÁTUM ÉS MILYEN BETEGSÉGEK ESETÉN ALKALMAZHATÓ?

 

Az Aspirin Komplex granulátum fájdalomcsillapító, gyulladáscsökkentő, lázcsillapító és orrdugulást csökkentő hatással rendelkezik. A fehér granulátum kétféle hatóanyagot tartalmaz: acetilszalicilsavat és pszeudoefedrin-hidrokloridot.

Az Aspirin Komplex granulátum orrdugulás enyhítésére, és megfázással kapcsolatos fájdalom és láz csillapítására használatos.

Ha egy tünet erősségével kitűnik a többi tünet közül, inkább olyan gyógyszert kell bevenni, mely csak az egyik hatóanyagot tartalmazza.

 

 

2.      TUDNIVALÓK AZ ASPIRIN KOMPLEX GRANULÁTUM ALKALMAZÁSA ELŐTT

 

Ne szedje az Aspirin Komplex granulátumot

 

·                ha allergiás (túlérzékeny) az acetilszalicilsavra, a pszeduefedrin-hidrokloridra vagy az Aspirin Komplex granulátum egyéb összetevőjére;

·                ha túlérzékeny a szalicilátokra, amelyek közé az acetilszalicilsav is tartozik;

·                ha gyomorfekélye van;

·                ha fokozott a vérzési hajlama;

·                ha terhes vagy szoptat;

·                ha vese, vagy májelégtelensége van;

·                ha súlyos, kezeletlen szívbetegsége van;

·                ha egyidejűleg 15 mg vagy ennél több metotrexátot szed hetente;

·                ha nagyon magas a vérnyomása vagy súlyos koszorúér betegsége van;

·                ha monoaminooxidáz-gátlót (MAOI) tartalmazó hangulatjavító gyógyszert is szed.

 

Az Aspirin Komplex granulátum fokozott elővigyázatossággal alkalmazható:

 

·                ha allergiás más fájdalomcsillapító(k)ra, reuma-ellenes, vagy gyulladásgátló gyógyszerre;

·                ha allergiában szenved (pl. bőrreakciók, viszketés, csalánkiütés), asztmája, szénanáthája, orrnyálkahártya duzzanata (orr polip), vagy krónikus légúti megbetegedése van;

·                ha véralvadásgátló gyógyszereket is szed (antikoagulánsok);

·                ha volt már gyomorfekélye, vagy emésztőrendszeri vérzése;

·                ha vese vagy májkárosodása van;

·                műtét előtt (olyan kis operációkat is beleértve, mint a foghúzás);

·                ha pajzsmirigy túlműködése, cukorbetegsége, szívbetegsége, szemnyomás fokozódása, prosztata megnagyobbodása van, vagy érzékeny a nátha és megfázás elleni készítmények egyes hatóanyagára pl. fenilefrin és efedrin (szimpatomimetikus gyógyszerekre);

·                ha többféle fájdalomcsillapítót együtt szed. Annak a kockázatnak teheti ki magát, hogy a fájdalomcsillapítók rendszeres alkalmazása tartós vesekárosodást okozhat;

·                ha köszvényre hajlamos, kis adagokban az acetilszalicilsav csökkenti a húgysavürítést. Ez köszvényes rohamot okozhat.

 

Kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét, ha nem tudja eldönteni, hogy alkalmazhatja-e az Aspirin Komplex granulátumot.

 

Alkalmazása idős korban:

 

Idősebb betegek különösen érzékenyek lehetnek a pszeudoefedrin központi idegrendszeri hatására és alvászavarokat vagy érzékcsalódásokat (hallucinációkat) idézhet elő.

 

Alkalmazása gyermekkorban:

 

Lehetséges, hogy kapcsolat van a készítmény egyik hatóanyaga (acetilszalicilsav) és a Reye szindróma kialakulása között, ha gyermekeknek adják. A Reye szindróma egy nagyon ritka, de életet veszélyeztető betegség is lehet, ezért az Aspirin Komplex granulátum nem adható 16 évesnél fiatalabb gyermekeknek, hacsak az orvos másként nem rendeli.

 

A kezelés ideje alatt alkalmazott egyéb gyógyszerek

 

Feltétlenül tájékoztassa kezelőorvosát vagy gyógyszerészét a jelenleg, vagy nemrégiben szedett egyéb gyógyszereiről, beleértve a vény nélkül kapható készítményeket is.

 

A következő gyógyszerek hatása változhat, ha együtt szedi Aspirin Komplex granulátummal. Kérjük, beszélje meg kezelőorvosával, ha az alábbi gyógyszerekkel együtt kívánja szedni a készítményt, mivel lehetséges, hogy a beállított adagoláson változtatni kell.

 

Az Aspirin Komplex granulátum fokozza az alábbi gyógyszerek hatását:

·                vérhígító és vérlemezke összecsapódást gátló gyógyszerek, pl. tiklopidin;

·                szájon át vagy injekció formájában a szervezetbe juttatott kortizont vagy prednizolont tartalmazó gyógyszerek;

·                digoxin (szívelégtelenség vagy szabálytalan szívverés kezelésére alkalmazott gyógyszer) koncentrációja nő a vérben;

·                gyulladásgátlók és fájdalomcsillapítók (nem szteroid fájdalomcsillapítók/ gyulladásgátlók).

·                vércukorszint csökkentők (antidiabetikumok);

·                metotrexát – emelkedhet a mellékhatások száma;

·                valproátsav (epilepszia esetén alkalmazott gyógyszer);

·                depresszió-ellenes szerek, beleértve a MAO-gátlókat is;

·                szalbutamol tabletta – gyorsult és szabálytalan szívműködést okozhat. Ez nem zárja ki az aeroszolos hörgőtágító előírt dózisban történő alkalmazását;

·                azon helyileg alkalmazott orrdugulás elleni szerek (pl. orrcseppek), melyek fenilefrint és efedrint vagy más szimpatomimetikus anyagot tartalmaznak.

 

Az Aspirin Komplex granulátum csökkenti az alábbi gyógyszerek hatását:

 

·                vízhajtók (aldoszteron-antagonisták és kacs-diuretikumok);

·                vérnyomás-csökkentők (antihipertenzív szerek pl. guanetidin, metildopa, béta-blokkolók);

·                a köszvény kezelésére szolgáló gyógyszerek, melyek elősegítik a vizelettel történő húgysavürítést (pl. probenecid, szulfinpirazon).

 

Az Aspirin Komplex granulátum egyidejű alkalmazása bizonyos ételekkel vagy italokkal

 

Az Aspirin Komplex granulátum hatását nem befolyásolja az étkezés. A granulátumot 1 pohár vízben feloldva és jól elkeverve kell meginni.

 

Az alkoholfogyasztás az Aspirin Komplex szedésekor növelheti az emésztőrendszeri vérzéses mellékhatás kialakulásának kockázatát és gyengíti a reakcióképességet.

 

Terhesség és szoptatás

 

Minthogy a két gyógyszer kombinációjával nincs tapasztalat, az Aspirin Komplex granulátum nem alkalmazható terhességben és szoptatás idején.

Mielőtt bármilyen gyógyszert elkezdene szedni, kérdezze meg orvosát vagy gyógyszerészét!

 

Termékenység

 

A nem szteroid gyulladáscsökkentőkhöz hasonlóan a készítmény is csökkentheti a nők fogamzóképességét. Ez a folyamat visszafordítható a gyógyszer szedésének leállításával.

 

A készítmény hatásai a gépjárművezetéshez és gépek kezeléséhez szükséges képességekre

 

Az Aspirin Komplex granulátummal történő kezelés a reakciókészséget ronthatja. A kockázat tovább fokozódhat, ha alkoholt is fogyaszt. Ezt figyelembe kell venni olyan esetekben, amikor fokozott figyelemre van szükség, pl. autóvezetéskor.

 

Fontos információk az Aspirin Komplex granulátum egyes összetevőiről

 

Az Aspirin Komplex granulátum tasakonként 2 g szacharózt (cukrot) tartalmaz (ez 0,17 kenyéregységnek felel meg). Ezt figyelembe kell venni, ha Önnek cukorbetegsége van. Amennyiben kezelőorvosa korábban már figyelmeztette Önt, hogy bizonyos cukrokra érzékeny, keresse fel orvosát mielőtt elkezdi szedni ezt a gyógyszert.

 

 

3.       HOGYAN KELL ALKALMAZNI AZ ASPIRIN KOMPLEX GRANULÁTUMOT?

 

Az Aspirin Komplex granulátumot mindig pontosan a betegtájékoztatóban leírtak szerint alkalmazza. Amennyiben nem biztos az adagolást illetően, kérdezze meg orvosát vagy gyógyszerészét.

 

Ha az orvos másként nem rendeli, a szokásos adagolást a következő táblázat mutatja:

 

Kor

Egyszeri adag

Teljes napi adag

Felnőttek

1-2 tasak

Maximum 6 tasak

 

Ha szükséges, az egyes adagokat 4-8 órás időközökkel lehet bevenni. A teljes napi adag nem lehet több mint a 6 tasak.

 

Egy vagy két tasak Aspirin Komplex granulátumot szórjon bele egy pohár vízbe és jól keverje fel.

Az egészet azonnal igya meg.

Megjegyzés: a granulátumok nem oldódnak fel teljesen.

 

Az Aspirin Komplex granulátum nem adható 16 évesnél fiatalabb gyermekeknek, hacsak az orvos másképpen nem rendeli. Az adagolást illetően serdülők esetében kevés tapasztalat áll rendelkezésre, ezért serdülőknek sem adható.

 

Ne szedje a készítményt 3 napnál tovább, hacsak orvosa másképp nem rendeli.

 

Ha az előírtnál több Aspirin Komplex granulátumot vett be

 

Túladagolás esetén a következő tünetek léphetnek fel: fejfájás, szédülés, görcsök, hányinger, fülzúgás, gyors szívverés (tahikardia), mellkasi fájdalom, nyugtalanság vagy légzésrövidülés.

Ha túladagolás gyanúja áll fenn, azonnal orvoshoz kell fordulni.

 

 

4.       LEHETSÉGES MELLÉKHATÁSOK

 

Mint minden gyógyszer, az Aspirin Komplex granulátum is okozhat mellékhatásokat, melyek azonban nem mindenkinél jelentkeznek.

 

Az acetilszalicilsav mellékhatásai a következők lehetnek:

 

Egyes esetekben nagyon súlyos, akár sürgős kórházi kezelést is igénylő mellékhatások jelentkezhetnek, ezért keresse fel kezelőorvosát, ha az alábbiak közül bármelyiket észleli:

 

·                gyomorfekély, mely elszórt esetekben átfúródáshoz vezet;

·                emésztőrendszeri vérzés, mely elszórt esetekben vashiányos anémiához vezethet. Az emésztőrendszeri vérzés jelei: fekete széklet, vérhányás;

·                allergiás reakciók (pl. nehéz-légzés, bőrreakciók, melyek esetleg vérnyomáseséssel járnak), különösen asztmás betegeken.

 

Vannak olyan súlyos mellékhatások, melyek esetén azonnali orvosi ellátásra lehet szükség, ezért jelentkezzen orvosánál, ha az alábbiak közül bármelyiket tapasztalja:

 

·                fokozódó vérzékenység;

·                gyomor- és bélrendszeri rendellenességek pl. gyomorfájás, emésztési zavar és a gyomornyálkahártya gyulladása;

·                májenzimek (fehérjék) emelkedése.

 

Enyhe mellékhatásként az alábbiak jelentkezhetnek:

 

·                Hányinger, hányás, hasmenés.

 

A pszeudoefedrin lehetséges mellékhatásai:

 

Egyes esetekben nagyon súlyos, akár sürgős kórházi kezelést is igénylő mellékhatások jelentkezhetnek, ezért keresse fel kezelőorvosát, ha az alábbiak közül bármelyiket észleli:

 

·                Szívre gyakorolt hatások (pl. gyors szívverés);

·                Vizelet-visszatartás különösen prosztata megnagyobbodásban szenvedő betegeken;

·                A vérnyomás emelkedése, bár ez nem történik meg, ha a vérnyomást kezelik;

·                Álmatlanság, ritkán hallucinációk és más központi idegrendszeri stimuláló hatást fejthet ki;

·                Bőrre gyakorolt hatások (pl. bőrkiütés, csalánkiütés, viszketés).

 

Ha bármelyik fent említett mellékhatás fellép, hagyja abba az Aspirin Komplex granulátum szedését! Keresse fel kezelőorvosát, hogy az orvosa megítélhesse a tünet súlyosságát, és eldönthesse, hogy szükség van-e bármilyen más beavatkozásra.

 

Ha a betegtájékoztatóban felsorolt mellékhatásokon kívül egyéb tünetet észlel, kérjük értesítse orvosát, vagy gyógyszerészét.

 

 

5.       HOGYAN KELL AZ ASPIRIN KOMPLEX GRANULÁTUMOT TÁROLNI?

 

A gyógyszer gyermekektől elzárva tartandó.

A dobozon és a tasakon feltüntetett lejárati idő után ne alkalmazza az Aspirin Komplex granulátumot. A lejárati idő a megadott hónap utolsó napjára vonatkozik.

A gyógyszereket nem szabad a szennyvízzel vagy a háztartási hulladékkal együtt megsemmisíteni. Kérdezze meg gyógyszerészét, hogy szükségtelenné vált gyógyszereit miként semmisítse meg.

Ezek az intézkedések elősegítik a környezet védelmét.

 

 

6.             TOVÁBBI INFORMÁCIÓK

 

Mit tartalmaz az Aspirin Komplex granulátum?

 

500 mg acetilszalicilsav és 30 mg pszeudoefedrin-hidroklorid tasakonként.

Egyéb összetevők: vízmentes citromsav, szacharózt, hipromellóz, szacharin, narancsaroma (mely tartalmaz benzilalkoholt, alfa-tokoferolt, módosított keményítőt és maltodextrint).

 

Milyen a készítmény külleme és mit tartalmaz a csomagolás?

 

Az Aspirin Komplex granulátum fehér vagy sárgás granulátumokat tartalmaz, belsőleges szuszpenzió céljára.

Az Aspirin Komplex granulátum doboza 10 db vagy 20 db tasakot tartalmaz.

 

A forgalomba hozatali engedély jogosultja:

 

Bayer Hungária Kft.

H-1123 Budapest

Alkotás u.50.

 

Gyártó:

 

Bayer Bitterfeld GmbH,

Greppin,

Németország

 

 

OGYI-T-20613/01-02

 

 

Ezt a gyógyszert az Európai Gazdasági Térség tagállamaiban az alábbi neveken engedélyezték:

 

Ausztria: ASPIRIN Complex – Granulat zur Herstellung einer Suspension zum Einnehmen

Németország: ASPIRIN Complex

Luxemburg: Rhinoaspirine

Az engedélyeztetés nem feltétlenül jelenti a kereskedelmi forgalmazást.

 

A betegtájékoztató engedélyezésének dátuma: 2010. december 8.

  • Budapest
  • Budapest, III.
    Csobánka tér 1.

    Raktáron

    >
  • Budapest, III.
    Boglár utca 3.

    Raktáron

    >
  • Budapest, III.
    Heltai Jenő tér 1-3.

    Raktáron

    >
  • Budapest, V.
    Irányi utca 15.

    1-3 munkanapon belül átvehető

    >
  • Budapest, V.
    Hold utca 21.

    Raktáron

    >
  • Budapest, VIII.
    Rákóczi út 39.

    Raktáron

    >
  • Budapest, IX.
    Lónyay utca 5.

    Raktáron

    >
  • Budapest, IX.
    Könyves Kálmán krt. 12-14.

    Raktáron

    >
  • Budapest, X.
    Kőrösi Csoma sétány 10.

    Raktáron

    >
  • Budapest, XI.
    Tétényi út 63.

    Raktáron

    >
  • Budapest, XIII.
    Váci út 87.

    Raktáron

    >
  • Budapest, XIII.
    Váci út 9-15.

    Raktáron

    >
  • Budapest, XIII.
    Lehel út 74-76.

    Raktáron

    >
  • Budapest, XIII.
    Pozsonyi út 2.

    Raktáron

    >
  • Budapest, XIII.
    Rokolya utca 1-13.

    Raktáron

    >
  • Budapest, XIV.
    Örs vezér tere 24. (Sugár)

    Raktáron

    >
  • Budapest, XIV.
    Hungária krt. 48-58.

    Raktáron

    >
  • Budapest, XIV.
    Kerepesi út 24.

    Raktáron

    >
  • Budapest, XV.
    Hősök útja 1.

    Raktáron

    >
  • Budapest, XV.
    Nyírpalota utca 54.

    Raktáron

    >
  • Budapest, XV.
    Rákos út 5.

    Raktáron

    >
  • Budapest, XVII.
    Pesti út 34.

    Raktáron

    >
  • Budapest, XVIII.
    Thököly út 3.

    Raktáron

    >
  • Budapest, XVIII.
    Nemes utca 16.

    Raktáron

    >
  • Budapest, XVIII.
    Vándor Sándor utca 1.

    Raktáron

    >
  • Budapest, XIX.
    Üllői út 201. (Shopmark)

    Raktáron

    >
  • Budapest, XX.
    Igló utca 2.

    Raktáron

    >
  • Budapest, XXII.
    Káldor Adolf utca 3-5.

    Raktáron

    >
  • Budapest, XXIII.
    Bevásárló utca 2. (Auchan)

    Raktáron

    >
  • Vidék
  • Aszód
    Szabadság tér 2.

    Raktáron

    >
  • Balassagyarmat
    Teleki utca 2.

    Raktáron

    >
  • Bátonyterenye
    Molnár Sándor út 1-3.

    Raktáron

    >
  • Bátonyterenye
    Vasút út 5.

    Raktáron

    >
  • Bázakerettye
    Fő utca 22.

    1-3 munkanapon belül átvehető

    >
  • Békéscsaba
    Andrássy út 37-43. (Csaba Center)

    Raktáron

    >
  • Celldömölk
    Széchenyi utca 5.

    Raktáron

    >
  • Csesztreg
    Rákóczi utca 1.

    Raktáron

    >
  • Debrecen
    Csapó utca 30. (Fórum)

    Raktáron

    >
  • Debrecen
    Széchenyi u. 1.

    Raktáron

    >
  • Debrecen
    Péterfia út 18. (Debrecen Plaza)

    Raktáron

    >
  • Dombóvár
    Hunyadi tér 27. fsz. 8.

    Raktáron

    >
  • Dombóvár
    Hunyadi János tér 10. A ép. Fsz. 2.

    Raktáron

    >
  • Eger
    Zalár út 9.

    Raktáron

    >
  • Girincs
    Sport tér 1.

    Raktáron

    >
  • Gyöngyös
    Szövetkezet utca 8.

    Raktáron

    >
  • Gyöngyös
    Kossuth Lajos utca 36.

    Raktáron

    >
  • Győr
    Semmelweis utca 8.

    Raktáron

    >
  • Győr
    Vasvári Pál utca 1/a (Győr Plaza)

    Raktáron

    >
  • Győr
    Baross Gábor út 4.

    Raktáron

    >
  • Győr
    Pálffy utca 8.

    Raktáron

    >
  • Győr
    Árpád út 47.

    Raktáron

    >
  • Győr
    Bem tér 14/b

    Raktáron

    >
  • Héviz
    Kossuth Lajos utca 5.

    Raktáron

    >
  • Jánosháza
    Bajcsy-Zsilinszky utca 4.

    Raktáron

    >
  • Kaposvár
    Fő út 37-39.

    Raktáron

    >
  • Kapuvár
    Fő tér 10.

    Raktáron

    >
  • Kecskemét
    Dunaföldvári út 2. (Auchan)

    Raktáron

    >
  • Keszthely
    Rákóczi tér 12/a

    Raktáron

    >
  • Keszthely
    Kossuth Lajos utca 37.

    Raktáron

    >
  • Keszthely
    Tapolcai út 37. (Interspar)

    Raktáron

    >
  • Kisbér
    Batthyányi tér 4.

    Raktáron

    >
  • Kiskunmajsa
    Fő utca 72.

    Raktáron

    >
  • Kisvárda
    Városmajor utca 72.

    Raktáron

    >
  • Kunszentmárton
    Kossuth utca 4.

    Raktáron

    >
  • Kőszeg
    Pogányi út 7.

    Raktáron

    >
  • Lenti
    Takarék köz 10/A.

    Raktáron

    >
  • Maglód
    Eszterházy János utca 1. (Auchan)

    Raktáron

    >
  • Mikepércs
    Orosz István utca 12.

    Raktáron

    >
  • Miskolc
    Szentgyörgy utca 25.

    Raktáron

    >
  • Miskolc
    József Attila út 87. (Auchan)

    Raktáron

    >
  • Miskolc
    Árpád utca 25. fszt. 2.

    Raktáron

    >
  • Mohács
    Kossuth Lajos utca 66.

    Raktáron

    >
  • Nagykanizsa
    Tavasz utca 26.

    Raktáron

    >
  • Nagykanizsa
    Rozgonyi utca 1.

    Raktáron

    >
  • Nagykanizsa
    Táborhely utca 4.

    Raktáron

    >
  • Nyíregyháza
    Hősök tere 1.

    Raktáron

    >
  • Nyíregyháza
    Pazonyi út 36. (Tesco)

    Raktáron

    >
  • Pacsa
    Szent István tér 7.

    Raktáron

    >
  • Pilisvörösvár
    Fő utca 124.

    Raktáron

    >
  • Páka
    Petőfi utca 2.

    Raktáron

    >
  • Pápa
    Fő utca 24-26. fszt. 1.

    Raktáron

    >
  • Pécs
    Citrom utca 10.

    Raktáron

    >
  • Pécs
    Egressy utca 1.

    Raktáron

    >
  • Salgótarján
    Fő tér 2.

    Raktáron

    >
  • Szeged
    Londoni krt. 3. (Árkád)

    Raktáron

    >
  • Szekszárd
    Tartsay Vilmos utca 9. (Interspar)

    Raktáron

    >
  • Szekszárd
    Széchenyi utca 64.

    Raktáron

    >
  • Szigetszentmiklós
    Radnóti utca 4.

    Raktáron

    >
  • Szolnok
    Ady Endre utca 28/a (Pláza)

    Raktáron

    >
  • Szombathely
    Stromfeld Aurél utca 15/A

    Raktáron

    >
  • Szombathely
    Fő tér 31.

    Raktáron

    >
  • Szombathely
    Fő tér 12.

    Raktáron

    >
  • Szombathely
    Újvilág utca 1. (Interspar)

    Raktáron

    >
  • Szécsény
    Rákóczi út 94.

    Raktáron

    >
  • Szécsény
    Király utca 1.

    Raktáron

    >
  • Székesfehérvár
    Sostói ipari park, Holland fasor 2. (Auchan)

    Raktáron

    >
  • Székesfehérvár
    Aszalvölgyi út 1. (Tesco)

    Raktáron

    >
  • Székesfehérvár
    Távirda utca 8.

    Raktáron

    >
  • Sármellék
    Dózsa utca 103.

    Raktáron

    >
  • Sárvár
    Alkotmány körtér 4.

    Raktáron

    >
  • Tiszafüred
    Fő út 27.

    Raktáron

    >
  • Veszprém
    Kossuth Lajos utca 8

    Raktáron

    >
  • Veszprém
    Ady Endre utca 71/b

    Raktáron

    >
  • Vác
    Zrínyi Miklós utca 9.

    Raktáron

    >
  • Zalaapáti
    Szt.István tér 7.

    Raktáron

    >
  • Zalaegerszeg
    Kossuth u. 29-33.

    Raktáron

    >
  • Zalaegerszeg
    Köztársaság utca 55.

    Raktáron

    >
  • Zalaegerszeg
    Landorhegyi utca 4.

    Raktáron

    >
  • Zalaegerszeg
    Széchenyi tér 2.

    Raktáron

    >
  • Zalakaros
    Fő út 1.

    Raktáron

    >
  • Zalakomár
    Árpád utca 8.

    Raktáron

    >
  • Zalaszentgrót
    Dózsa utca 9.

    Raktáron

    >
  • Érd
    Bajcsy-Zsilinszky út 40

    Raktáron

    >
  • Ózd
    Vasvár út 52-60.

    Raktáron

    >

A készletinformációk tájékoztató jellegűek, a termék átvételi lehetőségéről e-mailben értesítjük!

Ingyenes személyes átvétel az ország 115 pontján!

Rendeljen most, és vegye át akár néhány órán belül* rendelését az ország 115 BENU Gyógyszertárának egyikében ingyenesen.

 

Kiszállítás futárszolgálattal, 11 000 Ft-tól ingyenesen!

Válassza futárszolgálati kiszállítás szolgáltatásunkat és rendelését akár a következő munkanapon** kézbesítjük. A szolgáltatás díja 695 Ft, 11 000 Ft feletti megrendelés esetén ingyenes! Átlagos szállítási idő: 1-3 munkanap.

 

Csomagátvétel akár éjjel-nappal: PostaPont

Nem akar igazodni a futárhoz, esetleg az Ön közelében nincs BENU Gyógyszertár? Válassza a PostaPont átvételt és vegye át az ország több ezer pontján kényelmesen csomagját, csomagautomatából akár éjjel-nappal. A szolgáltatás díja 695 Ft, 11 000 Ft feletti rendelés esetén ingyenes. 2017.10.06-tól technikai okok miatt a szolgáltatás szünetel.



*Tájékoztató jellegű adat, Amennyiben a megrendelésben szereplő összes termék elérhetősége a kiválasztott gyógyszertárban Raktáron. Minden megrendelést a kiválasztott gyógyszertár raktáron lévő termékek esetében 1 munkanapon belül visszaigazol, az átlagos visszaigazolási idő 4 óra. Amennyiben a kiválasztott gyógyszertárban legalább 1 termék nem elérhető a rendelésből, így a rendelés visszaigazolása a hiányzó termék beérkezésének napján kerül visszaigazolásra, mely akár 3 munkanap is lehet.

 

**Tájékoztató jellegű adat, Amennyiben a megrendelését munkanapon reggel 8 órág leadja ésa  termék raktáron van, rendelése a következő munkanapon kézbesítésre kerül, a 8 óra után leadott megrendelések leghamarabb a második munkanapon kerülnek kiszállításra. A kiszállítás átlagos ideje: 1-3 munkanap.

  • Kérdése lenne, de nincs ideje leszaladni a gyógyszertárba? Írja meg kérdését röviden, és gyógyszerészünk három napon belül válaszol Önnek.

Szabályzat
Igyenes szállítás

Termék hozzáadva a kosárhozx

Hatóanyag:
Kosár megtekintése

Hiba!x

Nem adhat hozzá 100-nál több terméket a kosárhoz.

Hiba!x

A termékből nincs az Ön által kért mennyiség készleten.
Maximális rendelhető mennyiség: